Boğa burçları dikkat! 2022 yılında Boğa burcunu neler bekliyor?

Sevgili Boğalar, 2022 yılı sizin için kadersel bir döngüye işaret ediyor. Ay düğümlerinin Akrep-Boğa askındaki geçişi hayatınızla ilgili önemli kararlar aldırabilir. Uzun bir süredir Uranüs’ün etkisi altında hayatınızdaki sürpriz gelişmeler, beklenmedik olaylar ile mücadele ediyorsunuz. Bu kiminiz için olumlu bir etki yaratsa da, kiminiz için hayatın alt-üst olması düzenin bozulması anlamına geliyor. Bu değişim döngüsü sizin kendinizdeki gücü ve potansiyeli fark edebilmeniz adına gerçekleşiyor.

Yayınlanma Tarihi: 28.12.2021 09:40
Değiştirme Tarihi: 29.12.2021 09:47

Yılın ana teması ikili ilişkiler, ortaklıklar, evlilikler olacak. Hayatınızdaki tüm ilişkileri tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. İlişkilerinizdeki tutumunuz, öncelikleriniz, fedakarlıklarınız bu sene yaşadığınız olaylarla tekrar sorgulanabilir. Kuzey ay düğümü Boğa burcundayken sizden kendinize değer vermenizi, hayatınızdaki al-ver dengenizi koruyabilmenizi isteyecek. Hayatınızda bağımlılık geliştirdiğiniz, size fayda sağlamasa dahi kopamadığınız ne varsa bu sene yaşadıklarınız size artık bunları bırakma ve dönüşüm şansı verecek. Bu gelişmeler bazılarınız için bir ayrılığa sebebiyet verebilir. Unutmayın ki her kriz, yeni bir doğuşun habercisidir. Hayatınızda yeni bir alan yarattığınızda sizi daha çok besleyecek, iyileştirecek kişilerle karşılaşabilirsiniz.

İş hayatınız ise bir yapılanma sürecinden geçiyor. Bu sene, 2021 yılında Jüpiter’in size sunmuş olduğu iş fırsatlarını kalıcı hale getirme dönemi olacak. İş hayatınızda sabır, sadakat, bolca çalışma gerekiyor. Bir şeylerin hızla gerçekleşmesi için acele etmemelisiniz. Satürn her zaman ayakların yere sağlam basmasını ister. İşlerinizde sorumluluklarınız arttıkça, siz de kendinizi daha iyi gösterme şansı bulacaksanız.

Şans gezegeni Jüpiter’in size verdiği destekle bu sene bir çok yeni insanla tanışabilirsiniz. Sosyal çevreniz genişlerken, kendinizi duygusal olarak da desteklendiğiniz insanların yanında bulacaksınız. Eğer yalnızsanız bu sene aşk, bir arkadaşınızdan ya da arkadaşınızın sizi tanıştıracağı birinden gelebilir. Bu sene içerisinde toplumsal faaliyetlerle ilgilenmek de size çok iyi gelebilir. Bir derneğe, kulübe üye olabilirsiniz. Yardım kuruluşları ile çalışabilir, hatta bazı topluluklara başkanlık edebilirsiniz.

11 Mayıs- 28 Ekim 2022 arası dönemde Jüpiter Koç burcunda hareket ederken, yılın ilk yarısında aksiyona geçtiğiniz konularla ilgili bir sorgulama döneminiz olacak. Hem özel hayatınız, hem de kariyer hayatınız açısından yılın ilk yarısı karar alma, ikinci yarısı ise verilen bu kararı tekrar değerlendirme süreci olacak.

2022 yılının hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji