Betelgeuse bugün Güneş ile kavuşumda ve bu kavuşuma Sirius yıldızıyla kavuşum yapan Merkür eşlik diyor

Kırmızı, dev evresine ulaşmış bir yıldız olan Betelgeuse çıplak gözle bile gökyüzünde rahatlıkla gözükür. Ezoterik olarak önemli bir anlama sahiptir. Koruyucu ve şanslı bir etkiye sahiptir.

Yayınlanma Tarihi: 19.06.2020 15:39
Değiştirme Tarihi: 19.06.2020 15:39
Betelgeuse bugün Güneş ile kavuşumda ve bu kavuşuma Sirius yıldızıyla kavuşum yapan Merkür eşlik diyor

Betelgeuse bugün Güneş ile kavuşumda ve bu kavuşuma Sirius yıldızıyla kavuşum yapan Merkür eşlik diyor. Bu iki yıldızda karmik hak edişlerle ve ilahi gücün kişinin üzerindeki korumasıyla ilgilidir. Doğum haritaların bu yıldızlara sahip olan kişiler hayatların büyük başarılar elde eder, yardımlarla karşılaşır, zorluklar yaşasalar daha sonunda büyük aydınlıklar yaşarlar. Görevlidirler, başkalarının da hayatlarına olumlu anlamda dokunuş yapmaları gerekir. Bu bir al ver dengesidir. Betelgeuse kadından gelecek olan yardımı simgeler. Bugün hayatınıza dokunuş yapan kadınları bir daha düşünün, gözlemleyin. Siz de bir kadının yüzünde tebessüm yaratın.

Bugün çifte şans etkisi varken, bu olumlu enerjileri hem kendi hayatınız, hem de başkalarının hayatında yaşanacak güzel gelişmeler için niyet, dilek ve dua ederek değerlendirebilirsiniz. Gökyüzünde hem Merkür, hem de Venüs retro iken bumerang etkisi söz konusu olacak. Daha önceden yaşananlar, günümüzde olumlu veya olumsuz tezahür edecek. Kısacası herkes hak ettiğini yaşayacak.

2020 çok zor bir yıl, yaz aylarında gerçekleşen tutulmalar ve sonbaharda gerçekleşecek olan Mars Retrosu ile daha da zorlaşacak. Pazar günü önemli bir güneş tutulması gerçekleşecek ve kartlar yeniden dağıtılacak. Bu zor günlerde ilaç gibi gelecek olan bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Mars hala Neptün ile kavuşumda atacağımız adımlarda belirsizlikler, beklediğimiz haberlerde gecikmeler, ilişkilerimizde huzursuzluklar ve yanlış anlaşılmalar, doğanın sınavı ve hayatımıza yansıması söz konusu. Astroloji zamanın enerjisini doğru kullanabilmek, olumlu enerjilerle hayatımızı iyileştirmek ve zorlu enerjilerde ise tedbirimizi alabilmemiz için var. Şans sizinle olsun!.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ