Başak Burcunda yeniay: Yılın en şanslı yeniayı!

30 Ağustos’ta Başak burcunda gerçekleşen yeniay toprak ve su grubunda olan burçlar için çok güzel fırsatlar barındırıyor. Başak burcu yeniayı üretmeyi, üreterek zenginleşmeyi ve bunu en yararlı şekilde kullanabilmeyi müjdeliyor.

Yayınlanma Tarihi: 31.08.2019 11:08
Değiştirme Tarihi: 31.08.2019 13:39

Bu dönemde hiçbir şeyi olduğu gibi kabul etmeyiz. Çünkü elimizden geldiğince mükemmelleştirmeye odaklı oluruz. Planlı, titiz bir çalışma ile başlanacak her iş bu dönemde çok güzel sonuç verecektir. 

Başak stelyumuna destek veren Uranüs beklenmeyen fırsatlarla karşılaşabileceğimizi gösteriyor. Özellikle iş hayatı ile ilgili endişeli olanlar, başvurularına cevap bekleyenler, terfi isteyenler sürpriz gelişmeler yaşayabilirler. Yaptığımız işlerle, projelerimizle ön plana çıkmamız çok daha kolay olacak. İş yoğunluğumuz artabilir. Ama emeklerimizin karşılığını fazlasıyla alacağız. Yeni işe başlamak, bir işyeri açmak, imza atmak, yayın yapmak, eğitimlere yazılmak açısından destekleyici günlerden geçiyoruz. 

Junonun yeniaya eşlik etmesi birçok kişinin ummadıkları anda ruh eşleri ile karşılaşabileceğini gösteriyor. Bu dönemde başlayan aşklar kalıcı ve güven veren ilişkilere dönüşecek. Uzun zamandır yalnız olanlar hayatlarının her alanında kendilerine destek olacak, detayları önemseyecek, mükemmel bir ilişki için çabalayacak kişilerle tanışabilirler. Devam eden ilişkilerde keyifli vakit geçirmek adına güzel planlar yapılabilir. İlişkiler gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirilecek. Sorunları çözmek adına partnerler arasında karşılıklı bir çaba sarf edilecek. 

Önümüzdeki 10 günlük süreçte yediklerimize, içtiklerimize özellikle dikkat etmeliyiz. Gıda ve ilaç zehirlenmeleri yaşanabilir. Salgın hastalıklar artabilir. Özellikle boşaltım sistemi, bağırsaklar ile ilgili hassasiyetler yaşanabilir. Sağlıklı yaşam adına başlangıçlar yapmak, diyete ve spora başlamak için çok uygun bir dönem olacak. Kaygı problemi yaşayanlar, stresli günler geçirenler için psikolojik destek almak faydalı olacaktır. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ