Ay ve Venüs kavuşuyor

15 Ağustos gecesi hilal evresindeki Ay ve pırıl pırıl parlayan Venüs’ün birlikteliği bizlere keyifli bir görsel şölen yaşatacak.

Yayınlanma Tarihi: 15.08.2018 15:38
Değiştirme Tarihi: 15.08.2018 15:39
Ay ve Venüs kavuşuyor

Bu kavuşum içerisinde çok güzel ve şanslı enerjileri barındırıyor. Önümüzdeki birkaç gün bu mucizevi enerjiden yararlanabiliriz.

Astrolojide Venüs Terazi burcunun yöneticisidir ve burada çok güçlüdür. Sevgi gezegeni Venüs ile duygularımız ve iç dünyamızın temsilcisi Ay kavuştuğunda kalbimizin sesini dinlememiz gerekir. Ne istiyorsak içtenlikle bunu dile getirmeliyiz. Gökyüzünün olumlu enerjisinden yararlanmalıyız. Dua ederek, meditasyon yaparak, pozitif bir enerji ile dileklerimize odaklanmalıyız.

Hayatımızda yolunda gitmeyen şeyler olabilir, kendimizi çaresiz hissediyor olabiliriz. Çok güçlü bir güneş tutulması yaşadık. Birçok retro gezegen olduğu için enerjimizin düştüğünü hissediyoruz. Ama önümüzdeki bir hafta duygusal açıdan destekleneceğimizi bilmeliyiz. Daha keyifli hissedeceğimiz, geleceğe umutla bakacağımız bu günlerde hayatımıza bize şans getirecek kişiler girebilir. Beklenmedik sürpriz karşılaşmalar yaşanabilir. Para ve bereket açısından olumlu gelişmeler yaşayabiliriz. Bu süreçte önemli olan gerçekten ihtiyacımız olan şeylere odaklanmak ve kalpten istemektir.

Venüs Terazi burcundayken doğan kişilerin güzellik anlayışları, estetik algısı, sanatsal yetenekleri gelişmiştir. Kavuşum terazi burcunda gerçekleştiğinden dolayı bir haftalık süreçte estetik ve güzellik ile ilgili uygulamalar yapmak için uygundur. Bu dönemde yapılan uygulamalarda altın oranı yakalamak daha kolaydır. Uzun süre kalıcılık sağlanır. Astroloji zamanın kalitesini bize gösterir. Doğru zamanda yapılan işlemler mutlaka başarılı sonuçlar elde etmemizi sağlayacaktır.

ASTROLOJİKA