Astrolog Kübra Denizci yorumladı! Şifalı yeniay hayatımıza neler getirecek?

13 Mart cumartesi günü Balık burcunun 23 derecesinde bir yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay Balık burcu temalarını hepimizin hayatına taşıyacak. Umut vadeden, bizi şifalandırma gücü yüksek, hayatta güzel şeyler de var dedirtebilecek bir yeniay! 

Yayınlanma Tarihi: 12.03.2021 09:46
Değiştirme Tarihi: 12.03.2021 11:27

Yeniaya eşlik eden Venüs ve Neptün bu yeniay enerjisinin mistik bir yanı olduğunu da bizlere gösteriyor. Önümüzdeki 10 günlük süreçte yaratma gücümüz oldukça yüksek.. Kelimelerin vuku bulduğu, aklımızdan geçeni bir anda yaşadığımız, belki çok özlem duyduğumuz kişilerle tekrar birleşme imkanı duyduğumuz bir zaman olacak.

Gökyüzünde şefkat, sahiplenme, olduğu gibi kabul etme enerjisi hakim. Kalp kırgınlıkları yaşayanlar, bir türlü kavuşamayanlar, hayatındaki engellerden yorulmuş olanlar için bir umut ışığı olacak. Belki bur süreç içerisinde çok yoğun bir duygu yoğunluğu yaşayacak, belki gözyaşlarımızı tutamayacak ve bir duygusal aktarım yaşayacağız. Ama ne olursa olsun, kendimizi ifade etmek ve anlayış görmek isteyeceğiz. Balık enerjisinin hakim olduğu zamanlarda dalgın bir zihin, karmaşık duygular ve kararsızlıklar hakimdir. İki seçenek arasında kaldığımız konular olabilir. Gelecekle ilgili bir kaygı ya da yönsüzlük hissediyor olabiliriz. Ama buna rağmen bu yeniay bize gerçek sevgi ve aşkın bir çok şeyin üstesinden gelebileceğini gösteriyor.

Duygusal anlamda bir sıkışmışlık hissi yaşıyorsanız, bu süreçte olumlama yapmanız gerekiyor. Hayal etmek, dua, meditasyon, şifa enerjisi olarak neyi aktive ediyorsanız bunları kullanmak için en doğru olan zaman! Unutmayın kendi içsel şifalanma sürecinizi başlatacak olan yine sizsiniz. Sezgilerin çok güçlü olduğu bir dönem. İkilemde kaldığınız bir konu mu var? İç sesinize güvenin, kalbinizden geçen adına bir adım atın. Yeniay çok güçlü bir ruhsal dönüşümü vaat ediyor. Attığınız bir adım sizin bir konuya bakış açınızı değiştirmenize olanak sağlayabilir. Mümkün olarak görmediğiniz bazı konular gerçekleşebilir. Mars ve Jüpiter arasındaki tamamlanma enerjisi bu süreçte ilahi bir destek olduğunu da gösteriyor. Hayatınızda, size dair eksik olduğunuzu düşündüğünüz ne varsa bu dönemde onu bulmaya niyet etmelisiniz.

Yeniay haritasında yengeç burcunun yükseliyor olması bu yeniayın aynı zamanda aile, çocuk, yuva ile ilgili temalarda da bir tamamlanma enerjisini gösteriyor. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu dönemde güzel haberler gelebilir. Yeni bir eve taşınma, ayrılık aşamasında olan çiftlerde tekrar birbirlerine şans verme enerjisi hakim olacak. Balık koşulsuz sevgi ve yardımlaşma enerjisidir. Bu dönemde kimsesizlere destek olmak, yuva açmak, çocuklarla ilgilenmek, toplumun barış ve huzuru için çabalamak çok değerlidir.

Ülke genelinde ise şifalı yeniay temasında yine sağlık, aşı, yeni yaşam koşullarıyla ilgili önemli görüşmeler yapılabilir. Deniz yolculuklarında dikkatli olmakta fayda var. Özellikle yağışlarla bağlantılı olarak bazı sorunlar yaşanabilir, su baskınları, suyla meydana gelecek doğal afetler için tehlikeli bir süreçtir. Ayaklarda, bileklerde ağrılar, burkulmalar, sakatlanmalar olabilir. Dalgınlık çok yüksek olacağı için özellikle trafikte dikkatli olmakta fayda var.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ