Astrolog Kübra Denizci yorumladı! Romantik aşklar zamanı…

Venüs 25 Şubat itibariyle Balık burcuna geçiyor ve ilişkiler renk değiştiriyor. Venüs astrolojide nasıl sevdiğimizi, ilişkide nelerden hoşlandığımızı, öz değer duygumuzu, sosyal ilişkilerdeki tavrımızı, estetik algımızı göstermektedir. 

Yayınlanma Tarihi: 25.02.2021 11:15
Değiştirme Tarihi: 25.02.2021 12:18

Balık burcu ise Venüs’ün en rahat ettiği burçlardan biridir. Spiritüellik ve maneviyat önem kazanır. Şifa enerjisi çalışır. Rüyalardan gelen mesajlar, sezgilerin güçlenmesi, sanatçı ve yaratıcı yönümüzün ön plana çıkması önümüzdeki üç haftalık süreçte çok aktif olacak.

Gökyüzünde hakim olan enerji affedicilik, hassasiyet, şefkatli, duygusal, romantik ilişkiler olacak. İlişkilerimizde önümüzdeki süreçte karşılık beklemeden hareket edebilmeyi ve fedakarlığı deneyimleyeceğiz. Platonik aşklarda, gizli tutulan duygularda kişilerin kendisini ifade etme enerjisi çok vurgulanacak. Fakat beklentiyi çok yüksek tutmak bu dönemde bazen kırgınlık yaratabilir. Balık çok güçlü bir hayalgücünü ve idealize etmeyi sembolize eder. Bazen hayallerimizdeki kişilere çok fazla anlam yükleyebiliriz. İşte önümüzdeki süreç bu idealize ettiğimiz kişilerle ilgili bir farkındalık dönemi olacak.

Balık evrensel sevgiyi de temsil eder. Koşulsuz olarak birilerine yardım etme, merhamet gösterme, ihtiyaç sahipleri ile ilgilenme, başkalarının yaralarına şifa olmakla ilgili deneyimler yaşanabilir. Burada kurban ve kurtarıcı ikilemine dikkat etmek önemlidir. Bir kişinin yaralarını sararken, kişinin kendini kurban rolüne düşürmesi, çok fazla adanmışlık, ilişkilerde sınırları belirleyememek problem yaratabilir.

Kırgınlıklara son vermek, yanlış anlaşılmaları düzeltmek, hatalı olduğunda özür dilemek, özrü ise olgunlukla kabul etmek için çok güzel bir dönem. Herkesi doğru ve yanlışlarıyla kabullenmek bu süreçte oldukça önemlidir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ