Astrolog Kübra Denizci yorumladı! İşte haftalık burç yorumları...

Güneş’in Koç burcuna girmesiyle bahar ekinoksu gerçekleşti ve Venüs de Koç burcuna geçerek ateş elementi enerjisini hayatımıza getirdi. Ateş elementi yaşam enerjisi, dinamiklik, neşe, harekete geçme isteği, canlılık ile ilgilidir. Venüs’ün Koç burcundaki geçişi ikili ilişkilerde daha cesur, direkt ve girişken olacağımızı gösteriyor. İlişkilerde tutku ön plana çıkacak. Parasal konulardaki kazanma dürtümüz artarken, para piyasalarındaki hareketlilik bu Marsiyen doğada çok düşünmeden atılacak adımları simgeleyebilir. Hafta boyunca Mars-Satürn arasındaki etkileşim özellikle iletişim becerilerimizle önemli işleri, görüşmeleri, toplantıları kolaylıkla pozitif bir şekilde yapabileceğimizi gösteriyor. Çarşamba günü kesinleşecek Merkür-Mars sert etkileşimi ani çıkışları, öfkeyle söylenebilecek sözleri tetikler.

Yayınlanma Tarihi: 23.03.2021 09:13
Değiştirme Tarihi: 23.03.2021 19:35

İşta haftalık burç yorumları...

Koç: Güneş  ve Venüs’ün burcunuza geçmesiyle birlikte dış görüşünüzle ilgili bir değişiklik yapmak ve fark edilmek isteyebilirsiniz. Flört, eğlence, keyfi harcamalar için olumlu bir hafta olacak. Yakın çevrenizdeki kişilerle diyaloglarınıza dikkat edin. Yanlış anlaşılmalar olabilir. Araba almak isterseniz bu hafta bir fırsatla karşılaşabilirsiniz.

Boğa: İş hayatınız ve finansal konularla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. özellikle sizden yaşça büyük kişiler, yöneticiler ya da babanızdan destek alabilirsiniz. İş kurmayı düşünüyorsanız bu hafta bir adım atabilir, bir yer kiralayabilir ya da önemli bir alım-satım yapabilirsiniz.

İkizler: Mars burcunuzda hareket ederken, biraz sabırsız olabilirsiniz. Bu hafta telefon trafiğiniz artabilir. Özellikle iş görüşmeleriniz için kısa mesafeli seyahatleriniz olabilir. Venüs geçişi arkadaşlarınızla keyifli bir program için çok güzel bir haftasonu olduğunu gösteriyor. Değerlendirmelisiniz.

Yengeç: Haftanın ilk günleri duygusal desteğe ihtiyaç duyabilir, ailenizle ve sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınız açısından çok güzel bir aylık sürece girdiniz. Beklenti içinde olduğunuz konular varsa hızlı bir şekilde çözülebilir. Kendinizi göstermek isteyeceksiniz.

Aslan: Özel hayatınızla ilgili bir konuda sonuca bağlamak istediğiniz bir konu olabilir. Bu durumda yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Finansal konular bu hafta gündeminizde, beklenmedik bir borç çıkabilir. Özellikle eğitim harcamalarınızın artacağı bir dönem olacak. Yeni bir eğitime yazılabilirsiniz.

Başak: Bu hafta arada kaldığınız, sizi seçim yapmak konusunda zorlayacak bir konuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Sevgiliniz ya da eşinizle bir anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Borsa, faiz, kredi, gayrimenkul satışı ile ilgili olumlu gelişmeler yaşanacak. Bu da sizin keyfinizi yerine getirecektir.

Terazi: Çok keyifli bir hafta sizleri bekliyor. Eşiniz, partneriniz ya da ortağınızla ilgili gerçekleşen bir gelişme sizi mutlu edecek. Uzaklardan beklediğiniz bir haber sizi heyecanlandırabilir. Yurtdışından bir misafiriniz gelebilir. İş arkadaşlarınızla ufak çaplı bir kriz yaşlanabilir, özellikle iş bölümüne dikkat etmelisiniz.

Akrep: Ortak bir para üzerinde ailenizle uzlaşmanız gerekebilir. Bu bir gayrimenkul ile ilgili olabilir. Bu hafta içinde yapılacak satışlarda avantaj elde edebilirsiniz. Yaşam alanızı güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Dekorasyon için güzel bir zaman. Sağlık konusunda da kendinize daha fazla özen göstermek isteyeceksiniz.

Yay: Aileniz ve eşiniz arasında kalacağınız bir konu olabilir. Uzlaşmaya varmak konusunda zorlanabilirsiniz. Bu hafta size bir ortaklık teklifi olursa iki kere düşünmelisiniz, sert bir etki altında olacaksınız. Venüs size kendinizi değerli hissettirmek adına aktiviteler yapmanız, hobilerinizle ilgilenmeniz ve ikili ilişkilerden de destek almanız için fırsat verecek.

Oğlak: İş ortamınızda yaşanan bir değişiklik sizi strese sokabilir. Eğer siz yöneticiyseniz bir karar almak durumunda kalabilirsiniz. Bu kararı aniden vermek durumunda kalacaksınız. Ama size yarayacak, mevcut şartları değiştirmek bir avantaj sağlayacak. Parasal konularda da yatırım planınız varsa bu hafta yapabilirsiniz.

Kova: Kardeşinizin hayatında olan bir gelişme sizi mutlu edebilir, eğer bir nişan, düğün hazırlığı varsa kendisine bu hafta destek olabilirsiniz. Maddi konuda bir kriz yaşanabilir. Beklenmedik bir harcama can sıkabilir. Son birkaç haftadır maddi konularda verdiğiniz kararların sonuçlarını bu hafta alabilirsiniz.

Balık:  Parasal açıdan avantajlı olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu hafta özellikle aile içi iletişime çok dikkat edin. Kırgınlıklar, yanlış anlaşılmalar olabilir. Sizin almak istediğiniz bir kararda aileniz destek olmayabilir. Bu konuda iki kere düşünmenizi ve öyle karar vermenizi tavsiye ederim.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ