Astrolog Kübra Denizci yorumladı! Bu hafta burçları neler bekliyor?

Yeni haftaya Merkür ve Jüpiter’in olumlu etkileşimi ile birlikte giriyoruz. Bu hafta içinde iş hayatı ile ilgili önemli görüşmeler gerçekleşebilir. Uzun zamandır bir dönüş beklediğiniz iş başvurunuz, sınav sonucunuz, resmi bir başvurunun sonucu, bir dava ile ilgili gelişme yaşanabilir. Parlak fikirlerin, yaratıcı düşüncelerin olduğu, kendimizi iyi ifade edebileceğimiz, hızlı hareket edeceğimiz bir hafta olacak. Yılın önemli etkileşimlerinden biri olan Uranüs-Satürn karesi kesinleşiyor. Bu toplumsal açıdan ani gelişen, beklenmedik olayları tetikleyecektir. Bunu sıkışmış bir enerjinin patlamaya hazırlanması olarak düşünebiliriz. Ekonomik dalgalanmalar, bilim-teknoloji ile ilgili haberler, protesto ve ayaklanmalar gündeme düşebilir. Venüs-Mars etkileşimi ise ilişkiler tutku arayışı, gerginlik ve kişisel çıkarların çatışma enerjisini tetikleyecektir.

Yayınlanma Tarihi: 17.02.2021 12:06
Değiştirme Tarihi: 17.02.2021 12:06

KOÇ: Arkadaşlarınızla birlikte çok keyifli vakit geçirebilirsiniz. Birlikte karar vermenizi gerektirecek bir gündem ortaya çıkabilir. Tatile gidebilirsiniz, seyahat edebilirsiniz ya da ortak bir iş veya proje üzerinde çalışabilirsiniz. Yaptığınız bir yolculukta uzun zamandır görüşmediğiniz biriyle tekrar karşılaşabilir, iletişim kurabilirsiniz. Çevreniz tarafından sevildiğinizi ve beğenildiğinizi hissettiğiniz günlerden geçiyorsunuz. Özgüveniniz çok yüksek olabilir. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler, tanışmalar meydana gelebilir.

BOĞA: Kariyer evinizde gerçekleşen yeniay etkisiyle bu hafta özellikle iş arkadaşlarınız, yöneticileriniz arasında kendinizi çok güzel ifade edebilir ve dikkat çekebilirsiniz. Yarın kalan işler, projeler için tam bir tamamlanma zamanı olacak. Bu hafta içerisinde yapacağınız görüşmeler gelecek planlarınızla ilgili size bir avantaj sağlayabilir. Özellikle yurtdışı bağlantılı işler için çok olumlu bir süreç olacak. Bedenen yorulduğunuzu, hatta bazen tükendiğinizi hissetseniz de gerçekleşecek olan olumlu gelişmeler keyfinizi yerine getirecek.

İKİZLER:  Uzaklardan gelecek haberler sizi mutlu edecek. Bu bir iş başvurusu olabilir, online olarak gerçekleşmiş bir mülakat sonucu olabilir, eğitimle ilgili yaptığınız bir başvuru olabilir. Bu hafta içerisinde beklediğiniz haber size geliyor. Geleceğe dair sizi umutlandırabilecek bir haber olacak. Hukuki açıdan beklediğiniz bir gelişme varsa, bu hafta sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Beklenmedik gelişmeler sizin de tavır değişikliği yapmanızı gerektirebilir.

YENGEÇ: Planladığınız bir yatırımla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bir yer, araç, gayrimenkul satım alma durumunuz varsa bu hafta içerisinde avantajlı bir kredi yakalayabilirsiniz ya da alım-satımda kısa vadede kar elde edebilirsiniz. Merkür retro olduğu için bu yatırım sizin önceden planladığınız bir şey de olabilir. Başkalarından beklediğiniz bir para ya da borç varsa gecikmeler yaşanabilir.

ASLAN: İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Hafta içindeki gergin etkileşim sizin kontrolünüz dışında verilecek olan kararların canınızı sıkabileceğini gösteriyor. Fevri bir şekilde karar vermemelisiniz. İkili ilişkiler konusunda ise keyifli bir dönem. Sevdiğiniz kişiden sizi çok mutlu edecek bir haber alabilirsiniz. Ortaklı işlerle ilgili görüşmeler yapılabilir. Ama imza süreçleri 22 Şubat sonrasına bırakmalısınız.

BAŞAK: İş hayatınız ve çalışma arkadaşlarınızla  ilgili sürpriz gelişmelerin olabileceği, şartların değişebileceği bir hafta olacak. Çalışma saatleriniz, sorumluluklarınızla ilgili yeni açıklamalar gelebilir. Yurtdışı bağlantılı işler, prosedürel başvurular açısından, e-ticaretle uğraşanlar için bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir, gecikmeler olabilir. Haftasonuna doğru özellikle ortaklı işler yapanlar için önemli kararlar vermek gerekebilir.

TERAZİ: Aşk ve ilişkiler konusunda keyifli gelişmeler yaşayabileceğiniz bir hafta olacak. Ortak ilgi alanlarınız, hobileriniz, online platformlar yoluyla yeni tanışmalar gerçekleşebilir. Bu hafta lüks harcamalar daha sonra pişmanlık yaratabilir. Özellikle borsa, kumar vs gibi konularda adım atmak için riskli enerjiler yer alıyor. Çocuğunuz varsa eğitimi ile ilgili bir karar vermeniz gerekebilir.

AKREP: Birlikte yaşadığınız kişilerle iletişim konusunda zorlanacağınız bir hafta olabilir. Merkür retrosu nedeniyle yanlış anlaşılmalar artabilir. Evinizle ilgili harcamalar gündeme gelebilir. Taşınma planınız varsa bu hafta içinde size uygun olduğunu düşündüğünüz bir ev bulabilirsiniz. Merkür-Jüpiter etkileşimi size beklenmedik bir fırsatta verebilir.

YAY: İletişiminizin çok yoğun olduğu, beklediğiniz haberlerin geleceği bir hafta olacak. Yakın çevrenizden arkadaşlarınız, kardeşlerinizle ilgili sizi mutlu edecek bir gelişme olabilir. Bir iş başvurusuna dönüş bekliyorsanız, bu hafta mülakata çağrılabilirsiniz. Alım-satım durumlarında dikkatli olmalısınız. Evrak eksiklikleri, banka işlemlerinde karışıklıklar olabilir.

OĞLAK: Maddi konularda risk almak isteyeceğiniz bir hafta olabilir. Sosyal çevrenizden gelen tavsiyeleri değerlendirmek isteyebilirsiniz. Daha önce cesaret edemediğiniz girişimler için bir motivasyon hissedeceksiniz. Eğer bir iş kurma süreciniz varsa devlet bağlantılı olan resmi başvurularınızda ufak pürüzler çıkabilir. Çocuk bekleyen kişiler için oldukça sürprizli bir hafta olacak.

KOVA: Özgürlükten keyif alan Kovalar için tam bir uzaklaşma, bireyselleşme süreci olacak. Bir süre yalnız kalmak isteyebilirsiniz, evden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda bir şeyleri değiştirmek istiyorsunuz ve bu hafta bu düşünceler çok daha fazla zihninizi meşgul ediyor olacak. Kimileriniz için de aksiyon alma zamanı olacak. Düşüncelerinizi ifade etmek, önemli görüşmeler yapmak için haftaya hızlı bir giriş yapabilirsiniz.

BALIK: Bu hafta güneş burcunuza geçiş yapacak. Sizin için keyifli başlangıçların olacağı, hayatınızda yenilikler yapabileceğiniz bir aylık süreç sizleri bekliyor. Bu bir hafta içinde geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz. Son zamanlarda yaşadıklarınızı sorgulayıp, bir karar verme isteğinde olacaksınız. Özellikle pürüzler yaşadığınız bir ilişkiniz varsa kendinizi açıkça ifade edip, kendi yolunuza gitmek isteyebilirsiniz.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ