Astrolog Kübra Denizci yorumladı! Bu hafta burçları neler bekliyor?

Toplumsal açıdan zorlu olayları tetikleyebilecek, gerilim ve kargaşa yaratabilecek bir göksel kombinasyon var. Mars ve Uranüs Boğa burcunda kavuşum halindeler. İki gezegen de sabit bir enerjiyi temsil eden boğa burcunda rahat etmez. Bu göstergeler boğa burcunun temsil ettiği huzur, sakinlik, güven konularında zorlanmaları ve kişiler arasında ani gerginlikleri ve çatışmaları tetikler.

Yayınlanma Tarihi: 22.01.2021 10:36
Değiştirme Tarihi: 22.01.2021 12:13

Önümüzdeki bir haftalık süreçte parasal piyasalarda çok ani dalgalamalar meydana gelebilir. Beklenmedik gelişmelerin olması bir panik yaratabilir. Bu göstergeler altında maddi açıdan önemli kararlar vermek, risk almak uygun değildir. İşin içinde Jüpiter’in de sert açısının olması kayıp miktarını çoğaltır.

Toplumsal açıdan değerlendirdiğimizde ise, sert enerjiler özellikle toplumun genelini ilgilendirebilecek gerginlikler işaret ediyor. Provokasyonlar, kışkırtıcı eylemler, fanatik saldırılar, patlamalar, yangınlar bu etki altında kontrolden çıkabilir. Mars – Uranüs kavuşumu kontrolsüz bir öfke ve düşünmeden harekete geçme enerjisidir. Ayrıca doğal afetleri de tetikler. Başta depremler olmak üzere, volkanik hareketlenmeler, hava koşullarına bağlı olarak sel, heyelan gibi olayları tetikleyebilir.

Kazalara dikkat! Özellikle seyahatlerde yaşanabilecek sorunlar ve kazalar önümüzdeki bir haftalık süreçte gündemde olacak. Uçak kazaları için riskli tarihlerdir. İş kazalarını arttırır. Yanık, kesik, kırık gibi yaralanmalar için tehlikelidir. Unutmayalım Mars acele ve telaşla yapılacak işlerde mutlaka sorun yaratır. Sakarlıklara açık bir enerjidir.

Bu göstergelere ek olarak Güneş-Satürn kavuşumunun da gerçekleşiyor olması özellikle otorite figürleri, yöneticiler, baba vb erkek figürlerle çatışma, bu kişilerden gelebilecek kısıtlayıcı ve engelleyici etkiyi gösterir. Talepleri dile getirmek açısından çok iyicil etkiler yok. İsteklerde inat etmek, direnmek, talepkar olmak bu etki altında kaybettirir. Bu dönemde işler ağır ilerleyebilir, başlanılan şeyin bir olgunlaşma süreci olabilir. Sabırlı ve temkinli davranmak gerekir. Kontrolü kaybetmek mutlaka zarar verir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ