Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 28 Haziran - 4 Temmuz tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

Geçtiğimiz hafta gerçekleşmiş olan Oğlak Dolunayının etkilerini bu hafta da hissediyor olacağız. Daha çok iş hayatı, kariyer, yeni bir düzen kurmaya çalışma ve birşeyleri inşa etmekle ilgili temaları ön plana çıkaran dolunay, bu hafta içinde somut adımlar atmamızı destekliyor olacak. Haftanın ilk günü ayın kova burcundaki seyri, planların sosyal çevre ile paylaşılmasına ya da grup kararını gerektiren işler yapılmasına olanak sağlayacak

Yayınlanma Tarihi: 28.06.2021 10:40
Değiştirme Tarihi: 28.06.2021 12:56

. Bu hafta Mars’ın aldığı etkiler açısından sert enerjilere de sahip. 2-3 Temmuz’da özellikle dikkatli olmak gerekiyor. Sinirsel gerginliğe çok açık günler, ani öfke patlamaları olabilir. Yöneticilerle iletişime dikkat etmekte fayda var. Bu hafta egosu yüksek kişilerle girilecek sert diyaloglar bazı ilişkilerin bitmesine sebebiyet verebilir. Ayrıca trafik kazası, patlama, yangın, deprem gibi durumlar için de tetikleyici bir etki olacak. Kalp, damar rahatsızlıkları olanların bu sıcak günlerde sağlıklarına dikkat etmeleri gerekiyor. Mars’ın Aslan geçişi kalp krizi, tansiyon, beyin kanaması gibi ani gelişecek sağlık problemlerine sebep olabilir. Bu hafta Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle ise aşkın rengi değişiyor. İlişkilerde cesur, atak, tutkulu günler bizleri bekliyor. Özellikle yalnız olan kişiler için bu transit bir şans niteliğinde. Eğlence sektörünün canlanacağı, insanların kendilerine daha çok özen göstererek dikkat çekmek isteyecekleri hareketli günler bizleri bekliyor.

Koç: Aşk hayatınızda renkli günlere hazır olun. Bu hafta daha çok ikili ilişkilerde sizi mutlu edecek gelişmeler olabilir. Fakat dikkat! Bu gelişmeler yakın bir arkadaşınızla aranızda gerginliğe sebebiyet verebilir. Bu hafta riskli harcamalardan uzak durmalısınız. Özellikle spekülasyona açık, kumar vb konular çok büyük kayıplara sebebiyet verebilir.

Boğa: Aile ilişkileri ve kariyer konularında gergin bir hafta olacak. Bu hafta sinirlerinize hakim olmalısınız. Özellikle maddi bir beklenti içinde olduğunuz ya da bir terfi beklediğiniz bir durum varsa, önünüzde bir engelle karşılaşabilirsiniz. Hayatınızdaki otorite figürleri baba, eş, yönetici gibi bu hafta sizi strese sokabilir. Haftasonuna doğru önemli bir karar almak durumunda kalabilirsiniz.

İkizler: Dolunay özellikle ortak paralar ile ilgili bir konuyu gündeminize taşıyor. Eş, ortak ya da bir aile büyüğü ile maddi bir konuda karar vermeniz gerekebilir. Eğer bu bir alım-satım ya da iş ile ilgiliyse bu hafta yasal işlemler, banka işlemleri vs konularda pürüzler çıkabilir. Örneğin bir kredi başvurunuza red cevabı alabilirsiniz. Mülakatlar ve önemli toplantılar için de gergin etkilerin olması iletişim sorunlarına yol açabilir.

Yengeç: İlişkilerin ön plana çıktığı bir hafta olacak. Eğer ciddi bir ilişkiniz varsa bu hafta sizin için aile ile tanışma, söz, nişan gibi konular gündeme gelebilir. Merkür retrosu da bittiği için bu konularda adımlar atabilirsiniz. Fakat bu süreçte olan kişiler için özellikle maddi konularda bazı pürüzler çıkabilir. Kişilerin beklenti ve istekleri birbiriyle çatışabilir. Sert etkilerin olduğu bir gökyüzünde mümkün olduğunca orta yolu bulmaya çalışmakta fayda var.

Aslan: Venüs’ün Aslan burcuna geçişiyle sizin döneminiz başlıyor. Bu hafta kendinizi çok yüksek bir enerjide hissedebilirsiniz. Özgüveninizin çok arttığı, fark edildiğinizi hissettiğiniz günler. Kişisel bakım, imaj değişimi, estetik ameliyat gibi düşünceleriniz varsa bu hafta yaptırabilirsiniz. Size uyarım sadece ilişkiler hususunda olacak. İlişkilerde kendi istediğinde ısrar, ego çatışmaları, gurur yüzünden ayrılıklar gündeme gelebilir.

Başak: Uzun süredir toparlamanız gereken işler, yarım kalmış projeler, ev düzeniyle ilgili yapmak istedikleriniz için çok verimli bir hafta olacak. Bu hafta biraz sosyal çevrenizden izole kalıp, yapmanız gereken işlere odaklanmalısınız. Siz zaman yönetimi konusunda en başarılı burçlardan birisiniz. Son dönemde Merkür retrosu bir çok işinizi aksattı, beklenmedik durumlar yaşandı. Şimdi ise bir düzene girme zamanı!

Terazi: Taşınma ve düzen değişikliği gibi bir gündeminiz varsa bu hafta sizler için oldukça telaşlı geçecek. Taşınma aşamasındaysanız bu hafta eşyalarınıza dikkat edin. Kayıp, kırılma, zarar görme gibi durumlar olabilir. Sizler için Venüs Aslan geçişi hareketli günlerin habercisi. Sevdiklerinizle keyifli programlar, tatil planları yapabilirsiniz. Sosyal çevreniz genişliyor, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hatta yalnızlar için bu tanışmalar yeni bir aşkın da habercisi olabilir. 

Akrep: Eşiniz ya da sevgilinizle yaşadığınız gerginlikler sizi oldukça yoruyor. Son günlerde hiç anlaşılmadığınızı hissediyor olabilirsiniz. Biraz sevgi ve şefkate ihtiyacınız var. Fakat gökyüzündeki gergin enerjiler sizi bu hafta da yormaya devam edecek. Sevdiğiniz kişiye karşı patlama noktasına gelebilirsiniz. Bu hafta sallantıda olan ilişkiler ve evlilikler için  bir kopuş yaşanabilir. Ortaklı iş yapan kişiler için de ekstra dikkatli hareket edilmesi ve söylemlere çok özen gösterilmesi gereken bir hafta olacak.

Yay: İş değiştirme sürecindeyseniz, bu hafta özellikle maddi konularla ilgili görüşmeler, beklentilerin dile getirilmesi gibi konular gündeminizde olacak. Dolunay sizi maddi konularda kazanç elde etme noktasında destekliyor. Eğer kendiniz bir iş sahibiyseniz, bu hafta önemli görüşmeler yapılabilir. Yurtdışı ticareti ile ilgilenenler için hareketli günler geldi. Bu hafta finansal piyasalardaki hareketlilik bazılarınız için önemli karlar getirecek.

Oğlak: Burcunuzda gerçekleşen dolunay size istediklerinizi yapma konusunda bir motivasyon sağlayacak. Bu hafta hayatınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz. Daha öncesinde yapmaya cesaret edemediğiniz bazı şeylerle ilgili şartlar artık daha uygun olacak. İlişkiler açısından da umut vadeden gelişmeler var. Eğer yalnızsanız yeni biriyle tanışabilirsiniz, ciddi bir ilişkiniz varsa evlilikle ilgili adımlar atılabilir. Bazı oğlaklar için ise çocuk gündeme gelebilir.

Kova: Sabit burçlar açısında gergin bir hafta olsa da bu hafta kendinizi çok hırslı ve kendinden emin hissedeceksiniz. Yapmak istediklerinize engel olduğunu düşündüğünüz kişilere rest çekme zamanı! Bazı kişileri sırf bu yüzden hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Önemli görüşmeler, iş ortaklıkları açısından verimli bir hafta olacak. Eğer önünüze bir fırsat çıkarsa değerlendirebilirsiniz.

Balık:  Eğer çalışan biriyseniz bu hafta çalışma arkadaşlarınızla diyaloglarınıza dikkat etmelisiniz. Sorumlulukların paylaşımı, karar alma sürecinde egosal çıkışlar, ani öfke patlamaları olabilir. Özellikle kurumsal firmalarda yöneticilerden de beklenilen desteğin alınmaması hayal kırıklıklarına sebep olabilir. Ev içerisinde kesikler, ateşle yaralanmalar, düşme vb dolayısıyla kırık-çıkık durumları ortaya çıkabilir.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji