Astrolog Kübra Denizci yorumladı ! 2021 yılında Yengeç burcu olanlar...

Satürn sınavlarını verdiniz, kiminiz hayatında büyük dönüm noktaları yaşandı, aile içinde önemli gelişmeler olmuş olabilir, evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar konusunda önemli kararlar vermiş olabilirsiniz. Artık bir nefes alma ve verilen kararların arkasında durma zamanı. 

Yayınlanma Tarihi: 01.01.2021 19:21
Değiştirme Tarihi: 01.01.2021 19:21

Bu yıl yatırım yapma yılı olabilir sizler için. Satürn ve Jüpiter sizin elinizdeki parayı doğru değerlendirmeniz için size destek verecek. Bunu bir iş yeri, kariyer planlaması olarak ya da bir gayrimenkul alım-satımı olarak değerlendirmelisiniz. Bol harcama yapacağınız, rahat davranacağınız bir yıl değil. Ne kadar planlı, hesaplı giderseniz bu yılı o kadara avantajlı bir şekilde kapatacaksınız. Kararlarınızı verirken ortağınıza ya da eşinize danışmanız gerekecek. Bu yıl tetiklenecek olan alan ortak paralar ve kazançlarla ilgilidir. Tabiki bazı kişiler için bu etki ortaklığın ya da bir birlikteliğin son bulması sonucunda bir mal bölümü de olabilir.  Borçlu kişiler için 2021 kolay geçmeyebilir, ödemeler konusunda sıkıntı yaşanılan zamanlar olabilir. Ekstra vergiler, gözden kaçmış olan borçlar başınızı ağrıtabilir. Emeklilik durumu olanlar, miras davasının sonucunu ya da bir tazminat bekleyenler için bu konularla ilgili gelişmelere açık bir yıl.

Ocak ayı içerisinde ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili olan konularda avantajlı bir dönem olacak. Belki de yılın ilk ayı hayatınıza yeni biri girecek ve güzel bir ilişkiye başlayacaksınız. Bu sene içerisinde yeni insanlarla tanışma ve farklı sosyal çevrelere girme ihtimaliniz var. Hayatınıza giren kişi sayesinde de yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu değişim size iyi gelecek. Mayıs ve Temmuz ayları arasında Jüpiter Balık burcunda ilerlerken, 2 Haziran-27 Haziran arasında da Venüs burcunuzda hareket edecek. Bu dönem oldukça şanslı ve fırsatlarla dolu bir zaman olacak. Yaz aylarında kendinizle ilgili, bilinçaltınızla ilgili bir konuda aydınlanma yaşayabilirsiniz. Daha önceden bilmediğiniz bir konuyu öğrenebilirsiniz. İlk duyduğunuzda canınızı sıkan bir konu olsa da daha sonra sizin için hayrınıza olan bir gelişme olacaktır. Evlilik, taşınma, yeni bir iş için Temmuz ayı avantajlı olabilir.

Sağlık açısından oldukça dikkatli olmanız gereken bir yıl. Çünkü yıl içerisinde gerçekleşen tutulmalar sizi sağlık alanınızdan tetikliyor olacak. Özellikle bu dönemler kronik bir rahatsızlığınız varsa ekstra dikkatli olmalısınız. Bazı sağlık harcamalarınız olabilir. Ya da aile içerisinde birinin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Belki yaşadığınız bir sağlık sorunu, belki de gündelik hayatınızı etkileyecek olan bir gelişme sizi hayatınız ve düzeninizle ilgili düşündürecek. Bir şeylerin yolunda gitmediğini düşünebilir ve değiştirmeye çalışabilirsiniz. 23 Nisan-10 Haziran arasında bu söylediğim gelişmeler daha çok gündeminizde olabilir. Mars bu dönemde burcunuzda hareket ederken aile konularını da gündeme getirecektir. Aile içi çatışmalar olabilir. Hamilelik durumunuz olursa bu dönemde daha dikkatli olun, kazalara ve sakarlıklara açık bir dönem olacak. Yılın sonunda gerçekleşen 4 Aralık güneş tutulması iş ortamınızda, ofiste, iş arkadaşlarınızla ilgili gelişmeleri gösteriyor. Yeni insanlarla çalışmaya başlayabilirsiniz. Kendiniz bir ofis değişikliği yaşayabilirsiniz. Aslında bu size iyi gelecek, çünkü artık hayatınızda yeni insanlara ihtiyacınız var. Değişim size iyi gelecek.

2021 yılı sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ