Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 2021 yılında Yay burçlarını neler bekliyor?

2020’nin Aralık ayında gerçekleşen güneş tutulması burcunuzda gerçekleşti, 2021 yılında ise burcunuz bir ay, bir de güneş tutulması gerçekleşecek. Bu göstergeler sizin için 2021 yılının unutulmaz bir yıl olacağınız vurguluyor. Satürn ve Jüpiter’den bu sene destek alacaksınız. Bir çoğunuzun seyahatleri artacak, hiç beklenmedik eğitim fırsatları ile karşılaşacaksınız, yakın çevrenizdeki insanlar, kardeşleriniz, kuzenleriniz bu sene çok daha fazla irtibat halinde olacağınız kişiler arasında olacak. Belki birlikte seyahat edeceksiniz, ortak işler yapacaksınız. Tayin bekleyenler, sınava girecekler, başvurularına dönüş bekleyenler için yılık ilk yarısında gelişmeler olabilir.

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2021 11:11
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 13:54

İş hayatınızda değişiklikler sizi bekliyor. Bir ofis değişikliği olabilir, çalışma arkadaşlarınız değişebilir. Bunlar sizin çok da beklediğiniz değişimler olmayacak, şaşıracaksınız. Şirketiniz sizi yurtdışına gönderebilir, bir eğitim için bulunduğunuz yerden ayrılabilirsiniz. Farklı ülkede yaşamak, farklı kültürleri tanımak açısından çok güzel fırsatlar var.  Bu yıl yalnız kalmayacaksınız. İletişim kabiliyetleriniz çok gelişecek. Yaptığınız işte de medya, yayıncılık, e-ticaret,  reklam, tanıtım faaliyetleri yapabilirsiniz.

Güney ay düğümü bu yıl burcunuzda hareket edecek. Bu kadersel bir etkidir. Bu süreci size fayda sağlamayacak şeyleri ve kişileri geride bırakmak, yeni fikirlere, kişilere kendinizi açarak gelişmek olarak değerlendirebilirsiniz. Fikir dünyanız bu yıl genişleyecek.  Bu yıl içerisinden geçmişten kişilerle tekrar karşılaşabilirsiniz. Belki eski bir birlikteliğiniz tekrar başlayabilir. Bu yıl içerisinde yaylar aşk ve ilişkiler açısından şanslı olacak. Bir çok yükselen yay burcu bu yıl içinde evlenecek. Hayatınıza girecek kişi size şans getirebilir. Haziran ayında dikkat edin ilişkiler evinizde gerçekleşen olan Merkür retrosu ilişkinizde size yanlış anlaşılmalar getirebilir. Aile içinde yaşanılan sorunlar ilişkinize olumsuz yansıyabilir. Bu evlilik ya da ilişki size şehir ya da ülke değişikliği verebilir. Ayrıca bu Retro döneminde size bir ortaklık yapmanızı tavsiye etmiyorum, şartlar değişebilir. Yalnız olan Yaylar için 21 Mart-14 Nisan arasında hızlı başlayan aşklar olabilir. Sürprizli bir dönem olacak.

Kasım ve Aralık ayında görüşmeler, anlaşmalar, seyahatler sizleri bekliyor. Kendinizi ortaya çıkarma, dikkat çekme ile ilgili destekler alıyorsunuz. 4 Aralık’ta burcunuzda bir güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu da yıl başında başlayan işlerinizde bir hızlanma, fırsat ve yenilikler verebilir. Çevrenizde sizi destekleyecek kişiler olacak. Yöneticilerinizden destek, işi ortamınızda terfi alabilirsiniz. Yıl boyunca gündeminiz çok yoğun olacağı için yıl boyunca bedeninize ve sağlığınıza çok dikkat etmeyebilirsiniz. Ama unutmayın sağlık olmadan bunları gerçekleştirmeniz mümkün değil. Kendinize dikkat edin.

2021 yılı sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ