Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 2021 yılında Kova Burçlarını neler bekliyor?

Yılın burcu Kovalar! Bu sene hem Jüpiter, hem de Satürn sizin burcunuzda seyahat ediyor. Çok önemli bir gösterge olan Jüpiter-Satürn kavuşumu burcunuzda gerçekleşti ve hava döngüsü başladı. 

Yayınlanma Tarihi: 14.01.2021 11:18
Değiştirme Tarihi: 14.01.2021 12:50

Bu sene yeniliklere hazır olmalısınız. Sistem hayatınızda bir şeylerin değişmesi gerektiğini gösteriyor. Düzen değişikliği yaşayacaksınız. Bu sizin ilişkilerinizle, kariyerinizle ya da bireysel açıdan değişiminizle olabilir. Siz yeniliğe açık, geleceğe yönelik planları ve hedefleri olan bir burçsunuz. İşte şimdi sizin döneminiz geldi. Sahneye çıkın ve yapmak istediklerinizi gösterin.

Yıla hızlı bir başlangıç yapacaksınız. Ocak-Şubat-Mart ayları yılın hızlandırılmış çekimi gibi olacak. Fakat dikkat etmeniz gereken. 30 Ocak-22 Şubat arası dönem, çünkü tarihler içerisinde Merkür burcunuzda Retro olacak. Önemli anlaşmalardan ve kararlardan bu sene uzak durmalısınız. Şubat ayında Venüs burcunuzda seyrederken Merkür Retro etkisiyle size eski aşkınızı da getirebilir. İlişkiyi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Ama retroda verilen kararlar çok sağlıklı değildir. Bu üç ay sizin maddi açıdan destekleneceğiniz, fırsatlarla karşılaşacağınız aylar olacak.

Yıl içerisinde aile hayatınızla ilgili belli zorluklar yaşayabilirsiniz. Uranüs aile evinizden geçerken sizi zorluyor. Bu da aile büyüklerinizle ilgili beklenmedik gelişmeler olacağını gösterir. Burada kendi planlarınız ile aile içindeki beklentiler birbiriyle çelişebilir. Ama ailenizle ilgili sorumluluğunuzu da ihmal etmemelisiniz. Bu yıl bazı konularda fedakarlık göstermenizi isteyebilir. Ayrıca bazılarınız evden ayrılıyor. Kendiniz bireysel olarak ev tutmak, taşınmak istiyor olabilirsiniz. Bu belki de bir evlilik ya da eğitim için evden ayrılmak olabilir.

13 Mayıs-28 Temmuz arasında Jüpiter Balık burcundan geçerken parasal konularda karar verebilirsiniz. Belki de taşınmanız bir ev alarak olacaktır. Bu süre içerisinde yapacağınız yatırımlar önemli, çünkü yılın ikinci yarısı bu verdiğiniz kararların sonuçlarını alacaksınız. 10 Haziran’da gerçekleşen güneş tutulması size bir bebek haberi verebilir. Ya da yalnızsanız haziran sonrasında yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Bu tutulmada Neptün biraz zorlayıcı yeni tanıştığınız kişileri iyi gözlemlemelisiniz. Belki de sizden gizledikleri bazı konular olabilir. Ayrıca bu dönemde arkadaş ilişkileriniz önemli olacak. Çünkü Mayıs ayında gerçekleşen ay tutulması fikir ayrılıklarına ve yaşanabilecek hayal kırıklıklarına işaret ediyor. Yılın son tutulmasın olan Yay burcundaki güneş tutulması sizi bir hayaliniz gerçekleştirmek için destekliyor. Bu süreçte sosyal çevrenizden fayda sağlayabilirsiniz. Ortak projeler, yatırımlar için yılın son günlerini değerlendirebilirsiniz. Bağlı olduğunuz gruplar, dernekler varsa yıl sonunda bir başkanlık alabilirsiniz. Sesinizi kalabalık ortamlarda duyurmak için güzel bir 2021 yılı sizleri bekliyor olacak.

2021 yılı sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ