Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 2021 yılında İkizler burçlarını neler bekliyor?

2021 yılı sizler için çok önemli bir yıl! Hem şans gezegeni Jüpiter’den, hem de yapılandırma, inşa ve planlama gezegeni Satürn’den çok güzel bir destek alıyorsunuz. Dost burcunuz Kova’da gerçekleşen büyük kavuşum sizi isteklerinizi gerçekleştirmek konusunda cesaretlendirecek ve destekleyecek. Yıl içerisinde burcunuzda bir güneş tutulması gerçekleşecek. Bu seneye başlarken güzel niyetlerle birlikte girin.

Yayınlanma Tarihi: 30.12.2020 11:55
Değiştirme Tarihi: 30.12.2020 16:05

Parasal konularda zorlandığınız, borçlandığınız ya da aile içinde sağlık sorunları vs gibi sıkıntılar yaşadığınız bir süreci yavaş yavaş geride bırakıyorsunuz. Artık kendiniz için bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Kiminiz yeni bir eğitime başlayacak, kiminiz ülke değiştirecek, tayin-atama bekleyenlerde olumlu gelişmeler olacak. Yurtdışında yaşamak, çalışmak isteyenler için çok destekleyici bir yıl. Eğer ki yurtdışında yaşayan biriyseniz bu sene belki de işinizle ilgili çok büyük bir atılım gerçekleştireceksiniz. 2020 yılında kısıtlılıklar dolayısıyla yaşanan sıkıntılar azalıyor. Yurtdışı ticareti canlanacak. Ama siz sadece elinizdekiyle yetinmeyin, yeni girişimler yapın, eğitimler alın. Tam anlamıyla gelişime ve yeniliklere açık olduğunuz bir yıl. Siz zaten meraklı öğrenmeye ve keşfetmeye açık bir burçsunuz. Akıl, mantık, bilim ve teknolojinin dönemini başlatan Kova Çağı sizleri çok destekleyecek. Hiçbir şey için olmaz gözüyle bakmayın, Jüpiter sizlere hiç beklemediğiniz kapıları açabilir. Jüpiter 2022 yılında kariyer alanınızı ziyaret edecek. Siz bu yıl içerisinde kendinizi görmek istediğiniz yere hazırlamalısınız.

Evlilik ve ikili ilişkiler konusunda çok güçlü destek aldığınız bir yıl olacak. Yalnız olanlar için yeni bir tanışma, büyük bir aşkın habercisi olabilir. Bu yıl yaşanacak gelişmeler size artık evliliği de düşündürebilir. Bazılarınız uzak mesafeli ilişkiler de yaşayabilirsiniz. Yabancı uyruklu biriyle ilişkiniz olabilir. İlişkiler açısından Mayıs ve Haziran ayları hem hareketli, hem de biraz riskli gözüküyor. Bu dönemde Neptün sizi yanıltabilir, Olayları doğru değerlendirmekte güçlük çekebilirsiniz. Ama 10 Haziran’da burcunuzda güneş tutulması olacağı için çok hareketli, önemli gelişmelerin olacağı aylar olacak. Sadece acele karar vermeyin ve iyi bir gözlem yapın. Keyifli zamanlar geçirmeye çalışın. Hem maddi açıdan, hem de ilişkiler açısından sürpriz gelişmeler olacak. Aşk için avantajlı olan, evlilik kararı alabileceğiniz başka bir dönem ise ekim ayı, evlilik tarihinizi 20 Ekim’e kadar alabilirsiniz.

Ortaklıklar ve iş gelişmeleri bu sene çok fazla gündeminizde olacak. Şuana kadar cesaret etmediğiniz yeni girişimleriniz olabilir. Tanıtım, reklam, basın, medya, online ticaret konuları size ortağınızla birlikte yeni iş girişimleri verebilir. 4 Mart-23 Nisan arasında sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kazalara açık bir dönem olacak. Ama bu dönemde Mars burcunuzda hareket ettiği için aynı zamanda çok aktif olacağınız bir dönem olacak. Zaten yılın ikinci yarısı size büyük bir dinamizm verecek. Yeni kararlar aldıracak. 30 Mayıs-21 Haziran arasında Merkür burcunuzda geri hareketinde olduğu için bu dönemde önemli bir imza atmayın, karar vermeyin, ortaklık yapmayın, alım-satımlardan uzak durun.

2021 yılı sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ