Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 2021 yılında Boğa burçlarını neler bekliyor?

Hayatınızda önemli bir dönüm noktasındasınız. 2019 yılından itibaren değişim sürecini hissediyorsunuz, fakat 2021 yılı hayatınızda bu başlayan değişimlerin çok belirgin hala geldiği bir yıl olacak. Hayatınızı yeniden yapılandırırken zorlandığınızı, zaman zaman mücadele gücünüzün kalmadığını hissedebilirsiniz. Ama unutmayın yeni bir düzen kurmak, öncesinde emek vermekle mümkün olabilir. Bu sene en çok odaklanacağınız konulardan biri kariyer, iş hayatını, gelecek hedefleri olacak. Belki bu yıl yeni bir iş kuracaksınız, belki yeni bir şirkete transfer olacaksınız ya da mevcut işinizde şartları değiştirecek gelişmeler olacak.

Yayınlanma Tarihi: 27.12.2020 16:30
Değiştirme Tarihi: 28.12.2020 11:06

Satürn geçişleri kolay değildir. Bazen sorumluluklar altında ezildiğinizi hissedebilirsiniz. Ama bir şans var, çünkü bu yıl şans ve fırsatlar gezegeniz olan Jüpiter de sizin kariyer alanınızdan geçiyor olacak. Bu da başlayacağınız yeni işinizde çabuk dikkat çekme, parlama imkanı verecektir. Jüpiter markanızın dikkat çekmesi, tanınması açısından avantaj sağlar. Planlarınızı yaparken büyük düşünün, ama temkinli hareket edin. Plansız atılan adımlar için riskli bir yıl olacak. İlk önce tam olarak ne istediğinizi, sizi neyin mutlu edeceğini belirlemeniz gerekiyor. Yılın ilk aylarında özellikle resmi prosedürlere çok dikkat etmelisiniz. Bu sene içerisindeki Satürn’ün zorlayıcı açıları eksik yapılan şeylerde ceza ve kısıtlamalara sebep olabilir.

Uranüs sizi zorlamaya devam ediyor. Hem hayatınızda yenilik ve fırsatlarla karşılaşıyorsunuz, hem de hayatınızdaki yenilikler mevcut düzeninizi sarstığı için bir tedirginlik ve kaygı içerisindesiniz. Bu yıl planlarınız konusunda esnek olmaya çalışın. Bazı sürpriz gelişmeler, yılın tam da planladığınız gibi gitmemesine bir rota değişikliğine sebep olabilir. Bu yön değişiklikleri eşiniz, aileniz, çocuğunuz ile ilgili olan bir konuyla bağlantılı da olabilir. Düzen değişikliğini sadece iş hayatınız üzerinden yaşamayabilirsiniz. Bir taşınma, yeni ev hayatı da söz konusu olabilir. Yıl boyunca parasal konular, borçlar, krediler gündeminizde olacak. Yeni düzen kurarken elinizdeki paranın haricinde bir borçlanmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Kimileriniz için bir dava sonucu ya da bir mirasla ilgili elinize para geçebilir.

İkili ilişkiler ve aşk hayatı ile ilgili bu sene 14 Nisan-9 Mayıs arasında Venüs burcunuzda hareket ediyor olacak. Bu dönemde hareketlilik olabilir. 2021 sizin için çok aşk düşündüğünüz bir yıl değil. Daha çok düzen kurma, hayatınızı yapılandırma döneminiz. Karşınıza çıkan kişiler sizin hayat planınıza uymazsa ilişkiye devam etmeyebilirsiniz. Öncelik kendi hayatınız ve hedefleriniz olacak. Bu yıl evlenen kişilerin toplum önündeki statüsü, duruşu oldukça değişecek. Evli boğalar için ise biraz riskli bir dönem. İlişkinizi çok sorguladığınız bir yıl olabilir. Özellikle eşinizin ya da sizin özgürlük, bireysellik arayışı evlilikte sorun yaşamaya sebep olabilir. Bu sene ilişkilerinizde anlayışlı ya da empatik olmazsanız kopuşlar meydana gelebilir.

Sağlık açısından baktığımızda bu yıl çok çalışıyor olmanız sizi yoracak. Düzenli beslenme, sağlık açısından takviyeler almak, spor yapmaya özen göstermek sizin için avantajlı olabilir. Beslenme konusunu özellikle önemsemelisiniz. Kilo alma, şeker, yağlanma sorunları yaşayabilirsiniz. Evet çok çalışıyorsunuz, sorumluluklarınız var ama kendinize özen göstermezseniz istediklerinizi elde etmeniz zor olacaktır.

Yılın son tutulması sizin burcunuzda olacak. Bu önemli bir dönemi başlatıyor. O nedenle 2021 yılını iyi planlamaya, doğru adımlar atmaya özen göstermelisiniz. 2022 yılı için bir hazırlık süreci yaşayacaksınız.

2021 yılı sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ