Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 2021 yılında Başak burçlarını neler bekliyor?

Sevgili Başaklar 2021 yılı sizin için hayatınızı düzene sokma, gelecek planları için çabalama ve hazırlık yapma dönemi olacak. İş hayatınız, günlük rutinlerinizdeki yoğunluğunuz kendinize ve özel hayatınıza çok fazla zaman ayıramamanıza sebep olabilir. 

Yayınlanma Tarihi: 07.01.2021 15:12
Değiştirme Tarihi: 07.01.2021 16:09

Zamanın size yetmediğini düşüneceğiniz bir yıl olacak. Hedefleriniz için çabalıyorsunuz. Ama biraz daha zamana ihtiyacınız var. Belki de daha fazla tecrübe kazanmaya ihtiyacınız var. Bu sene alanında tecrübeli ve uzman kişilerden öğreneceğiniz şeyler, önümüzdeki yıllarda size çok güzel fırsatlar sağlayacak.

Yıl başında bir taşınma, yer değişikliği gündeminize gelebilir. 2020 aralık ayında gerçekleşen güneş tutulması aile içerisinde yeni gelişmeler, yeni bir düzen, ev içinde düzenlemeler yaptırabilir. Bazılarınız için bu bir ayrılık sonrasında yaşanan bir düzen değişikliği de olabilir. Ama muhakkak günlük düzeninizi ve rutininizi değiştirecek gelişmeler olacaktır. Başka bir ülkeye taşınmak bile gündeme gelebilir. Uranüs 9. Evden geçerken yurtdışı ile ilgili hem eğitim, hem iş fırsatlarına açık olacaksınız. Eğer böyle bir hayaliniz varsa siz başvurularınızı yapın, sonuçlar Mayıs-Haziran içerisinde de olabilir. Çalışan başaklar için iş arkadaşlarınızın da değişeceği bir süreç sizleri bekliyor gibi. 10 Haziran’da sizin kariyer alanınızda bir güneş tutulması gerçekleşecek, yılbaşında planladığınız şeylerle ilgili yılın ikinci yarısı ciddi hareketlilikler olacak. İş arayanlar için 2021 yılı fırsatlar verecektir, yeni işe giriş, yeni bir yer açma, girişimcilik için destekleyici bir yıl olacak. Haziran ayı içerisinde bu adımları atmayın, biraz bekleyin. Merkür Retrosu bittikten sonra yenilikler için adım atabilirsiniz.

Aşk hayatınıza çok fazla zaman ayıramayacak gibisiniz. Bir birlikteliğiniz olsa dahi işiniz sizin daha çok gündeminizde. 14 Mayıs-28 Temmuz arasında Jüpiter şans gezegeninden aşk, ilişkiler, ortaklıklar için bir desteğiniz var. Bu sene evlilik düşünüyorsanız bu dönemde bir karar verebilirsiniz. Mart ayında ilişkiler alanınızda hareket etmeye başlayan Venüs size yeni bir aşk verirse, Mayıs-Temmuz arası sizin için bu ilişkinin ciddileştiği bir dönem olacaktır. 22 Temmuz-15 Ağustos arasında Venüs burcunuzda hareket ediyor. Bu dönemi hem maddi fırsatlar ve aşk ilişkileri konusunda destekleneceksiniz. Yatırımlar için bu dönemi değerlendirebilirsiniz. Gayrimenkul alım-satımı yapabilirsiniz. 4 Aralık tutulması da sizi ev sahibi olma konusunda sürpriz fırsatlarla karşılaştırabilir.

Satürn sağlık evinizden geçerken sizi zorlayabilir. Ama endişe etmeyin Jüpiter de bu bölgeden geçiş yaptığı için bir hastalığın şifa bulmasında sizi destekleyecektir. Daha öncesinde bir kronik sağlık sorununuz varsa belki bu dönemde başlayacak yeni bir tedavi size iyi gelecektir. Bedeniniz yoruluyor, çok çalışmak size stres verecek. Bu nedenle en azından sizi rahatlatabilecek aktiviteler yapın. Spor ve sağlıklı beslenmeyi ihmal etmeyin.

2021 yılı sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ