Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 2021 yılında Balık Burçlarını neler bekliyor?

2021 yılı sizler için bir içedönüş ve farkındalık süreci olacak. Jüpiter ve Satürn kova burcundan geçerken, size kendinize ve hayatınıza dair bir farkındalık kazandırmak istiyor. Biraz yalnız kalmak ve uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Ama endişe etmeyin bu sizin yararınıza olan bir süreç olacak. Özellikle Mayıs ayına kadar olan süreci ruhunuzu dinlendirerek, içsel bir şifalanma yaşayarak geçireceksiniz. 

Yayınlanma Tarihi: 15.01.2021 15:07
Değiştirme Tarihi: 15.01.2021 15:40

Yılın ikinci yarısını planlayabilirsiniz, güzel şeyler düşünüp, olumlamalar yapmaya özen göstermelisiniz. 13 Mayıs-28 Temmuz arasında şans gezegeni Jüpiter burcunuza geçecek. Bu dönemde yaşadıklarınıza çok dikkat etmelisiniz. Çünkü bu sizin için 2022 yılının fragmanı olacak. Kendinizi daha keyifli hissedeceksiniz, yavaş yavaş sosyalleşmek isteyeceksiniz.

12. evden Satürn geçişi yaşıyorsunuz. Yükselen Balıklar için bu bölge çok kolay değildir. Sizi şuana kadar yaptıklarınız, seçimleriniz noktasında yüzleştirecek. Bu süreç bazen kendinizi suçlamanıza sebep olabilir. Fakat bunu yapmamalısınız. Bu dönemde yaşadıklarınız sizi iyileştirmek için, zarar vermek için değil. Size ruhsal açıdan rehberlik yapacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yeni aldığınız bir eğitim, çıktığınız bir yolculuk size yeni bir kapı açabilir. Bazılarınız için yurtdışı kapısı açılacak. Uzak mesafeli yolculuklar olabilir.

Kariyer alanınızda önemli tutulmalar gerçekleşecek. Bu bir fırsattır. Eğer iş hayatınızdan memnun değilseniz, yeni girişimler yapmalısınız. Mutsuz olduğunuz yerde devam etmeye artık tahammülünüz yok. Freelance çalışmak isteyebilirsiniz, home ofis çalışmak size daha çok avantaj sağlayabilir. Bireysel olarak çalıştığınızda daha yaratıcı olduğunuzu fark edebilirsiniz. 13 Mart’ta burcunuzda çok güzel bir yeniay gerçekleşiyor. Bu dönemde meditasyon, yoga, spiritüel çalışmalar, okült konularla ilgili eğitimler almak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek olacağı için sanatsal faaliyetlerle de uğraşabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili yenilikle bu tarz uğraşlarla da ilgili olabilir.  

Bu sene ilişkilerinizdense, kendinizi öncelikli tutacağınız bir yıl olacak. Ama tabiki hayatınızda yine de aşk ve ilişkiler olacaktır. Bu sene geçmiş kırgınlıklarınızı kapatacak, yaralarınızı saracak gelişmeler olabilir. Affetmeniz gereken kişiler olabilir. Affetmeyi kendiniz için yapın, üzerinizdeki yüklerden kurtulun. 26 Şubat-21 Mart Arası Venüs burcunuzda seyahat ederken, ilişkilerinizde keyifli vakit geçireceksiniz. Bu dönemde önemli teklifler alabilirsiniz, evlilik kararı alabilirsiniz. 10 Haziran sonrasında ev alım-satımı, taşınmalar söz konusu olacak gibi gözüküyor. Ama bu dönemde Merkür Retro olacağı için imza atmanızı gerektirecek işleri Temmuz ve Ağustos ayında yapmanızı tavsiye ederim.

Sağlık açısından özellikle Ocak-Şubat ve Haziran-Ağustos aylarında dikkatli olmalısınız. Bu dönemde eski hastalıklarınız gündeme gelebilir. Ya da bir aile büyüğünüz rahatsızlanabilir, hastane süreci olabilir. Siz refakat etmek durumunda kalabilirsiniz. Yıl boyunca beslenmenize özen gösterin. İlaç tüketimi konusunda dikkatli olmalısınız. Gıda, ilaç zehirlenmeleri açısından aniden oluşacak gelişmeler yaşanabilir. Ama endişelenmeyin. Jüpiter sizi koruyacak.   

2021 yılı sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ