Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 2021 yılında Aslan burçlarını neler bekliyor

Aslan burçları, zıt burcunuz Kova’da gerçekleşen Satürn ve Jüpiter kavuşumu 2021 yılının sizler için çok önemli, sürpriz gelişmelerle dolu bir yıl olacağını gösteriyor. Zaman zaman zorlanacaksınız, Satürn önümüzdeki 2.5 buçuk yıl size bazı şeyleri öğretecek, fark ettirecek ve sizden bir şeyler talep edecek. Ama siz mücadeleyi seven, istediğini elde etmek için elinden geleni sonuna kadar yapabilecek bir güce sahipsiniz. Bu yıl size çevrenizden ve ilişkilerinizden güçlü yardımlar gelecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için duygusal desteği yanınızda hissedeceksiniz. Evlilik, ilişkiler, ortaklıklar bundan sonraki iki yıl gündeminizin en önemli konuları olacak.

Yayınlanma Tarihi: 05.01.2021 09:21
Değiştirme Tarihi: 05.01.2021 11:01

Yalnız aslanlar için son 12 yılın en şanslı dönemi! Bu yıl hayatınıza giren kişilerle ciddi ilişkiler düşünebilirsiniz, sizi fikirsel olarak açacak, hayatınıza yenilik getirecek kişilerle karşılaşma potansiyeliniz olacak. Ama unutmamalısınız hem evli hem de bekar aslanlar için bu dönemde olan ilişkisel gelişmeler sorumluluk arttırır, belli konularda kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sorunlarla yüzleşmeniz gerekecek. Sadakat sınavları olabilir. Göz ardı ettiğiniz konular bu sene çözümlenmek üzere gündeminizde olacak. Burada bir seçim yapacaksınız. Bazılarınız ayrılık kararı alabilirsiniz, bazılarınız ise mücadele etmek isteyeceksiniz ve birlikteliğinize bir şans daha vereceksiniz. Sizi bir konuda uyarmam gerekiyor. Evliyseniz ya da bir birlikteliğiniz varsa yaşadığınız bir sorun size başkasını daha cazip kılabilir. Ama ani verilen karar daha sonra pişmanlık verebilir. Elinizde olanı kaybetmeden önce ve özellikle de düzen değiştirmeden önce iyi düşünmelisiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için ise Mayıs ve Aralık aylarında gerçekleşecek olan tutulmalar çok güzel bir destek verecek. Bu tutulmalar aynın zamanda sizin bir yeteneğinizin ortaya çıkmasına, hobisel çalışmalara, sanatsal çalışmalar yapmaya fırsat verecektir.

Sürpriz aşklar için 27 Haziran-22 Temmuz arasında Venüs Aslan burcunda geçiş yaparken şanslı olacaksınız. Dikkat çekeceğiniz, kendinizi iyi hissedeceğiniz bir aylık dönemi iyi değerlendirin. Bu dönemde dış görünüşünüz ile ilgili de değişiklikler yapabilirsiniz.

Kariyer ve iş imkanları açısında çok güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sürprizler gezegeni Uranüs sizin kariyer alanınızda geziyor. Ama yine ani karar vermemeniz konusunda sizi uyaracağım. Çünkü bu yıl, özellikle ilk aylarda Uranüs sert etkiler alacak. Belki de ilişkiniz ve evliliğiniz konusundan bu yüzden de zorlanabilirsiniz. Kendi çıkar ve beklentilerinizle, eşinizinki uymayabilir  Yeni teklifler alacaksınız. Ama mevcut işinizi riske atmayın. Yeni bir şey yapayım derken, elinizdekinden de olmayın. Ortaklık teklifleri alacaksınız. Ama bu ortaklıklarda belirsiz şartlar var. Bu belirsizlikler yanlış anlaşılmalara, beklentilerin karşılanmamasına sebep olabilir. 6 Ocak-4 Mart arası iş ile ilgili konularda riskli olacak. 20 Mart-9 Mayıs arası ise en fırsatlı dönem olacak.

Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Hem Satürn, hem de Jüpiter’in sert açıları sağlığınızı hassaslaştırıyor. Kalp, tansiyon, karaciğer, hormonlar, şeker konusunda hastalıklarınız ortaya çıkabilir. En ufak bir rahatsızlıkta hemen doktorunuza gözükmeyi ihmal etmemelisiniz. Ocak-Şubat, Temmuz ve Kasım ayında özellikle daha dikkatli olun. Bu sene ilişkiler konusunda gerginlikler yaşayacağınız için, rahatsızlıklarınız psikolojik etkili de olabilir. Bir profesyonelden destek alabilirsiniz.

2021 yılı sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ