Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 2021 yılı Koç burçlarını neler bekliyor?

2021 yılı hayallerinizi gerçekleştirmek için size şans verecek. İki yıllık bir süredir özellikle iş hayatınız, ev düzeniniz konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. Zaman zaman engellerle karşılaştınız, sınandınız. Şimdi ise verdiğiniz emeklerin karşılığını alma zamanınız olacak. Jüpiter ve Satürn büyük bir döngüyü başlatırken size geleceğe dair bir planlama yapma, isteğinizi gerçekleştirme imkanı verecek. Çevrenizdeki insanlardan da güzel bir destek alacaksınız. Neyi başlatıyorsanız bu sizin hayatınızda kalıcı ve somut bir hal alacak.

Yayınlanma Tarihi: 25.12.2020 19:09
Değiştirme Tarihi: 28.12.2020 12:14

Hayatınızda biriktirmiş olduğunuz dostlar, arkadaş çevreniz ve sosyal konumunuz bu sene çok daha fazla önem kazanıyor. İşbirliklerine, ortak projelere açık bir yıl olacak. Eğer hayata geçirmek istediğiniz bir projeniz ve planınız varsa, bu projeyi çevrenizle paylaşmaktan hiç çekinmeyin. Ummadığınız kişilerden bile destek alabilirsiniz. Ayrıca yeni insanlar tanımaya da fırsat verin. Bu kişiler sizden başka bir şehirde, ülkede yaşıyor olabilirler. Kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevremizdeki kişilerle iletişiminiz daha çok artacak. Belki de gerçekleşecek olan hayalinizde bu kişilerin de parmağı olacak.

Eğitim, yeni bilgilere açık olmak, gelişim için çalışmak çok değerli, çünkü sizi hayatınızda gelmek istediğiniz noktaya bunlar taşıyacak. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz, kursa yazılabilirsiniz, seminerlere, konferanslara katılabilirsiniz. Bu uğraşlar sizi mesleki olarak  çok destekleyecek. Yeni insanlar, yeni fikirler üretmenize yardımcı olacak. Eğitimi veren siz de olabilirsiniz. Kitap yazma, yayınlamak, bir şeyi sunmak, sosyal medyayı aktif olarak kullanmak, yurtdışı- online ticaret yapmak için avantajlı bir yıl olacak. Her ne yapacaksanız tanıtım ve reklam kısmı için çok özenli davranmalısınız. Grup ve dernek üyelikleriniz varsa buralardan da destek isteyebilirsiniz. Eğitiminize devam ediyorsanız yurtdışı bağlantılı bir eğitim, kurs ya da bir staj imkanı elde edebilirsiniz. Koçlar için bu sene yurtdışı bir fırsat  olarak cepte gözüküyor.

Parasal konularda yılın ilk ayı risk almamanızı öneririm. Biraz temkinli ve geleceğe yönelik olarak planlı davranmak size fırsat sağlayacaktır. Yılın ocak ve şubat ayları parasal konularda risk almak, macera aramak kayıplara sebep olacaktır. Ticari girişimleriniz varsa devlet kanallı bazı engellemeler ilk aylarda sizi umutsuzluğa düşürebilir. Ama merak etmeyin bu çok uzun sürmeyecek. Bazı arkadaşlarınızla aranızda parasal konularda anlaşmazlıklar çıkabilir. Ocak, Şubat ve Haziran ayında kimseye borç vermemenizi tavsiye ederim. Parasal açıdan avantaj yakalayacağınız aylar ise Mart-Nisan ve Haziran- Ekim ayları olabilir. Bu süreçte para gezegeni Venüs size destek veriyor olacak. Bu aylarda özellikle teknoloji, iletişim, yurtdışı ticaret konusunda para kazanmak için yeni girişimler deneyebilirsiniz.

Aşk ve ilişkileri değerlendirdiğimizde bu yıl aşk konusunda destek alıyorsunuz. Jüpiter size bir iyimserlik, umut vadedecek. Arkadaş çevrenizden birileri sizi yeni biriyle tanıştırabilir. Bu sene hayatınıza kalıcı bir birliktelik almak istiyorsunuz. Aşk için en hareketli dönem 21 Mart-14 Nisan arası olacak. Venüs burcunuzda hareket ederken kendiniz iyi hissedeceksiniz, belki dış görünüşünüzde bu dönemde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz, hayatınıza girecek kişi sizin kendinizi daha özgüvenli hissetmenize sebep olabilir. 16 Ağustos-11 Eylül de sizi ilişki açısından destekliyor. Bu yıl evlilik düşünenler bu tarihleri değerlendirebilir. Evli olan kişiler bu sene çocuk sahibi olabilirler. Çocuğunuzun eğitimi ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Sağlık açısından destekleyici bir yıl ama migren, tansiyon gibi konularda kronik sıkıntılarınız olabilir. Yılın son ayları ekim-kasım aylarında sağlığınıza daha çok dikkat etmelisiniz.

2021 yılı sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ