Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 10-16 Mayıs tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

Olumlu enerjilerin olduğu bir haftaya geçiş yapıyoruz. Bu hafta öncelikle Jüpiter’in Balık burcuna geçmesiyle birlikte bir şifalanma ve iyileşme süreci başlıyor. Jüpiter Balık burcunda çok güçlü olduğu bir konumdadır ve pandemi sürecini daha olumlu bir sürece çevirmede bir avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda bu hafta Salı günü Boğa burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Maddi konular, finansal kaynaklar, ekonomi halkın gündeminde yer alacak. 

Yayınlanma Tarihi: 10.05.2021 11:59
Değiştirme Tarihi: 10.05.2021 11:59
Astrolog Kübra Denizci yorumladı! 10-16 Mayıs tarihleri arasında burçları neler bekliyor?

Boğa maddi ve manevi istikrar ve güvence isteyen bir burçtur. Bu yeniay enerjisi ile somut adımlar ve iyileştirmeler bekleniyor olacak. Yeniay çok güzel destekler alıyor. Bu enerjiyle sabreden ve doğru adımları atanlar uzun vadede kazanacak. Yeniay enerjisiyle başlanılan işler, yapılan görüşmeler, toplantılar, alım-satımlar olumlu sonuçlanabilir. Venüs’ün de İkizler  burcuna geçmesiyle birlikte haberleşme, seyahatler, telefon trafikleri de artacak. Bu hafta plan yapmak ve geleceğe yönelik hedef belirlemek için oldukça verimli enerjiler hakim olacak. Yeniay haritasındaki Mars-Chiron etkileşimi evde meydana gelecek kazalara ve yaralanmalara işaret ediyor. Bu yeniay enerjisinde beslenme düzenine dikkat edilmeli, mide problemleri meydana gelebilir.

Koç: Parasal konularla ilgili olumlu haberler, gelişmeler yaşayacağınız bir hafta olacak. Elinizdeki kaynaklarınızı uzun vadeli bir yatırımda değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu yatırımı yapmadan önce kendinizden yaşça büyük ya da bu konularda tecrübelerinden yararlanacağınız bir kişiye danışabilirsiniz. Bu hafta aile içinde küslük yaşadığınız biriyle iletişime geçmek ve barışmak için bir adım atmak çok uygun olacaktır. 

Boğa: Burcunuzda gerçekleşen yeniay size beklediğiniz haberlerin gelmesini sağlayacak. Bir süredir rutin ve monoton bir döngüde hissediyor olabilirsiniz. Fakat bu hafta itibariyle enerjiniz değişiyor. Kendinizi daha enerjik ve yeni birşeyler yapmak için motive hissedeceksiniz. Bu hafta özellikle yakın çevrenizde olan bir kişi için bir sorunu çözüme ulaştırmak adına adım atabilirsiniz.

İkizler: Bu hafta ikili ilişkiler açısından güzel bir hafta olacak. İletişime geçmek istediğiniz bir kişiyle irtibat halinde olmak sizi mutlu edecek. Kişisel bakım, dinleme ve yenilenme için bu haftayı değerlendirebilirsiniz. Venüs burcunuza geçtiği için kendinize daha çok özen göstereceksiniz. Bu hafta ihtiyaç sahiplerine maddi açıdan destek olmak isteyebilirsiniz. Uzaklardan gelecek haberler bu hafta sizi mutlu edecek.

Yengeç: İş hayatınızla ilgili sizde kaygı yaratan bir durum olabilir. Fakat yaşadığınız sorunları ailenizden gelen destekle aşacaksınız. Bu hafta duygusal açıdan destek almak için önemli bir hafta olacak. Eğer bir iş değişikliği düşünüyorsanız sosyal çevrenizden birinden destek görebilirsiniz. Arkadaşlarınız sizin kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak. Bedensel açıdan dinlemeye çok ihtiyacınız var. Bu hafta sağlığınızı ihmal etmemelisiniz. 

Aslan: Finansal açıdan bir genişleme dönemine giriyorsunuz. İş hayatınızla ilgili yaşayacağınız bir gelişme, alacağınız bir haber sizi oldukça rahatlatacak. Kendini mesleki anlamda parlatacağınız bir döneme giriyorsunuz. Arkadaş çevrenizle görüşemiyor olabilirsiniz, fakat bu hafta sizin iletişim trafiğiniz çok yoğun olacak. Gelecek planlarınızı birileriyle paylaşmaya ihtiyacınız var. Siz paylaştıkça mutlu oluyorsunuz. Bu hafta çevrenize güzel haberler verebilirsiniz. Bu hafta baş ve kemik ağrıları yaşayabilirsiniz. Kendinizi ihmal etmemelisiniz. 

Başak: İkili ilişkiler ve ortaklıklar açısından önemli bir döngüye giriyorsunuz. Bu hafta yeni birisiyle yakınlaşabilir, iletişime geçebilirsiniz. Mevcut ilişkiniz ya da evliliğinizde sizin için bir şifalanma dönemi başlıyor. Eğer sorunlar yaşıyorsanız bu hafta çözüm odaklı olacaksınız. İş hayatınızla ilgili de monoton dönem bu hafta itibariyle son bulacak ve iş temposu size iyi gelecek.

Terazi: Borcunuz varsa bu hafta bunu ödemek adına bir plan yapmaya çalışacaksınız. Son zamanlarda ödemeleriniz sizi zorluyor olabilir. Elinize toplu bir paranın geçmesine ihtiyacınız var. Özellikle yatırım yaptığınız paralarla ilgili bir karar vermeniz gerekebilir. Yeni kazanç yöntemleri arıyor gibisiniz. Eğer çalışmıyorsanız bu hafta içinde yakın çevrenizden gelecek bir maddi destek isteğiniz birşeyi gerçekleştirmenize sebep olabilir. 

Akrep: Sizin için bir rahatlama dönemi başlıyor. Geçtiğimiz 10 günde yaşadığınız iletişim sorunları, ilişkisel gerginlikler bu hafta itibariyle son buluyor olacak. Kendinizi daha güvende ve huzur içinde hissedeceksiniz. Belli ayrılıklar yaşandıysa belki bunu bir kabullenişe geçebilirsiniz ya da partnerinizden bu süreci iyileştirmek adına bir adım gelebilir. İlişki açısından daha olumlu bir döngüye gireceksiniz. Beklentileriniz gerçekleşebilir. 

Yay: İş hayatınızdan uzun süre ayrı kalmış olabilirsiniz. Bir sağlık problemiyle uğraşmak sizi günlük rutinlerinizden uzaklaştırmış olabilir. Fakat bu haftayla birlikte daha yoğun bir döneme gireceksiniz. Psikolojik olarak sıkıştığınızı hissetseniz de artık bir nefes alma dönemi başlayacak. Bu haftayı son dinlenme dönemi olarak değerlendirebilirsiniz. Çünkü önümüzdeki günler sizi çok yoğun bir tempo bekliyor olacak.

Oğlak: Ailenizle, sevdiklerinizle birlikte huzurla geçireceğiniz bir hafta sizleri bekliyor. Bu hafta üzerinizden bir sorumluğun, yükün kalktığını hissedeceksiniz. En azında yoğun çalışma temponuza bir haftalık bir ara veriyorsunuz. Aşk hayatı açısından da oldukça keyifli bir hafta, bu hafta yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. En büyük önceliğiniz güven olacak. Ayrı düştüğünüz biri varsa, adım atabilirsiniz, barışabilirsiniz. Parasal konularda ise sürpriz gelişmeler olabilir, şans oyunları açısından olumlu bir hafta olacak. 

Kova: Ev ve aile ilgili konular gündeme geliyor. Yeni bir eve taşınmak, aile içinde bir kutlama, evlilik, doğum gündeme gelebilir. Bu konularda planlamalar yapıyor olabilirsiniz. Ama ailecek sizi mutlu edecek gelişmeler olacak. Parasal açıdan ödemeler artacak olsa da, keyifli şeyler için olması sizi zorlamayacak. Yeni kazanç kapıları açısından oldukça önemli bir döngü başlıyor. Jüpiter size destek verecek. 

Balık:  Balıklar bu haftanın en şanslıları olacak. Jüpiter’in burcuna geçmesiyle birlikte hayatınızda keyifli bir döngü başlıyor. Önümüzdeki günlerde geleceğe dair hedefleriniz için adım atmak, destek almak söz konusu olacak. Çok daha olumlu bir pencereden hayata bakacak. Önemli imzalar atacağınız ve görüşmeler yapacağınız bir dönem başlayacak. Bu hafta haberleri almaya başlayacaksınız.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ