Astoloji | Burç yorumu | Venüs-Jüpiter Kavuşumu Şans mı, imtihan mı?

Astrolojinin iyicil ve şanslı olarak nitelendirilen iki gezegeni Venüs ve Jüpiter 24 Kasım’da yay burcunda kavuşuyor. Jüpiter büyütücü, genişletici ve koruyucu bir gezegendir. Sevgi, aşk, parasal değerleri ifade eden Venüs ile kavuşması önümüzdeki günlerde bu temalarda bir rahatlama ve büyüme etkisi olacağını gösteriyor.

Yayınlanma Tarihi: 24.11.2019 17:40
Değiştirme Tarihi: 24.11.2019 17:40

Doğum haritalarınızda temas ettiği alana göre hayatınızın belli alanlarında fırsatlarla karşılaşabilir, size yeni ufuk açacak şeylere adım atabilirsiniz. Kavuşumun yay burcunda gerçekleşiyor olması daha önce denemediğiniz maceralara adım atma isteği, farklı olanla ilgilenme isteği verecektir. Yay henüz görmediği bir rüyanın peşinden koşan çocuk gibidir. Bu göksel kombinasyonun etkisi altında daha cesaretli, iyimser ve kendinize güvenli olabilirsiniz. Bu transit sosyal ilişkileri arttırır, yeni insanlarla tanışma fırsatı verir, hayatınıza bolluk ve bereketi getirir.

Peki iki iyicil gezegenin kavuşumu nasıl imtihana dönüşebilir? 28 derece Yay burcunun özel bir anlamı görme problemi vermesidir. Bunu bakış açısı darlığı, olayları yanlış değerlendirme olarak da düşünebiliriz. Örneğin bu günlerde karşınıza çıkan ve sizin müthiş bir fırsat olarak gördüğünüz bir konu daha sonra hayal kırıklığına uğramanıza sebep olabilir. Yay fazla iyimserlik, umursamazlık, şımarıklık verebilir. Kısa yoldan para kazanma, fazla talepkar olma durumlarında ters köşeye yatabilirsiniz. Bu transit etkisi altında her türlü abartılı ve ölçüsüz davranışın daha sonra sıkıntılı olaylara sebebiyet verebileceğini unutmamalısınız.

Önümüzdeki 5-6 günlük süre içerisinde güzelleşmek, saç rengini değiştirmek, estetik operasyon geçirmek, evi dekore etmek açısından oldukça uygun. Zevke düşkünlük artacağı için beklediğinizden daha büyük harcamalar yapıp, kendinizi şımartabilirsiniz. Aman dikkat! Bolluk, bereket, aşk dileğiyle hayatınıza bu güzel kavuşumun şanslı etkisini çekmeye niyet etmeli ve bu günlerin tadını çıkarmalısınız.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ