Aslan Burcunda Yeniay...

19 Ağustos günü Aslan burcunun 26 derecesinde bir yeniay meydana getirecek. Yeniay haritasında ateş enerjinin baskın olması önümüzdeki 15 günlük süre boyunca enerjik, canlı, hızlı başlangıçlara açık, özgüvenli hissedeceğiz. 

Yayınlanma Tarihi: 18.08.2020 13:09
Değiştirme Tarihi: 18.08.2020 13:09
Aslan Burcunda Yeniay...

9 Eylül itibariyle başlayacak olan Mars Retrosu öncesinde yeni başlangıçlar için uygun bir gökyüzü var. Yeni bir iş girişiminde bulunmak, iş başvurusu yapmak, taşınmak, alım-satım işlemleri yapmak için bu enerjiyi kullanabilirsiniz. Hızlı bir şekilde sonuç alabilirsiniz. Hobisel anlamda almak istediğiniz bir eğitime başlayabilirsiniz.

İkili ilişkilerde hızlı başlangıçlar olabilir. Sevgimizi cömertçe ifade edebileceğimiz bir dönemdeyiz. Evlenme teklifi, düğün, nişan yapabilirsiniz. Çocuklarla vakit geçirmek, çocuklarınızla ilgili önemli kararlar vermek için de uygun bir dönem olacak. 

Satürn’ün sert açısı özellikle toplumsal açıdan ani gelişebilecek olaylar olabileceğini gösteriyor. Siyasi liderlerin vereceği kararlar özellikle eğitim hayatıyla ilgili yeni bir süreci başlatabilir. Devlet eliyle yapılabilecek yaptırımlar, eski borçların gündeme gelmesi, trafik cezaları, yeni vergilerle ilgili bilgilendirmeler yapılabilir.

Sağlık açısından kemiklerde sorunlar olabilir. Aniden oluşabilecek kırık çıkıklar, burkulmalar açısından riskli. Ekstrem sporlar yaparken dikkatli olmak gerekiyor. Mars-Pluto karesi hala aktif olduğu için yangın, patlama, trafik kazası vs ile ilgili olumsuz etki devam ediyor.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ