Yayınlanma Tarihi: 31.07.2019 | Değiştirme Tarihi: 31.07.2019

Aslan Burcunda Yeniay

1 Ağustos günü, Aslan burcunda yeniay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ile birlikte yaşam enerjimizin arttığını, geleceğe daha umutla baktığımızı, hayatımızdaki engelleri aşabileceğimizi düşüneceğiz.Ateş elementinin çok yoğun olması özgüveni arttıran çocuksu bir coşku verirken, cesaretimizi arttıracak ve isteklerimiz ışığında risk almamıza sebep olacak.

Önümüzdeki engelleri yıkmak adına sabırsız ve fazla cüretkar olabiliriz. Uranüs, Aslan burcundaki gezegen yığılımına adeta meydan okuyor. Bu da bizim için beklenmeyeni bekle uyarısıdır. Hayatımızda hiç aklımıza dahi gelmeyecek sürprizlerle karşılaşabiliriz. Öncelikle bu süreçte bizi harekete geçiren olgunun dürtülerimiz olduğunu unutmamalıyız. Para harcarken, yatırım yaparken ölçülü davranmak çok önemli olacak. Hızlı hareket etmemiz kayıplar yaşamamıza sebep olabilir. Hem maddi hem manevi anlamda bir adım atmadan önce gerekli koşulların hazır olup olmadığını iyice gözlemlemeliyiz.

Doğum haritanızdaki etkilere göre bu yeniayla birlikte sürpriz kazanç olanakları da yakalayabilirsiniz. Ülkemiz açısından siyasi liderlerin maddi kaynaklar ile ilgili yeni karar ve düzenlemelerine şahit olacağız. Aslan altın, spekülatif piyasalar, borsa ile ilgili olduğundan ani hareketlenmeler meydana gelebilir.

Denizlerde askeri bir hareketlilik, gemi kazaları ya da çatışmalar meydana gelebilir. Komşu ülkelerde gerginliklere sebebiyet verebilir. Aslan burcu sahne, liderler, sporcular ve sanatçılar ile ilgilidir. Moda, spor ve sanat camiasından birçok kişi ile ilgili sürpriz gelişmeler olabilir. Özellikli ikili ilişkiler ile ilgili skandallar, yasak aşk çocukları, sürpriz hamilelikler gündeme gelebilir.

Trafik kazaları, kalp krizleriyle ani kayıplar yaşanabilir. Çocuk sahibi olmak isteyen kişiler için bu yeniay bir şans olacak. Sürpriz hamilelikleri tetikleyeceği için, çocuk sahibi olmak istemeyen kişilerin temkinli olmasında fayda var. Yengeç burcunun içe dönük enerjisi son buluyor. Aslan burcu tutkulu aşkları tetikleyecek. Kişisel doğum haritalarında ateş elementinde yoğunluğu olanlar için çok güzel fırsatlar olacak.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ