Aslan burcunda dolunay! Önümüzdeki 10 gün...

09 Şubat 2020 günü Aslan burcunun 20 derecesinde çok güçlü bir dolunay meydana geldi. Dolunaylar farkındalık ve uyanış zamanlarıdır. Güneş ve Ayın karşı karşıya gelmesiyle ortaya çıkan enerji bu dolunayda zihnimiz ve kalbimiz arasında kalacağımız konuları gündemimize taşıyacak

Yayınlanma Tarihi: 10.02.2020 09:57
Değiştirme Tarihi: 10.02.2020 09:57
Aslan burcunda dolunay! Önümüzdeki 10 gün...

Duygu, istek ve arzuların çok yoğun bir şekilde hissedileceği 10 günlük süre içerisinde ikilemde kaldığımız konularla ilgili bir sonuca varmak isteyeceğiz.

Ateş enerjisinin yüksek olması kendinizi ortaya koymamızı kolaylaştıracak. Aslan burcunun çocuksu enerjisi hissettiklerimizi şeffaf bir şekilde ifade etmemize, içimizdeki tutkuyu yansıtmamıza yardım edecek. Bir tarafta Aslan burcunun coşkusu, diğer tarafta ise Kova burcunun mantığı devrede olacak. Vereceğimiz kararlarda kalbimizin sesini dinleyip risk almayı mı tercih edeceğiz, yoksa mantık süzgecinden geçiremediğimiz konularda geri adım mı atacağız önümüzdeki günler bu durumu netleştirecek. Göksel enerji kalpten inanılan konularda adım atabilme cesaretini gösterebilenlere destek olacağının sinyalini veriyor. Ay ve Mars arasındaki etkileşim duygularının peşinden gitmeye teşvik ediyor.  Çocukluk aşkları ile karşılaşmalar, arkadaş ortamında yaşanabilecek yakınlaşmalar, yapılabilecek aşk itirafları birçoğumuzun hayatına bir renk getirecek. Fakat aynı zamanda bir yaralanma enerjisi de mevcut. Doğum haritanızda aldığınız etkiye göre attığınız adımlarda karşılık alamayabilirsiniz.

Aslan dolunayı sahne önünde iş yapanlar için de bir fırsat barındırıyor. Sadece ikili ilişkilerde değil, yapılan işler, yürütülen projeler konusunda da yaratıcılığımızı ve öz benliğimizi ön plana çıkarabiliriz. Hobiler, yetenekler, yaratıcı faaliyetler üzerine odaklanabiliriz. Aslan ışığını parlatmanın tam zamanı! Aslan burcunun gölge yanını ise yansıtmamaya özen göstermeliyiz. Kibir, gurur, onaylanma ihtiyacı bu süreçte bizleri geri çekecektir. Amaç kendimizi ön plana çıkarmak, benliğimizi yansıtmaksa bunu başkalarına zarar vererek yapmamalıyız.

Küresel bazda değerlendirdiğimizde ise 2020 yılının ilk günlerinden itibaren gündeme oturan sarsıcı olaylar, Aslan dolunayı ile liderleri, sanatçıları, büyük şirketlerin yöneticilerini sahneye taşıyacak. Başta Trump olmak üzere, dünya liderlerinin önemli kararları gündeme gelecek. Aslan-Kova aksı ulaşımla ilgili düzenlemeleri, hava yolu şirketlerinin yapacağı önemli açıklamaları ve son zamanlarda yaşanan ani ve sarsıcı olaylarla ilgili yaşanan ihmalleri gözler önüne serecek. Belirli yaptırımların uygulanmasını sağlayacak.

Aslan dolunayının etkisini doğum haritanızda 20 derece Aslan burcunun düştüğü yaşam alanından alacaksınız. Cesaret, umut ve yaşam enerjisinin hayatınıza yansıması dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ