Akrep Burcunda Dolunay!

Akrep Burcunda Dolunay!
Yayınlanma Tarihi: 18.05.2019 23:38 | Değiştirme Tarihi: 18.05.2019 23:38

Akrep burcunda gerçekleşen dolunay hayatlarımızda önemli kararlar almamıza, sarsıcı sonlanmalar yaşamamıza ve gölge yönlerimizle yüzleşmek zorunda kalmamıza sebep olacak.

19 Mayıs 2019 saat 00:11’i gösterdiğinde uzun süre zihinlerden silinmeyecek bir dolunay meydana gelecek. Akrep burcunda gerçekleşen dolunay hayatlarımızda önemli kararlar almamıza, sarsıcı sonlanmalar yaşamamıza ve gölge yönlerimizle yüzleşmek zorunda kalmamıza sebep olacak. Akrep burcu ölüm ve yeniden doğuş döngüsü ile ilgilidir. Bu dolunay ile birlikte ruhumuzuz en derinlerine işleyecek gerçeklerle yüzleşeceğiz ve istesek de istemesek de kabuk değiştireceğiz.

Ne değişecek, nasıl kabuk değiştireceğiz diyor olabilirsiniz. Her doğum haritası kendine özel dinamikleri içinde barındırır. Dolunay doğum haritanızda hangi alana düşüyorsa o konularda bir değişim döngüsüne gireceksiniz. Ama bu değişim öngörülebilir bir değişim olmayacak. Çünkü akrep size görünmeyeni gösterecek. Ne kadar yüksek farkındalıkta olursanız, bu dönüşüm size o kadar fayda sağlayacak.

Kendinizi duygusal anlamda tükenmiş hissediyor olabilirsiniz, hayat sizi köşeye sıkıştırmış da olabilir. Ama her zaman bir umut ışığı vardır. Yeter ki dürtülerinizin kurbanı olmayın. Dolunay etkisiyle çok güçlü öfke patlamaları olur. Zarar görmemek adına yalnız kalmaya ve iç sesinizi dinlemeye odaklanmalısınız. Size zarar veren ne varsa bıçak gibi kesildiğine şahit olacaksınız. Bu bir ilişki, bir ortaklık olabilir. İlk başta acı verse de ruhunuzun acıyla dönüştüğünü ve yeni bir yol çizmek adına güçlendiğinizi fark edeceksiniz.

Sağlık açısından boyun yaralanmaları, genital bölge, rahim, yumurtalıklar ile ilgili bazı problemler ortaya çıkabilir. Kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmemelisiniz. Cerrahi müdahaleler için ise dolunay etkisinin geçmesini beklemek daha doğru olacaktır.

Siyasi anlamda güç savaşlarının en üst noktaya çıkacağını göreceğiz. Yapılan açıklamalar gündeme bomba gibi düşecek ve otorite figürleri adından çok söz ettirecek. Akrep zehirli tarafını da ortaya çıkaracak. Mars yengeç burcunda, Pluto ve Satürn’e meydan okumaya gidiyor. Bu sert etkiler altında halkın sağduyuyu kaybetmemesi çok büyük önem arz ediyor.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ