Akrep burcu doğumlu olan kişiler için yeni bir solar döngü başlıyor

Güneş akrep burcuna girdi, akrep burcu doğumlu olan kişiler için yeni bir solar döngü başlıyor. Solar döngü, kişinin doğum gününde güneşinin doğduğu an ile aynı dereceye gelmesi ile oluşan bir astrolojik haritadır ve kişinin bir dahaki doğum gününe kadar hayatında olabilecek gelişmelerle ilgili önemli bir yol göstergesidir.

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2020 15:50
Değiştirme Tarihi: 23.10.2020 15:50
Akrep burcu doğumlu olan kişiler için yeni bir solar döngü başlıyor

Özellikle güneş burcu akrep ve doğum haritasında akrep burcu yoğunluğu olan kişiler için ekim ve kasım ayları oldukça hareketli geçecek. Merkür Akrep burcunda retro, yönetici gezegenleri Mars ise Koç burcunda retro yapıyor. Hayatınızla ilgili önemli gelişmeler olurken özellikle 15 Kasım sonrasında kararlar vermenizi tavsiye ederim.

Güneşin akrep burcunda olduğu bir aylık süreçte bütün burçlar akrep temalarını hayatlarının belli alanlarında hissediyor olacak. Akrep hayatın, doğanın, sistemin daha çok görünmeyen, gizemli yönleriyle ilgilidir. Dönüşümü ve arınmayı simgeler. Hayatınızda dönüştürmek istediğiniz, artık size faydasının olmadığını düşündüğünüz şeylerle ilgili arınma dönemidir. Akrep temasında kimi zaman çözülmesi gereken bir kriz, can yakan bir hayat tecrübesi, affetmeyi ve bırakmayı öğretecek bir deneyim yer alır. Siz de bu bir aylık süreçte kendi hayatınızla ilgili dönüştürmeniz gereken alanı fark edip, bu konuya dair bir farkındalık elde edebilirsiniz. Merkür retrosu bir içe dönüş süreci olduğu için, bu döngüde kendinize fayda sağlayacak şey, sizin iç dünyanızla ilgilidir. Başkasından bir destek, hayatınıza bir kurtarıcı beklemek yerine kendi iç sesinize kulak vermelisiniz.

Kontrolünüz dışında gelişmeler yaşanabilir. Bu süreçte öfke, kin, intikam gibi zarar verici duygularla hareket etmek en çok kişinin kendisine zarar verecektir. Değişmediğini fark ettiğiniz konularda ısrarcı olmak, duygusal yıkıma yol açabilir. Hem maddi, hem de manevi konularda aşırıya kaçmadan hareket etmek bu süreçte çok önemlidir. Bilinçaltı çalışmaları, terapi süreçleri, şifa, meditasyon çalışmaları için çok verimli bir ay olacak.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ