Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
6 MART - Merkür Koç Burcuna Geçiş Yapıyor

6 MART - Merkür Koç Burcuna Geçiş Yapıyor

Gökyüzünün her türlü bilgi ve iletişimden sorumlu olan gezegeni Merkür 14 Mayıs’a kadar sürecek olan Koç burcundaki seyrine başlıyor.

02.03.2018 13:48

Merkür bizim zihinsel aktivitelerimize, düşünce şeklimize, kendimizi ifade edişimize etki eden bir gezegendir. Her burç değişikliğinde dürtüsel olarak hem düşüncelerimize, hem de eylemlerimize farklı bir boyut katmaktadır.

İlgimiz çabuk dağılabilir
Yeni fikirler üretmek ve bilginin aktarılmasına öncülük etmek için çok uygun bir zaman dilimidir. Koç Burcunun Merkür ile temas ettiği dönemde zihnimiz çok daha hızlı ve aktif çalışır. Fikirlerimizi ve düşüncelerimizi ifade etmek ve kendimizi ön plana çıkarmak isteyeceğimiz bu dönemde çevremizdeki insanları dinlemek konusunda zorlanabiliriz. Koç burcunun olduğu yerde sabırsızlık ve acele etme söz konusudur. Herhangi bir konu üzerinde yoğunlaşmakta problem yaşayabiliriz. İlgimiz çabuk dağılabilir ya da aynı anda farklı birçok şey üzerinde çalışmak isteyebiliriz.

Ağzımızdan çıkanlara dikkat!
Bu süreçte ağzımızdan çıkanları kontrol etmek kolay olmayacaktır. Özellikle 7-15 Mart tarihleri arasında Satürn ile olan gergin teması, iletişim konusunda kısıtlanacağımızı ve yanlış anlaşılmalara maruz kalacağımızı vurguluyor. Yaşanılanları kişisel algılama ve benmerkezci davranma konusunda bizi tetikleyen Koç temasına, Satürn’ün baskıcı ve uzlaşmadan uzak olan etkisi bu süreci gergin geçirmemize sebep olabilir. Fazlasıyla açık sözlü olmayı ve düşünmeden konuşmayı vurgulayan bu kombinasyonda sakin olmalı ve ani karar vermekten sakınmalıyız.

Merkür-Koç burcu seyrinin hepimiz için yeni ve yaratıcı fikirlerle kendimizi cesurca ifade edebileceğimiz, aynı zamanda da bencil ve ani reaksiyonlardan uzak kalabileceğimiz bir süreç olmasını diliyorum.

Sevgiyle Kalın.

 ASTROLOJİKA

Yorumlar | 0
üye profil