30 Kasım’da 2020 yılının son ay tutulması gerçekleşiyor! İşte haftalık burç yorumları

Çok önemli bir haftaya giriş yapıyoruz. 30 Kasım’da 2020 yılının son ay tutulması gerçekleşiyor. Tutulmanın burcunuzu etkisini öğrenmek için yükselen burçlarınızı öncelikli olarak dinlemelisiniz.

Yayınlanma Tarihi: 29.11.2020 11:16
Değiştirme Tarihi: 30.11.2020 12:34

Yükselen Koç;  Tutulmadan güçlü bir destek alıyorsunuz. Önemli görüşmeler, mülakatlar gündeminizde olabilir. Bir süredir beklediğiniz bir iş başvurusuna dönüş alabilirsiniz. Yoğun bir telefon trafiğiniz olabilir. Mars retrosu bitti kendinizi çok daha dinamik hissediyorsunuz. Kısa mesafeli yolculuklarınızda belli iş fırsatları da yakalayabilirsiniz. Online ticaret, yeni bir internet sitesi, yayıncılık gibi konular için çok avantajlı bir tutulma. Önemli kişilerle irtibat kurabilir, projelerinize destek alabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı beklediğiniz bir haber gelebilir. Eğitime bir süre ara vermek durumunda kalabilirsiniz.

Yükselen Boğa; Parasal konularda yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Home ofis çalışma, online ticaret üzerinden para kazanma gibi durumlar gerçekleşebilir. Bir süre ofis ortamından uzak kalabilirsiniz. Ama endişe etmeyin. Parasal konularda sürpriz gelişmeler olabilir. Ay tutulmalarında sonlandırma etkisi de vardır. Bir borç, kredi, miras davası gibi bir konu sonuçlanabilir. İkili ilişkiler konusunda ani kopuşlar yaşanabilecek bir dönem. Bu konuda özellikle dikkatli olmalısınız. Kıskançlık krizleri büyüyebilir. Sizden uzak bir yerde yaşayan bir aile büyüğünüzün sağlık sorununu öğrenebilirsiniz.

Yükselen İkizler; Ay tutulması İkizler burcunda gerçekleşiyor. Sizin için çok destekleyici bir zaman! Şöyle bir kendinize, hayatınıza dönüp bakın. Değiştirmek istediğiniz ne var? Bu tutulma size şartları değiştirme imkanı veriyor. Bu yıl sizin için fırsatları yakalama zamanı. Siz zaten değişimleri seversiniz, bu sene değişim, dönüşüm ve yenilik vadediyor. Dış görünüşünüzle ilgili bir değişim yapmak isteyebilirsiniz. Özellikle iş ortamınızda bazı canınızı sıkacak gelişmeler olabilir. Alacağınız haberler sizde panik yaratabilir. Parasal konularda biraz dikkatli olmalısınız, bütçe planlaması önemli. Gereksiz harcamalardan kaçının, 2021 yılının size sunacağı fırsatları beklemelisiniz.

Yükselen Yengeç; Sağlık açısından çok dikkatli olmanız gereken bir dönem. Bir süre izole kalmanız gerekebilir. Covid dolayısıyla iş ortamınızda bir süre karantina dönemi yaşanabilir. Arkadaş çevrenizde duyacağınız bir şey sizi üzebilir, fakat işin gerçeğini öğrenmeden kendinizi yıpratmamalısınız. Bazı duyduğunuz şeyler, hiç de size geldiği gibi olmayacak. Sonradan pişman olmamak için, emin olmadığınız konularda kesin kararlar vermemelisiniz. Aralık ayı içerisinde kredi çekmek isteyebilirsiniz.

Yükselen Aslan; Uzun zamandır hayaliniz olan bir konuyla ilgili önemli bir gelişme yaşayacaksınız. Bu gelişme bir arkadaşınızın desteğiyle yaşanabilir. Kendinizi şanslı hissedeceğiniz bir dönem olacak. Bir teklifle televizyon, yarışma programı, video –reklam çekimi gibi bir şey yapabilirsiniz. Göz önünde olacağınız günler olacak. İş yoğunluğunuz sizi oldukça yıpratabilir. Fakat sevdiğiniz ve beklediğiniz işlerin olması sizi heveslendirecek. Mevcut bir ilişkinizde artık sonlanma kararı alabilirsiniz. Partnerinizle katılacağınız bir organizasyon sonrasında bu kararı verebilirsiniz.

Yükselen Başak; İş hayatınızla ilgili olan gelişmeler kafanızı karıştırabilir. Hemen harekete geçmeyin. Size gelen bilgileri bir ölçüp-tartmanız gerekiyor. Kiminiz için iş sorumluluklarının ciddi anlamda artacağı bir dönem olacak. Bir terfi alabilirsiniz. Yakın çevrenizden, kardeşinizden gelen bir sağlık haberi canınızı sıkabilir. Aracınız masraf çıkarabilir. Eğer kısa vadeli bir seyahat planı yapıyorsanız. İptal olabilir.

Yükselen Terazi; Beklediğiniz bir davanın sonuçlanmasıyla elinizle güzel bir para geçebilir ve bu parayı bir alım-satımda kullanabilirsiniz. Arabanızı yenilemek isteyebilirsiniz. Eğer uzun zamandır süren bir dava ise bu tutulma ile olumlu bir gelişme olup, önümüzdeki yıl içerisinde de sonuçlanabilir. İkili ilişkiler alanınızda bir hareketlilik var. Eşinizle bir seyahat planı yapıyor olabilirsiniz. Ya da uzak bir yerden bir misafiriniz gelebilir. Yurtdışı ticareti, vatandaşlık, oturma izni vs başvurularıyla ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Yükselen Akrep; Aile içinde olan gelişmeler size maddi açıdan bir yük getirecek. Bu bir sağlık harcaması olabilir. Ya da evinizi yenilemek, değiştirmek isteyebilirsiniz. Ani bir evlilik ya da boşanma kararı yaşam alanınızı değiştirme konusunda kafanızı meşgul ediyor. Ortak işlerle ilgili gelişmeler gündemde, bu dönemde maddi kazancınızda ciddi bir artış olabilir. Fakat iş ortaklığı konusunda dikkatli olun. Beklenmedik anlaşmazlıklar çıkabilir. Şartları iyi değerlendirip, karar vermelisiniz.

Yükselen Yay; Evlilik, ilişkiler, ortaklıklar konusunda biraz sert bir dönem olacak. Beklenmedik gelişmeler canınızı sıkabilir. Özellikle ana konu para olacak gibi gözüküyor. Parasal anlamda sizde gerginlik yaşatacak bir konu, eşinizle de gerilmenize sebep olacak. Çocuğunuzun sağlığına dikkat edin, özellikle okul çevresinden dolayın rahatsızlanabilir.  Bir haber bekliyorsunuz, uzak bir yerden gelen haber tam da beklediğiniz gibi olamayacak. Bu bir iş konusuysa tekrar görüşme, toplantı yapmanızı gerektirebilir. Şartlar değişecek.

Yükselen Oğlak;  Sağlığınıza dikkat edin. Uzun süredir kronik rahatsızlıklar yaşıyorsunuz. Bu rahatsızlıkların bazıları aile içi yaşadığınız sorunlar ve stres bağlantılı da olabilir. İş ortamınızda dedikoduya maruz kalacağınız bir durum olabilir. Kime güvendiğinize dikkat etmelisiniz. Yeni bir işe başlayacaksınız, ilk girdiğinizde biraz tepki çekebilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli aktiviteler için çok uygun bir zaman, gireceğiniz bir ortamda duygusal açıdan sizi heyecanlandıracak bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Yükselen Kova; Hayatınızda kadersel bir döngü yaşıyorsunuz. 2021 size sürprizler hazırlayacak. Yılın son tutulmasında evliyseniz çocuk sahibi olmakla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Belki de çocuk sahibi olmak hayatınızı kökten değiştirecek. İş hayatınızda olan bazı gelişmeler, taşınmanıza sebep olabilir. Kendinizi ön plana çıkarmak için oldukça destekleyici bir dönem. Proje ve fikirlerinizi iş ortamında sunabilir, hayata geçirebilirsiniz. Aşk konusunda hareketlilikler olsa da bu dönemde başlayan bir aşk çok uzun süremeyebilir, kendinizi çok fazla kaptırmamalı ve anının keyfini çıkarmalısınız.

Yükselen Balık; Parasal konulara dikkat. Bu dönemde vereceğiniz bir borç uzun süre size geri dönmeyebilir. Aile evinde ayrılma planları yapıyor olabilirsiniz. Bu bir evlilik, iş değişikliği vs ile olacağı gibi aynı zamanda siz yalnız eve çıkmak da isteyebilirsiniz. Eğer ortak bir arkadaşınızla bunu planlıyorsanız, son anda bir pürüz çıkabilir ve yalnız kalabilirsiniz. İş hayatınız için iyicil bir tutulma, bir kadından destek alabilirsiniz. Eğer beklediğiniz terfi vs yurtdışı bağlantılıysa şartlar değişebilir.