28 Ocak - 3 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Yeni haftaya başlarken Ay Akrep burcunda ilerliyor. Ay Akrep burcunda yer aldığında içsel olarak huzursuz olabiliriz.

Yayınlanma Tarihi: 29.01.2019 12:53
Değiştirme Tarihi: 29.01.2019 12:53
28 Ocak - 3 Şubat Haftalık Burç Yorumu

Duygularımız daha yoğun ve tutkuludur. Sezgilerimiz güçlüdür. Fakat Ay Akrep burcunda güçlü olmadığından dolayı, problem çıkarmaya meyilli olabiliriz. Haftanın ilk iki günü mümkün olduğunca çatışmalardan uzak durmaya çalışmalıyız.

Güneş tutulmalarında doğum haritamıza göre farklı alanlarda etkiler alırız. Satürn 6 Ocak güneş tutulmasının etki alanını tetikleyecek. Tutulma doğum haritanızda hangi alana düşüyorsa, bu konularda önemli gelişmeler olabilir.  Güneş ve Merkür kova burcunda yeni fikirler ve teoriler üretebilmemiz için bizlere fırsat veriyor. Kova burcu olaylara farklı bir bakış açısı ile bakabilmemizi sağlar. Eğer içinden çıkamadığımız durumlar varsa akılcıl ve gerçekçi bakış açısıyla olayları değerlendirmeli ve çözüme yönelik bir adım atmalıyız.

İki savaş gezegeni olan Mars ve Pluto Cuma gününden itibaren haftasonu gergin bir görünümde olacak. Bu durum ego çatışmalarına sebep olacaktır. Çıkar çatışması yaşayan kişiler arasında, güç ispat etmek adına yapılacak şeyler ilişkileri çıkmaza sokabilir. Mars koç burcunda yer aldığından aklımıza geleni hemen yapak isteyebiliriz. Fakat düşünmeden yapılan eylemler, pişmanlık yaşamamıza sebep olacaktır. Bu dönemler aynı zamanda kaza riskinin de çok yüksek olduğu zamanlardır. Trafikte dikkatli olmak gerekir.

Ay son dördün fazında ilerlerken haftanın ilk günü diyete başlamak için çok uygun gözüküyor. Ay küçülen etkideyken detokslar için uygundur. Daha hızlı kilo vermemizi sağlar. 28 Ocak günü Satürn’den aldığı destekle başladığımızda, uzun süre diyetimize devam edebilir ve istikrarlı olabiliriz.

 Kübra DENİZCİ