Yayınlanma Tarihi: 25.10.2021 | Değiştirme Tarihi: 25.10.2021

25-31 Ekim haftası burçları neler bekliyor? İşte haftalık burç yorumları

Hareketli, dinamik, iletişimin güçlü olduğu, seyahatlerin artacağı bir haftaya giriş yapıyoruz. Jüpiter’in bu hafta Venüs ve Mars’a destek vermesiyle birlikte kendimizi girişimci ve yeni bir şeyleri başlatma noktasında hevesli bulabiliriz. Fakat bu hafta, hafta ortasından sonra hakim olacak Güneş-Satürn olumsuz açısı bizlere bazı engeller ve kısıtlılıklarla karşılaşabileceğimizi gösteriyor. Venüs-Neptün özellikle parasal konular, ticari ilişkilerle ilgili yanıltıcı olaylar yaşatabilir. Bazı şeylerin gelecek seyrini doğru tahmin edemeyebiliriz. Bu süreçte elimizdeki kaynakları korumak ve riskli yatırımlardan uzak durmak faydalı olacaktır. İkili ilişkiler açısından da bu gösterge hayal kırıklığı verebilir, aldatıldığını öğrenmek, kendini değersiz hissetmek gibi durumları tetikleyebilir. Yeni tanışacağımız kişilere güvenmemekte fayda var.Koç: Haftaya aile içi bazı sorunlarla ilgilenerek başlayacaksınız. Yatırım yapmayı düşünüyorsanız, bir yakınınızdan destek isteyebilirsiniz. Alım-satım gibi konularda hafta ortasında bazı zorlu etkiler sürecin uzamasına sebep olabilir. Anlaşmazlıklar, son anda iptal durumları verebilir. Sosyal ortamlarda keyifli vakit geçirmek için uygun bir hafta olacak.

Boğa: İletişimin çok güçlü olduğu bu haftada, kalabalık ortamlar, toplantılarda, önemli görüşmelerde kendinizi çok güzel ifade edebilirsiniz. Özellikle işinizle ilgili reklam, satış, pazarlama gibi alanlarda çalışıyorsanız bu hafta fırsatlarla karşılaşabilir ve kazanç elde edebilirsiniz. Sınav ve mülakat süreciniz varsa, olumlu sonuçlanacaktır.

İkizler:  Geleceğe dair planlar ve uzun vadeli yatırımlar için yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aklınızda olan şeyleri eşiniz ya da partnerinize danıştığınızda bazı konularda fikir ayrılıkları olabilir. Özellikle maddi bir yatırım noktasında Salı günü itibariyle Venüs’ün almış olduğu etkiler yanılgılara sebebiyet verebilir. Bir işe girerken, iyi araştırmak faydalı olacak.

Yengeç: Eğer sağlık sorunları yaşadığınız bir süreçten geçiyorsanız, bu hafta iyileşme adına güzel gelişmeler olabilir. Size fayda sağlayacak bir doktor, tedavi yöntemi olabilir. Diyet, spor, terapiye başlamak için verimli bir hafta olacak. Bu hafta seyahat etmeyi düşünüyorsanız, eşyalarınıza sahip çıkmalısınız. Kayıp, çalıntı durumları ortaya çıkabilir.

Aslan: İkili ilişkiler açısından çok keyifli bir dönemden geçiyorsunuz. Size kendinizi değerli hissettirecek kişilerle yapacağınız bir tatil, karşılaşma, tanışma çok iyi gelebilir. Bir süredir karamsarlık içerisinde olduğunuz bir konuyla ilgili yaşanacak gelişmeler, sizin yine umutlarınızı yeşertecek. Haftasonuna doğru aile büyükleriyle gerilmemeye dikkat etmelisiniz.

Başak: Bu hafta aile içerisinde olan bazı konuşmalar kendinizi yetersiz hissetmenize sebep olabilir. Maddi beklentiler sizi zorlayabilir. Harcamalarınızın arttığı bu dönemde, bir de ev içerisinde beklenmedik masraflar stres yaratıyor. Bu hafta işinizle ilgili yeni bir başlangıç yapacaksanız, ilk anda iş ortamınızdaki kişilere karşı önyargılı davranmamalısınız.

Terazi: Bu hafta ikna kabiliyetiniz, iletişim becerileriniz çok yüksek olacak. Sizin için önemli olan görüşmeleri bu hafta yapabilirsiniz. Tatlı dil ve doğru ifadenin her kapıyı açtığınız fark edeceksiniz. Duygusal açıdan da kendinizi açmak, sevdiğinizle güzel vakit geçirmek, evlenme teklifi etmek, nişanlanmak gibi konularda olumlu etkiler alacaksınız.

Akrep: Bu hafta aile üyeleri ve sizin aranızda fikirsel anlaşmazlıklar olabilir. Siz kendi fikirlerinizi savunurken, aileniz tarafından eleştirilebilirsiniz. Önemli bir karar aşamasındaysanız, uzlaşma yoluna giderek ailenizi ikna etmek daha avantajlı olacaktır. Bu hafta içindeki etkiler zıtlaşma durumunda sizin daha zararlı çıkabileceğinizi gösteriyor.

Yay: Hayatınızda değer verdiğiniz kişilerle ilgili bir sorgulama sürecinde olabilirsiniz. Anlam yüklediğiniz olaylar, bazen tam olarak gerçeği yansıtmayabilir. Gözünüzde büyüttüğünüz bazı durumların çok da önemli olmadığını fark edeceksiniz. Bu durum hayatınızdaki öncelikleri değiştirebilir. Kendinize daha fazla özen göstermeniz gerekiyor.

Oğlak: Kardeşiniz ya da yakın arkadaşınızla paylaştığınız bir sırrınızı başkasından duyabilirsiniz. Hayal kırıklığı yaşatacak bir durum, bu konuyu açıkça konuşmak istemenize sebep olabilir. Olayları büyütmeden çözüm kavuşturmak adına, duyduklarınızın gerçekliğini mutlaka test etmelisiniz. İş ve maddi konularla ilgili güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Kova: Burcunuzda ilerleyen Jüpiter’in retrodan çıkışı sizin için bir yükseliş dönemini ifade ediyor. Yapmak istediklerinizle ilgili güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Uzun vadeli planlar ve yatırımlar açısından olumlu destekler alacaksınız. Sizin çabalarınızı gören birileri sizi destekleyebilir. Bu hafta özellikle kalabalık ortamlarda konuştuklarınıza dikkat etmelisiniz, söyledikleriniz farklı şekilde çarpıtılabilir.

Balık: Bu hafta elinize toplu bir para geçebilir, bir borcunuzu kapatabilirsiniz. Eğer bir ortaklığınız varsa, güzel iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Bu hafta içinde özellikle banka işlemlerinde, internet harcamalarında dikkatli olmalısınız. Dikkatsizlikten kaynaklı sorunlar olabilir. Venüs-Neptün sert etkileşimi dolandırıcılıklara, hırsızlıklara karşı temkinli olmamız gerektiğini gösteriyor.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji