23 Şubat Yeniay Balık burçlarını nasıl etkileyecek? 

23 Şubat günü saat 18.31’de Fomalhaut yıldızı etkisi aslında özel bir yeniay gerçekleşecek. 

Yayınlanma Tarihi: 23.02.2020 17:20
Değiştirme Tarihi: 23.02.2020 17:20
23 Şubat Yeniay Balık burçlarını nasıl etkileyecek? 

Fomalhaut astrolojide dört büyük kraliyet yıldızından biridir. Bir doğum haritasında vurgulandığında ideallerine, hayallerine ulaşabilecek bir kişiyi ve büyük başarıları temsil eder. Bir nevi simya yıldızıdır. Büyük ruhsal dönüşümler geçirmek, mistik özel yeteneklere sahip olmak, gizli bilgilere ulaşmak ile ilgilidir. Verilen ruhsal yetenekler doğru kullanıldığında çok büyük bir bilgeliğe ulaşılabilir.

23 Şubat günü saat 18.31’de Fomalhaut yıldızı etkisi aslında özel bir yeniay gerçekleşecek. Bu yeniay ruhsal anlamda bir uyanışı simgeliyor. Yeniayla kavuşum içerisinde olan Retro Merkür kişinin dış dünyaya kulak vermesindense kendi iç sesine güvenmesi gerektiğini gösteriyor. Cevabını almak istediğiniz her neyse bunu almaya niyet etmelisiniz. Geçmişe dair bazı defterler tekrar açılabilir, eskiden konuşulamamış bazı konular gündeminize gelebilir. Burada ise göstereceğiniz tepki her ne olacaksa, bunu saf ve temiz bir bilinçle yapmak gerekiyor. Bu yeniay içinde umut barındırıyor. Balık burcunun alt temasında her zaman teslimiyet vardır. Bu dönemde önünüze sunulan şeyi teslimiyetle kabul edebilmek ve akışta kalmak oldukça önemli olacak. Bir tamamlanma ve şifalanma sürecindeyiz. 

Önümüzdeki 15 günlük süreçte özellikle bilinçdışını şifalandırmaya yönelik çalışmalar yapılabilir. Sezgilerin güçlenmesi, enerji blokajlarının kırılması bu dönemde yapılacak meditasyon, bioenerji, hipnoz, psikoterapi vb. çalışmaları ile çok daha kolay olabilir.  

Hayallerinizin gerçekleşmesi için bir adım atmaya ihtiyacınız var ve bu yeniay bu fırsatı veriyor. Kararlı, kendinden emin ve cesaretli bir Mars enerjisi özgürleşebilmeniz için kapıları aralıyor. Yeniay enerjileri yeni başlangıçlar için de büyük fırsatlar barındırır. Her ne kadar bu yeniaya Retro Merkür eşlik etse de 11 Mart sonrasında yapacaklarınızı planlamak için çok güzel bir fırsat.  Bu dönemde önemli teklifler alabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. 

Fomalhaut enerjisinde başka bir kişiye el uzatmak, yol açmak, destek olmak da söz konusudur. Maddi dünyadan, manevi alana geçişle ilgilidir. Bu dönemde başka birinin hayatına yapacağınız bir küçük dokunuş, size çok büyük bir hakediş olarak dönebilir. Zor enerjilerin hakim olduğu 2020 yılında nefes almamıza sebep olacak bu yeniay enerjisini en doğru şekilde çalıştırmanız dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ