2022 yılında Yay burçlarını neler bekliyor?

Sevgili Yaylar, yorucu bir yılı geride bıraktınız. Son iki yıldır burcunuzda gerçekleşen tutulmalar sizi çok değiştirdi, yenilerdi, kimi zaman sınavlara tabi tuttu bol bol değişikliğin olduğu bu süreçten sonra 2022 yılı size bir rahat nefes aldıracak. Artık hayatınızda büyük değişikliklerden ziyada geçmişte verilen kararlarla ilgili bir köklenme dönemi olacak.

Yayınlanma Tarihi: 04.01.2022 10:53
Değiştirme Tarihi: 04.01.2022 20:25

Yıl içerisinde en şanslı olduğunuz alan aile, yuva, düzen kurma ile ilgili konular olacak. Bu sene ailecek sizi mutlu eden, sevgi dolu hissettiren, yoğun paylaşımların olduğu günler bolca olacak. Ülke değişikliği yapmak isteyenler için bu kolaylaştıran bir etki, bulunduğunuz yere çok daha rahat adapte olabilirsiniz. Yaşam koşullarınız iyileşebilir. Eğer evinizde bir yenilik yapmak istiyorsanız bu yılın ilk yarısını değerlendirin. Dekorasyon, yenileme, toprakla ilgilenme, hobi bahçesi, gayrimenkul alım-satımı için oldukça destekleyici bir yıl olacak.

11 Mayıs- 28 Ekim 2022 arası dönemde Jüpiter Koç burcunda hareket ederken, destek büyüyecek. Bu dönemde kendinizi çok daha keyifli, eğlenceli, keşfetmeye açık, dinamik hissedeceksiniz. Hayatınıza sizi ruhen besleyen, yaşama dair umut veren insanlar girebilir. Çokça seyahat edebilirsiniz. Aşk hayatınız hareketleniyor. Bir yolculuk esnasında da sürpriz bir karşılaşma yaşanabilir. Çocuk bekleyenlere müjde! Bu dönemde hamilelik haberi alabilirsiniz, daha tedavi görenler için sonuca ulaşma dönemidir. Eğer çocuğunuz varsa bu tarihlerde sınavından gelen bir sonuç, başarı, evlilik vs güzel gelişmeler sizi keyiflendirebilir.

İş ortamınıza gelince bu alanda değişiklikler söz konusu olabilir. Siz bir yer değişikliği yapabilirsiniz, ofisiniz değişebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerden ayrılanlar, yeni gelenler olabilir. Kısacası iş ortamınızdaki değişime adapte olmanız gerekecek. Bu durumda iş yükünüz artabilir, çalışma saatleriniz biraz uzayabilir. Home ofis çalışanlar için bu süreç sona erebilir. Aynı zamanda bu süreç çalışma modelinizi de değiştirebilir. Geleneksel yöntemlerden uzaklaşıp, yeni yöntemleri deneyebilirsiniz. İş hayatınızdaki yaratıcılığınız artacaktır. Eğer evinizde yanınızda çalıştırdığınız biri varsa, bu kişinin yaşadığı bir sorun ani bir ayrılık verebilir. Çocuğunuzun bakıcısı varsa değişebilir.           

Bu sene içsel dönüşüm açısından da önemli olacak. Hayata bakış açınız, beklentileriniz, düşünce şekliniz değişebilir. Çevrenizdeki insanlar bu değişimin farkında olacak. Yeni eğitimler alabilirsiniz. Bu dönem derin araştırmalar yapmak, bir konuda uzmanlaşmak, yazmak, sunum yapmak, kitap çıkarmak gibi konularda destekleyicidir. Uzun zamandır emek verilen konularda bir sonuca varılabilir. Kendinize ait çabalarınızın ve yoğunluğunuz olan bu dönemde yakın çevremizden bazı kişilerden eleştiriler alabilirsiniz. Çalışma hayatınız ile ikili ilişkilerinizi dengelemek, zaman ayırmak çok kolay olmayabilir.

2022 yılının hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji