2022 yılında Oğlak burçlarını neler bekliyor?

Sevgili Oğlaklar, bu sene sizi destekleyici bir yıl olacak. Akrep-Boğa burcunda gerçekleşecek olan tutulmalar hayatınıza kalıcı birliktelikler getirecek. Sosyal çevreniz genişliyor. Bu sene yeni tanıyacağınız kişiler size hem özel hayatınızda, hem de iş hayatınızda destek olacak. Kalabalık ortamlara girecek, grup aktivitelerinde yer alacak ve bolca seyahat edeceksiniz. Yeni bir eğitime katılabilir, bir derneğe üye olabilirsiniz. Yardım kuruluşlarına destek olabilirsiniz. Siyaset ve spor alanında başarılar yakalayabilirsiniz. Hayatınıza yeni insanlar girerken, bazı kişilerle de yollarınız ayrılacak. Bu sene sakın bir arkadaşınıza borç vermeyin, ortak bir iş yapmayın. Parasal konular arkadaşlık ilişkilerinizi etkileyebilir.

Yayınlanma Tarihi: 05.01.2022 09:57
Değiştirme Tarihi: 10.01.2022 10:21

Satürn para ile ilgili alanda etkilerime devam ediyor. Bu sene para kazancınız iyi olsa daha harcama noktasında tutumlu olmanız gerekecek. Gelecek kaygısı içerisinde olabilirsiniz. İş ortamınızda beklediğiniz zammı alamamak sizi farklı arayışlara itebilir. Bu gösterge aynı zamanda bir borçlanma işareti de olabilir. Bir gayrimenkul, araç vs alımı bu sene harcamalarınızı kısıtlamanıza sebep olabilir. Bu dönem yeni bir iş için sermaye biriktirmek adına avantajlıdır. Her zaman uzun vadeli yatırımlara destek verir. Gelecek yıllara sizi hazırlayacak bu döngüyü doğru bir şekilde değerlendirmelisiniz. Sistemli ve kontrollü büyüme size avantaj sağlayacak. Bu yıl spekülasyona açık yatırımlar, kumar vs alanlarda risk çok büyük. Bu konularda dikkatli olmak gerekiyor. Eğer çocuğunuz varsa eğitim masrafları artabilir. 

Aşk hayatınız için hareketli bir yıl sizi bekliyor. Yılın ilk aylarında ilişkisel anlamda kendinizi çok yalnız, değersiz hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde mevcut sorunlar gözünüzde büyüyebilir. Yaşadığınız sorunlardan dolayı kendinizi sorgulayabilirsiniz. Fakat bu geçici bir dönem olacak. Ocak ayında yaşanılan Venüs retrosu döneminde kendinize dair bir içgörü kazanacaksınız. Bu süreçte kendinizi suçlamak, eleştirmek yerine daha yapıcı davranmalı ve kendinize şefkat göstermelisiniz. Nisan ayı itibariyle aşk hayatınızda hareketlilik başlayacak. Beğenildiğinizi, desteklendiğinizi hissetmek eski güveninizi kazanmanıza sebep olacak. Bu dönemde çok sürpriz bir aşk kapınızı çalabilir. Yeni tanıştığınız kişiyle farklı maceralar denek isteyebilirsiniz. Bazı duyguları çok uç noktalarda hissedebilirsiniz. Risk almak, özgürce hayatın tadını çıkarmak isteyeceksiniz. 

Bu senenin bonusu ise Jüpiter’den gelecek. İletişim, araştırma, eğitim, yayıncılık, turizm, medya ile ilgili bir iş yapıyorsanız bu dönemde yeteneklerinizle ön plana çıkabilirsiniz. Yeni bilgiler elde etmek, tanınırlık sağlamak, daha büyük kitlelere ulaşmak çok daha kolay olur. Aynı zamanda Jüpiter sizi yakın çevre, kardeş, kuzenler noktasında güzel gelişmeler ile karşılaştırır. Yakın çevrenizle ilişkilerinizden çok daha fazla keyif alırsınız. Çevrenizdeki insanların mutluluklarına ortak olabilirsiniz. 

2022 yılının hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji