2022 yılında Kova burçlarını neler bekliyor? Önemli kararlar alacaksınız

Sevgili Kovalar, yıl içerisinde gerçekleşecek olan güneş ve ay tutulmaları kariyer, ev hayatı, yeni bir düzen kurma, özel yaşam, ebeveynler, evlilik gibi konularda size önemli kararlar aldıracak. Bu sene sizin için güvenli alan yuva olacak. Hayatınızda bu yıl içerisinde ne olursa olsun siz kaçışı sevdiklerinizde bulacaksınız.

Yayınlanma Tarihi: 06.01.2022 09:08
Değiştirme Tarihi: 10.01.2022 10:21

Aileniz ve eşinizin mutluluğu kimi zaman bir çok şeyin önüne geçecek. Hayatınızda kök salmak, yaşamı inşa etmek açısından bu yıl gerçekleşenler, önümüzdeki yılların temelini oluşturacak. İlk zamanda dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle Mayıs sonrası dönemde hızla değişen iş koşulları bazı şeyleri öngörülemez kılacak. Bir kısmınız bu dönemde iş değiştirmek isteyeceksiniz, yöneticileriniz değişecek, yeni bir ekibe katılacaksınız.

Jüpiter bu sene size maddi kaynaklar alanında çok büyük bir destek veriyor. Son yılların en büyük kazancını elde edebilirsiniz. Son yıllarda Satürn sizi sorumluluklar noktasında çok yordu. Hem kişisel yaşamınız, hem de sevdiklerinizle ilgili aldığınız sorumluluklar, bu sene karşılığını bulacak. Son yıllarda gelecek kaygısı ile maddi açıdan çok kontrollü yaşıyor olabilirsiniz. Kiminiz bir iş kurma sürecinde, kiminiz evliliğe hazırlanıyor olabilir. Bu sene Jüpiter’den aldığınız destekle bu süreçlerde eliniz rahatlayacak. Bereketiniz artacak. Belki aileden gelen bir para sizin işinizi kolaylaştıracak. Bir aile mirasını değerlendirme şansınız olacak.

Satürn 2023 yazına kadar burcunuzda hareket etse de bu yıl bir nebze rahatladığınızı hissedeceksiniz.  11 Mayıs- 28 Ekim 2022 arası dönemde Jüpiter Koç burcunda hareket ederken, kendinize güveniniz artacak. Daha önce atılan adımlarla ilgili yeni kapılar açılacak. Yeteneklerinizi, iletişim becerilerini ön plana çıkaracaksınız. Eğitim, yurtdışı, yakın çevre ile irtibatlar bu fırsatların zeminini oluşturabilir. Yaratıcılığınız, ilhamınız artacağı için özellikle bu tarz işler yapanlar için bir sahneye çıkma dönemi olacak. Eğer yurtdışına eğitim, iş vs başvurusu yapacaksanız bu dönemi değerlendirebilirsiniz.

Uranüs son yıllarda sizleri zorluyor. Tam olarak düzen kuramadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Tam bir ev düzeni kurdum derken, şartlar değişebilir. Birlikte yaşadığınız bir kişi yanınızdan ayrılabilir, ev arkadaşınız değişebilir, farklı biriyle birlikte yaşama kararı alınabilir. Bu yeni düzen bazen özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissettirecektir. Fakat ne kadar uyum sağlamaya odaklı ve ensek davranırsanız o kadar kolay yol alacaksınız. Ailesiyle birlikte yaşayan kişiler için özellikle baba figüründen bazı kısıtlamalar olabilir. Bu sene hayatınızla ilgili alacağınız bir kararda babanızla aynı fikirde olmayabilirsiniz. Önemli olan burada bir kırgınlık yaşamadan süreci geçirmek olacaktır. Sözlere dikkat etmekte fayda var. Eğer evliyseniz eşiniz ve aileniz arasında denge kurmak çok önemli. Mümkün oldukça arada kalmamaya çalışmalısınız. Özellikle parasal bir mevzuda sorunlar çıkabilir, iki tarafın beklentisi farklı olabilir.

2022 yılının hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji