2022 yılında ikizler burcunu ve yükselen ikizleri neler bekliyor? Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı

Sevgili İkizler, geçtiğimiz yıl burcunuzda gerçekleşen tutulmalar hayatınızda önemli değişikliklere sebep oldu. Yeniliklere uyum süreci sizi biraz yormuş olabilir. 2022 yılında artık yeni yaşam koşullarına adapte olacak ve kurulu bir düzen oluşturacaksınız. Eğer bir evlilik, taşınma, iş değişikliği yaşadıysanız, bu sene mevcut düzeninizde sizi destekleyici gelişmelerle karşılaşacaksınız. 

Yayınlanma Tarihi: 29.12.2021 09:43
Değiştirme Tarihi: 29.12.2021 18:08

İş hayatınızla ilgili çok olumlu gelişmelere hazır olun. Jüpiter tam tepe noktanızdan geçerken sizin için güzel sürprizler oluşturacak. İş hayatınızda terfi alabilir, işinizi büyütebilir, tanınabilirsiniz. Hangi işle uğraşıyorsanız bu senenin bir büyüme dönemi olduğunu unutmamalısınız. Başarı açısından rüzgarı arkanıza aldığınız bu yılda doğru kararlar vermek, hızla ilerlemenize sebep olabilir. Yurtdışı, basın, medya, yayıncılık, eğitim, akademik kariyer alanlarında olan kişiler için bu sene imkanlar geniş olacak. Bunun yanında iş temposu sizi sağlık açısından biraz yorabilir. İş yoğunluğuna odaklanıp, bedeni ihmal etmemelisiniz. Özellikle 2012-2014 yılları arasında geçirmiş olduğunuz bir rahatsızlık varsa, kontrollerinizi yaptırmakta fayda var.

Bu sene içsel huzurunuzu sağlamak açısından önemli olacak. Yıl içinde belli dönemlerde biraz yalnız kalmak, hayattan beklentilerinizi sorgulamak, yaşam kargaşasından uzaklaşıp kendinize yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Bu sene risk almak yerine, elinizdeki kaynakları korumak faydalı olacak. Yıl içerisinde hırs, mücadele gerekmeksizin bazı hakedişlerin sizi bulacağını göreceksiniz. Kendinizi plan ve program konusunda sınırlandırmadan, akışta olarak, önünüze gelen fırsatları değerlendirerek ilerlemek bu senenin ana teması!

11 Mayıs- 28 Ekim 2022 arası dönemde Jüpiter Koç burcunda hareket ederken, sosyal çevreniz genişleyecek. Bu dönem hem yeni insanlarla tanışabilir, hem de arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni gireceğiniz ortamlar aşk hayatınızı da hareketlendirebilir. Kendinizi kalabalık ortamlarda ilgi odağı olarak görebilirsiniz. Bu dönem aynı zamanda eğitimle ilgili konularda da size fırsatlar sağlayacak. Boş şans. 

2022 yılının hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji