2022 yılında Balık burçlarını neler bekliyor?

Sevgili Balıklar, şans gezegeni Jüpiter bu yılın ilk yarısında sizin burcunuzda hareket ediyor. En son 12 yıl önce sizin burcunuzdaydı. 12 yıl önceki dönemi düşündüğünüzde bu yıl da benzer temalarda şans ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu uzun yıllarda bir gelen fırsat olduğu için yapmak istediklerinize odaklanıp, bu konularda yeni adımlar atmak, çalışmak, çevrenizdekilerle bu planları paylaşmak gerekiyor. 

Yayınlanma Tarihi: 07.01.2022 09:59
Değiştirme Tarihi: 10.01.2022 11:44

Unutmayın uzun yıllar etkili olacak kararlar alacaksınız. Bu yıla plansız girmeyin. Eğer hayatınızda değiştirmek istediğiniz konuyla ilgili harekete geçmezseniz bu fırsatı kaçırmış olacaksınız.  11 Mayıs- 28 Ekim 2022 arası dönemde Jüpiter Koç burcunda hareket ederken, yılın ilk yarısında attığınız adımların somut bir şekilde sonucunu göreceksiniz. Özellikle maddi konularda fırsatlar artacak, kazançlarınız çoğalacak. Daha önce yapılmış maddi yatırımlar, belki de bu dönemde bir alım-satım yapıp hayalinizi gerçekleştirmenize sebep olacak.

Satürn sizi bir süredir zorluyor. Hayatınızda kadersel süreçler yaşıyor ve planladığını gibi gitmeyen durumlarla baş etmek zorunda kalıyorsunuz. Lütfen bu süreç sizi karamsarlığa düşürmesin. Evet belki istediğiniz zamanda ve istediğiniz şekilde gerçekleşmiyor bazı şeyler, ama size bir farkındalık sağlıyor. Sizin için bir gecikme olarak değerlendirilen bu konular, olgunlaşmanızı sağlıyor. Ruhsal açıdan bir iyileşme dönemindesiniz. Manevi açıdan güçleniyorsunuz. Bu yıl Jüpiter’den de aldığınız destekle doğru ile yanlışı, size fayda sağlayan ile zarar veren kişileri/konuları ayırt etme fırsatınız da olacak. Satürn hayatınızda gereksiz olan ne varsa temizleyecek.

Bu yıl gerçekleşen tutulmalar yakın çevreye vurgu yapıyor. Kardeşler, kuzenler, yakın arkadaşlar, komşular! Bu yıl bu kişilerle işbirliklerine açık olacaksınız. Ortak bir iş kurabilirsiniz, yatırım yapabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki kişilerin hayatlarında olan gelişmelerden, doğrudan siz de etkilenebilirsiniz. Eğer bu yıl içerisinde zor zamanlarınız olursa manevi desteğiniz çok güçlü olacak. Kendinizi çıkmazda hissettiğiniz konularda bir yardım eli size uzanacak.

Yolculuklar artıyor. Bu yıl hem çok seyahat edecek, hem de çok farklı insanlarla iletişim halinde olacaksınız. Hatta yurtdışındaki bazı kişiler bile yoğun iletişim dolayısıyla yanınızda gibi hissedilecek. Bu yıl yurtdışı seyahatleriniz de olabilir. Yeni bir işi için bağlantılar kurabilirsiniz. Ama yinede yeni tanıdığınız insanları bir güven testinden geçirmenizi tavsiye ederim. Çok güvendiğiniz ya da bağlandığınız bazı kişilerden ihanetlere de uğrayabilirsiniz. Temkinli olmakta fayda var.

Hukuki açıdan davası olan kişiler için bu yıl önemli olacak. Bir çok dava sonuçlanacak. Belki uzun zamandır beklediğiniz bir hakediş size ulaşacak. Bu kimileriniz için büyükanne ya da büyükbabadan kalan bir miras da olabilir. Bu sene elinize geçen bir parayı kişisel gelişiminiz için kullanabilirsiniz. Bu sene başlanılan eğitimlerde size çok fayda sağlayacak kişilerle karşılaşırsınız. Yeni eğitim hayatına başlayacak kişiler için, bu yeni bir ben oluşturma zamanı olacaktır. Belki girdiğiniz ortamda alacağınız destek kendi özdeğerinizi de çok fazla arttıracak. Atama bekleyen kişiler bu sene istedikleri yerlere atanabilirler. Yurdışı başvurusu olanlar için özellikle yaz dönemi ve sonrası çok daha destekleyici olacak.

2022 yılının hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji