2022 yılı Yengeç ve yükselen Yengeçler için nasıl olacak? Karma Astrolog Kübra Denizci anlattı

Sevgili Yengeçler, bu sene sizin için destekleyici bir yıl olacak. Yıl içerisinde gerçekleşecek olan güneş ve ay tutulmaları, su ve toprak elementinde olacağı için siz de bu tutulmalarla hayatınızda hızlı ve önemli gelişmeler yaşayacaksınız.

Yayınlanma Tarihi: 30.12.2021 14:15
Değiştirme Tarihi: 02.01.2022 21:37

Tutulmalar bize yapmak istediklerimizle ilgili harekete geçme fırsatı sunar ve bize yeni kapılar açarlar. Öncelikle sosyal çevrenizde sizi projeleriniz, istekleriniz noktasında destekleyecek kişilerle karşılaşacaksınız. Gelecek planlarınız değişebilir. Maddi beklentiler vereceğiniz kararları etkileyecek gibi gözüküyor. Şuana kadar hayatınıza girmemiş, farklı, marjinal, entelektüel kişilerle tanışma fırsatı bulabilirsiniz. Bu tanıştığınız kişiler hayata karşı bakış açınızı, inançlarınızı, yaşam felsefenizi de etkileyebilir.

Aşk hayatınız için de çok hareketli bir yıl olacak. Eğer yalnızsanız bu sene tutkulu bir aşka yelken açabilirsiniz. Fakat bu sene dikkat etmeniz gereken bir konu var. Akrep burcundaki tutulmalar bu sene sizi bağımlılıklarınız, takıntılarınız noktasında teste tabi tutacak. Mevcut bir ilişkiniz varsa bu ilişkideki problemler biraz daha görünür hale gelebilir. Kıskançlık, hırs, baskıcı tutum, manipülatif davranışlar ilişkilerinize zarar verebilir. Yaşadığınız ilişkileri gözden geçirirken, bu ilişkinin size ne kadar fayda sağladığını da gözden geçireceksiniz. Bu sene sistem size artık fayda sağlamayan kişilerle bağınızı koparacak.

Yıl içerisinde sanatsal faaliyetler, eğitim, akademik hayat, yeni hobiler edinmek, spor ve sahne sanatlarında yer almak açısından şanslı olacaksınız. Yüksek lisans, doktora, yurtdışı eğitimi gibi konularda sizi destekleyip, önünüzü açacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Tez aşamasındaysanız, atama bekliyorsanız, bu sene sınava girecekseniz başarı elde edebilirsiniz. Yurtdışına yerleşme düşüncesi olan kişiler bu yıl hem iş, hem de eğitim ile ilgili seçeneklerde avantajlı olacaklar.

11 Mayıs- 28 Ekim 2022 arası dönemde Jüpiter Koç burcunda hareket ederken, kariyer alanınıza ışık tutacağı için bu dönemi çok iyi değerlendirmelisiniz. Bu dönemde iş ortamınızda parlayacaksınız. İş değişikliği yapmak isteyenler bu tarihler arasında olumlu dönüşler alabilir. Terfi alabilirsiniz. Turizm, medya, yayıncılık, eğitim sektörü alanlarında çalışanlar reklam/pazarlama konusunda fırsatlarla karşılaşabilir. Kendi işini kurmak isteyenler için bu yıl borçlanma konusunda dikkat etmekte fayda var. Satürn kredi, borçlar alanını tetiklerken doğru planlama yapılmasa zorluklarla karşılaşabilirsiniz.

2022 yılının hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji