2022 yılı terazi ve yükselen terazi için nasıl olacak? Karma Astrolog Kübra Denizci yorumladı

Sevgili Teraziler, 2022 yılının gündemini maddi konular belirleyecek. Bu yıl gerçekleşecek güneş ve ay tutulmaları sizi yeni kazanç kapıları aramaya itecek. Yaptığınız işe ek olarak bir iş daha yapabilirsiniz, eğer kurumsal hayatın içindeyseniz ekstra olarak ticari bir faaliyete girebilirsiniz. Girişimcilik bu yıl için önemli olacak. Daha önce eğitim aldığınız bir konuyla ilgili de çalışabilirsiniz. Fakat bu yeni başlangıçlar sizi biraz borçlandırabilir. Yıl içinde piyasalardaki hareketlilik mevcut paralarınızdan kar elde etmenizi sağlayabilir. Dikkat etmeniz gereken konu ise riskli yatırımlar! Güvence olmayan kalemlerde parayı değerlendirmeye çalışmak elinizdekini kaybettirebilir. 

Yayınlanma Tarihi: 02.01.2022 13:47
Değiştirme Tarihi: 02.01.2022 22:36

Jüpiter’den desteği gündelik yaşamınızı kolaylaştırmak noktasında alacaksınız. Bu sene hem iş, hem de özel hayatınızda sizin işinizi kolaylaştıracak, konfor sağlayacak, verimliliğinizi yükseltecek gelişmeler olabilir. Yeni iş arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yöneticilerinizden destek alabilirsiniz. Kendi işini yapan kişiler için bu doğru personeli seçmek açısından çok avantajlı bir göstergedir. Öğrenme aşamasında olduğunuz bir işte bu yıl kendinizden çok daha emin hareket edebilirsiniz. Eğer memnun olmadığınız bir işiniz varsa, yeni başlangıçlar için fırsatlar kapınızı çalacak, yeniliklere hazır olur.

11 Mayıs- 28 Ekim 2022 arası dönemde Jüpiter Koç burcunda hareket ederken, ikili ilişkiler açısından avantajlı olacak. Bu süreçte aşk kapınızı çalabilir, evlilik, söz, nişan ile ilgili gelişmeler olabilir. Jüpiter size ilişkilerinizi iyileştirmek açısından da fırsat sunar. Sorunlu bir ilişkide çözüm yolları bulabilirsiniz. Eğer çekişmeli bir boşanma sürecinde olanlar varsa, anlaşmalı bir yola geçilebilir. Nafaka, velayet vs gibi konularda çözümler bulunabilir. 
Bu sene sizi başkalarından farklı kılan yetenek ve becerilerinizi keşfedebilirsiniz. Yıl içinde farklı deneyimlerin peşinden gitmek avantajlı olacaktır. Sanat, bilim, edebiyat, felsefe gibi alanlarda arayışlarınız olabilir. Bu tarz kulüplere üye olabilirsiniz. Farklı hobiler deneyebilirsiniz. Eğer bir sporla uğraşıyorsanız gelişim kaydedebilirsiniz. Fakat bu yıl çaba, öğrenme, emek yılıdır. Bazen bu süreçte keyif alamadığınızı, yorulduğunuzu düşünseniz de bu yıl uzmanlaşma noktasında size fayda sağlayacaktır. 

Çocuk isteyen kişiler için, doğum haritasındaki etkiye de bağlı olarak bir tedavi süreci olabilir. Daha önce denenmemiş, farklı bir tedavi yöntemi denenebilir. Hamilelik sürecinde olan kişiler psikolojik bir baskı altında hissedebilirler. Bazı kişiler için istenmeyen hamilelik ve kürtaj durumları olabilir. 

Yıl içinde sosyal çevrenizi tekrar gözden geçireceğiniz, kimi zaman güven problemi yaşayacağınız olaylar yaşanabilir. Özellikle parasal bir konuda arkadaşlarınızla bir yatırım veya iş yapmaktan kaçınmalısınız. Hayatınıza giren yeni bir aşk da bazı arkadaşlarınızla yollarınızı ayırmanıza sebep olabilir. 

Sağlık açısından müjde! Bedeniniz güçlenebilir, kolaylıkla spor-diyet yapabilirsiniz. Bir hastalığınız olursa çok daha kolay atlatabilir, doğru kişilerden tedavi alabilirsiniz. Ruhsal açıdan kendinizi çok daha dingin ve huzurlu hissedebilirsiniz. Alternatif tıp, yoga, meditasyon, enerji çalışmaları gibi alanlara da ilginiz artabilir. 

2022 yılının hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji