2022 yılı Başak burcu... Kariyer açısından hareketli bir yıl sizi bekliyor!

Sevgili Başaklar, 2022 yılı kariyer açısından oldukça hareketli bir yıl olacak. Siz iş hayatındaki başarıyı, çalışkanlığı, üretkenliği en çok önemseyen burçlardan birisiniz. Kariyer hayatınızdaki belirsizlik dönemi artık sona erecek. Son yıllarda İkizler-Yay hattındaki tutulmalar size düzen değişiklikleri, yeni başlangıçlar vermiş olabilir.

Yayınlanma Tarihi: 01.01.2022 11:39
Değiştirme Tarihi: 02.01.2022 21:37

Bu yıl ise yerinizi sağlamlaştırmak, kendinizi göstermek açısından önemli bir yıl olacak. Yıl içerisinde bazen iş hayatınızda aldığınız sorumluklardan dolayı hem ruhen, hem bedenen zorlanabilirsiniz. Satürn sizi özellikle birlikte çalıştığınız kişiler açısından dönem dönem sınayacak. Evden çalışanlar için, bu ofise dönüş zamanı da olabilir. Bazen işinizdeki çalışma koşulları, saatleri, lokasyon gibi konularda zorlanabilirsiniz.

Kendi işinizi yapıyorsanız, çalıştığınız ekipte bir değişim dönemi olabilir. Uzun süredir birlikte çalıştığınız bazı kişiler yanınızdan ayrılabilir. Bu sene yapacağınız yeni yatırımlar noktasında çok risk almamaya özen göstermelisiniz. Boğa burcundaki tutulmalardan güzel destekler alsanız da sermayenizi koruyarak, kademeli büyüme sizin için daha avantajlı olacak. Eğer bir ortaklı iş yapmak istiyorsanız, kendinizle oldukça uyumlu bir kişiyle yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı iş yapan kişiler için prosedürel sorunlar, covid kısıtlamaları, ülkeler arası yeni anlaşmalar öngörülemez bazı sorunlar verebilir.

Aşk ve ilişkiler konusunda ise uzun yıllardan olmayan bir fırsat kapınızı çalıyor. Evlenmek isteyen başaklar için bu yıl hayaller gerçek oluyor. Bu yıl hem yeni biriyle tanışabilir, hem de mevcut bir ilişkinizde evlilik kararı alabilirsiniz. Kiminiz bu dönemde yurtdışından biriyle flört edip, farklı bir ülkeye de taşınabilir. Bu yıl ilişkilerdeki öncelik huzur olacak. Manevi açıdan bir bütünlük hissettiğiniz kişiyi tercih edeceksiniz. Eğer evli ve sorunlar yaşayan bir çiftseniz bu sene affetme, kabullenme, fedakarlık yapma açısından çok güçlü etkiler var. bu da sizin aranızdaki buzları eritebilir.

11 Mayıs- 28 Ekim 2022 arası dönemde Jüpiter Koç burcunda hareket ederken, eşinizin hayatında maddi açıdan bir rahatlama olabilir. Eğer düğün hazırlığı yapıyorsanız bu dönemde kredi fırsatı ile karşılaşabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlardan güzel destekler alabilirsiniz. Eğer bir gayrimenkul alım-satımı olacaksa daha fırsatlı bir yer denk gelebilir. Miras beklentisi olanlar için de bu süreç güzel haberler getirecek. Bir dava sonuçlanabilir. Eğitim hayatında burs bekleyenlere, burs gelebilir. Sınav döneminde olan kişiler ise bu sene üzerlerinde fazla baskı hissedebilir, özellikle sağlığa çok dikkat etmek gerekiyor.

Yıl içerinde hem kariyer, hem de kişisel gelişiminiz için yolculuklar yapabilir, faydalı eğitimlere katılabilirsiniz. Bazılarınız iş yerinin desteğiyle yurtdışında bir eğitim ya da staj fırsatı da yakalayabilir. Okumaya, öğrenmeye, keşfetmeye çok açık olacağınız bu dönemde bir konuda uzmanlaşabilirsiniz. Kitap yayınlamak, yeni bir site açmak, sosyal medyadan para kazanmak, eğitimler düzenlemek isteyenler bu yıl çok destekleyici kişilerle karşılaşıp, bu hayallerini gerçekleştirebilirler.

2022 yılının hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji