2022 yılı Aslan burçları için nasıl olacak? Aslan burcu olanları kadersel bir yıl bekliyor

Sevgili Aslanlar, sizler için çok kadersel bir yıl olacak. Bu yıl yaşayacaklarınız önümüzdeki uzun senelerin bir inşası niteliğinde, değişime hazır mısınız? Siz sabit burçlardan birisiniz ve hayatınızda bir düzen olması, kalıcılık, elinizdeki değerlerin güvende olduğunu bilmek sizin için çok önemli. Fakat bu sene bazı kalıp düşüncelerden, yargılardan uzaklaşıp, yeniye göz kırpmanız gerekecek.

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2021 09:05
Değiştirme Tarihi: 02.01.2022 21:37

Öncelikle bu yıl ilişkileriniz, evliliğiniz, ortaklıklarınız mercek altında olacak. İlişkilerinizle ilgili yeterli sorumluluğu alıyor musunuz, sorunları çözmek için çaba sarf ediyor musunuz yoksa kendinize bir kaçış yolu mu arıyorsunuz? İşte 2022 size bu soruların cevaplarını verecek. Kimi zaman kendinizi bu konularda sıkışmış hissetseniz de bu yıl ilişkilerinizi yeniden yapılandıracaksınız. Yalnız olanlar bu sene ciddi bir ilişkiye başlayabilir, bir evlilik kararı verebilir. Sizden yaşça büyük ya da olgun biriyle, daha önceki ilişkilerinizden farklı bir dinamikte ilişkiye başlayabilir.

Yılın ikinci ana teması ise kariyer ve aile düzeni ile ilgili olacak. Yıl içerisinde gerçekleşecek olan tutulmalar size hem yeni kariyer fırsatları verecek, hem de mevcut işinizde değişimleri tetikleyecek. Unutmayın Uranüs gibi bir gezegen kariyer alanını tetikliyorken her türlü sürprize açık olmak gerekir. Bu kimileriniz için çok büyük bir sıçrama, yükseliş dönemi olacak. Mutsuz olduğu halde değişime direnen, statükocular ise bu süreçte yara alabilir. Çünkü sistem bazen bizim yapamadığımızı yapar ve bizi değişime zorlar.

Yıl içinde Jüpiter maddi konuda size destek verecek. Bu sene uzun vadeli kalıcı yatırımlar yapmak için şanslı olacaksınız. Elinizdeki değerli doğru kullanmaya özen göstermelisiniz. Bazı borçlanmalar, gayrimenkul alım-satımları, döviz işlemleri elinizdeki kaynakları büyütmenize sebep olabilir. Bazılarınız kurumsal hayattan uzaklaşıp, ortaklı bir iş kurmak isteyebilirsiniz. Jüpiter size ortaklı işler noktasında fırsatlar verebilir. Yapacağınız bütün ortaklıklarda her şeyi prosedüre uygun yapmayı ihmal etmemelisiniz. Aynı zamanda bu yıl miras, burs, eşten gelecek paralar noktasında avantajlısınız. Bir hukuki davanız varsa sonuçlanabilir, eğitim bursu alabilirsiniz.  Özellikle 11 Mayıs- 28 Ekim 2022 arası dönemde Jüpiter Koç burcunda hareket ederken, eğitim hayatı konusunda şansınız artacak. Koç sizin dost burcunuz bu süreçte kendinizi daha enerjik, dinamik hissedebilirsiniz. Bu bir dikkat çekme fırsatıdır. Yaptığınız işlerde başarılarınızı arttırır.

Bu yıl kimileriniz için ev hayatında bir düzen değişikliğini vurguluyor. Şehir veya ülke değişikliği bile yapabilirsiniz. İş hayatınızda bağlı bir değişim de söz konusu olabilir. Taşınma süreçleri biraz sancılı olabilir, duygusal açıdan alışık olduğunuzdan düzenden kopmak size zor gelebilir. Ama geçtiğiniz bu kadersel döngü size yeni kapılar açacaktır. Bazılarınız için ise ebeveyn, çocuklar, eş ile ilgili bir evden ayrılış söz konusu olabilir.

2022 yılının hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

 

İlgili Sayfalar: Astroloji