2022 yılı Akrep burçları için nasıl olacak? Yeni başlangıçlar yapmaya hazır olun!

Sevgili Akrepler, 2022 yılı sizin için çok büyük bir öneme sahip olacak. Kadersel etkiler, büyük dönüşümler veren ay düğümleri akrep-boğa aksında ilerlerken siz de hayatınızda yeni başlangıçlar yapacaksanız.

Yayınlanma Tarihi: 03.01.2022 09:35
Değiştirme Tarihi: 04.01.2022 10:41

Bu dönem sizin için bir fırsat. Yaşamınızda değiştirmek istediğin şeyler varsa, bu konularda çabalarınız karşılık bulacak. Kariyer hayatında ilerlemeler, iş değişlikleri, yeni ortaklıklar söz konusu olabilir. Alternatifleriniz artıyor. Doğru seçimi yapmak ise sizin elinizde olacak. Fakat bu yıl bazı öngörülmez durumlar da gerçekleşebilir. Mevcut bir iş ya da ortaklıkta ani bir sonlanma olabilir. Maddi beklentiler bu tarz durumlarda kararın belirleyicisi olacak. Ortaklı işlerde risk ve güvenli alanda kalma ile ilgili yaklaşımlar, uzlaşmayı zorlaştırabilir.

Bu sene bazılarınız için taşınma ve yer değişiklikleri söz konusu olacak. Kiminiz iş değişiminden, kiminiz evlilikten dolayı başka bir yere yerleşebilirsiniz. Düzen kurmak, yeni ortama alışmak sizi zorlayabilir. Yeni yerleşim alanınızda bazı kısıtlıklarla karşılaşabilirsiniz. Bu sene maddi imkanlar artarken, bir gayrimenkul sahibi de olmak isteyebilirsiniz. Eğer arsa vs gibi bir yer alacaksanız, daha sonra imar problemleri yaşamamak adına kontrol ettirmekte fayda var. Çünkü bu yıl devletle bağlantılı ruhsat, izin işlemleri ile ilgili zorlayıcı etkiler var. Sahip olduğunuz mallar ile ilgili vergiler, ödenmemiş borçlar çıkabilir. Bu yıl yatırım için  kredi borçlanmalarında avantaj olabilir. Aile büyüklerinizden maddi yardım alabilirsiniz.

Yıl içerisinde aşk hayatında en şanslı olan burçlardan biri sizsiniz. Bu sene gerçekten ruhunuza dokunacak, bir bütün olduğunuzu hissedeceğiniz, masalsı bir aşk kapınızı çalabilir. Ruh eşleri, kavuşamayan aşklarda geri dönüşler, platonik aşkların dile gelmesi bu yıl gündemi arasında. Bu sene kalp-mantık dengesinde kalp çok ağır basacak. Bu tarz gelişmeler yaşayan kişiler ani evlilik kararları da alabilirler. Bu sene yaşayacağınız birliktelikler, öncekilerden farklı olacak. Heyecan ve tutku ihtiyacınız artacak. Bazı evli ve birlikteliği olan kişiler için ise bu bir nebze risk oluşturabilir. Aldatma kaynaklı ayrılıklar yaşanabilir.

Akrepler sağlık konusunda dikkatli olmalısınız. Özellikle kronik bir rahatsızlığınız varsa günlük yaşamınız biraz kısıtlanabilir. Aniden gelişecek bazı hastalıklar olabilir. Bu sene özellikle yaşam koşullarınızdaki değişimler sizi psikolojik olarak yoracak. Bedensel rahatsızlıkların temelinde psikolojik durumlar olabilir. 11 Mayıs- 28 Ekim 2022 arası dönemde Jüpiter Koç burcunda hareket ederken, iyi bir doktor, yeni bir tedavi yöntemi size fayda sağlayabilir. Bedeninize daha fazla özen gösterir hale gelebilirsiniz. Bu süreçte aynı zamanda çalışma koşullarınız da rahatlayabilir. Ufak tatil kaçamakları sizi rahatlatabilir. Aile büyüklerinizin sağlığına da dikkat etmelisiniz. Yıllık rutin sağlık kontrolleri mutlaka yapılmalı. Unutmayın bu yıl ailenizin sizden manevi destek beklentisi çok olacak.

2022 yılının hayatınıza güzellikler getirmesi dileğiyle!

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ

İlgili Sayfalar: Astroloji