2021 yılında Oğlak burçlarını neler bekliyor? Astrolog Kübra Denizci yorumladı!

2020 yılını ve pandemi sürecini belki de en zor geçiren burçlardan biri sizsiniz. İş hayatınızda yaşadığınız engeller, kısıtlamalar, aile içerisinde sağlık sorunları, ilişkilerinizde yaşanan çalkantılar sizleri oldukça yordu. Artık nefes almak istiyorsunuz. Satürn geçişini tamamladınız ve artık hak ettiğinizi almak istiyorsunuz. Müjde! Özellikle parasal konularda rahatlayacağınınız bir yıla giriyorsunuz. Şans gezegeni para evinizden geçerken fırsatları iyi değerlendirmeye çalışmalı ve doğru yatırımlar yapmalısınız. Satürn’de bu bölgede olduğu için akıllı yatırımlar yapmak size avantaj sağlayacaktır. 

Yayınlanma Tarihi: 12.01.2021 10:56
Değiştirme Tarihi: 12.01.2021 12:27

Gayrimenkul alabilir, yeni bir iş kurabilir, elinizdeki sermayenizi doğru bir şekilde kullanabilirsiniz. Kazancınızı arttırmak için özellikle iletişim, sosyal ilişkiler, teknoloji, tanıtım ve pazarlamayı kullanmalısınız. Yaptığınız işlerin görünür hale gelmesi gerekiyor. Yılın ilk ayları Uranüs’ün sert etkileri belki çocuğunuzla ilgili bir harcama yapmanıza sebep olabilir. Bu dönemde paranızı riske atmamalısınız. Özellikle kumar, spekülasyona açık yatırımlardan uzak durun.

Bu sene sizlere aşk hayatınızda yenilikler getirecek. Fakat siz bu tarz ilişkilere açık değilsiniz. İlk anda bu yapı sizi şaşırtabilir, ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Özgürlüğüne düşkün, marjinal, sıradışı insanlarla birlikte olabilirsiniz. 14 Nisan-9 Mayıs arası Venüs sizlere aşk hayatınızla ilgili destek veriyor olacak. Aynı zamanda Venüs 22 Temmuz-16 Ağustos arasında da sizi destekliyor. Eğer evlilik tarihi alacaksanız bu tarihler arasında alabilirsiniz.

Bu sene tutulmalar sizi biraz zorlayacak. Çünkü yay burcunda gerçekleşecek olan Mayıs ve Aralık tutulmaları sizi içsel bir uyanışa davet edecek. Belki korkularınızla, gizlemek istediğiniz konularla yüzleşmek zorunda kalacaksınız. Bazı kişilerin size düşmanlık yaptığını ve zarar verdiğini fark edebilirsiniz. Özellikle Mayıs-Haziran aylarında arkanızdan konuşulduğunu öğrenebilirsiniz. Aslında bu tutulmalar sizin ruhsal gelişiminiz, farkındalık kazanmanız için çok destekleyici olacak. Özellikle 4 Aralık’ta gerçekleşen tutulma sizi spiritüel, okült konularda eğitim almak için önünüze gelişmeler çıkaracak. Psikolojik açıdan zorlandığınızı düşünüyorsanız bu yıl alacağınız terapiler size çok iyi gelebilir. Bilinçaltında sizi kısıtlayan, zorlayan konuları aşma fırsatı bulursunuz. Bu yıl sağlığınıza, kişisel görünüşünüze yatırım yapmalısınız.

2021 yılı sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ