2021 yılı astrolojik yorum! 2021 Akrep Burcu | 2021 YILINDA AKREP BURÇLARINI NELER BEKLİYOR?

Astrolog Kübra Denizci, 2021 yılında Akrep Burcunda yaşanacak gelişmeleri yorumladı... 

Yayınlanma Tarihi: 09.01.2021 16:11
Değiştirme Tarihi: 11.01.2021 13:05

Sabit burçlardan olan Akrep burçlarının da hayatlarında köklü değişikliklerin olacağı bir yıl olacak. 2021 yılı gündeminizde aile bireyleriniz, ev hayatınız, evliliğiniz olacak. Bu sene sizin için bir yer değişikliği söz konusu olabilir. Bu yer değişikliğinin sebebi eşinizin iş hayatı olabileceği gibi, evliliğinizde ayrılık kararı almanız da olabilir. Ama tabiki bütün akrep burçları için geçerli değil. Aldığınız etkiye göre bazılarınız için hayalinizdeki eve sahip olma yılı olacak. Her ne olursa olsun evinizde bir değişim söz konusu olacak. Bu bir tadilat ve yenilik de olabilir. Uzun süredir satılmasını istediğiniz bir gayrimenkulün satışı bu yıl gerçekleşebilir. 

Evliyseniz ya da ciddi bir beraberliğiniz varsa özellikle yılın ilk üç ayı gerginliklere açık bir dönem olacağı için dikkatli olmalısınız. Eşinizin ya da sevgilinizin ailesinden dolayı aranızda gerginlikler olabilir. Eşiniz evi terk edebilir. Uranüs evlilik alanından geçerken evlilikte ani gelişmeler, olumlu ya da olumsuz bir şekilde gerçekleşebilir. Eşinizin tayinin çıkması bir süre ayrı yaşamanıza sebep olabilir. Sabit düzeniniz devam etmeyecek, mutlaka bir değişim söz konusu olacak. Burada yapmanız gereken bu değişimlere iyi bir şekilde adapte olmaktır.

14 Nisan-9 Mayıs arasında avantajlı ortaklık teklifleri alınabilir. Aynı zamanda bu tarihler aşk hayatınızda da avantajlı olduğunuz bir dönem olacak. Bu dönemde evlilik teklifi alabilirsiniz. Uranüs ani ve sürpriz gelişmelerle ilgili olduğu için size çok sürpriz bir evlilik kararı aldırabilir. Birkaç ay içinde evlenip, buna siz bile çok şaşırabilirsiniz. 13 Mayıs-28 Temmuz arası Jüpiter Balık burcundan geçerken aşkı, sevgiyi, huzuru, romantizmi tam olarak hissedeceksiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu dönem çok destekleyici olacak. Lükse olan düşkünlük, kişisel gelişim, eğitimlere para harcamak açısından yaz ayları hareketli geçecek. Sanatsal faaliyetler yapıyorsanız, bir marka tanıtım işiniz varsa yaz aylarını iyi değerlendirin Jüpiter’den desteği alın. Ünlenmek ve tanınmak açısından bu tarihleri kullanın.

Yıl içerisinde gerçekleşecek olan tutulmalar maddi kaynaklarla ilgili olan alanlarda gerçekleşeceği için yapacağınız yatırımlarda bütçe planlamanızı çok iyi bir şekilde yapmalısınız. Eğer bir kredi ihtiyacınız, tazminat, miras parası beklentiniz varsa Haziran ayı sonrasında bu konuda gelişmeler olabilir. Yurtdışı ticareti yapan kişiler için bu yıl çok aktif geçecek. Yeni fırsatlar yakalanacak. Haziran ayı içerisinde borçlanmayın ya da parasal konularda büyük yatırımlardan kaçının. Merkür Retro olacağı için sıkıntılar yaşanabilir. 10 Eylül-7 Ekim arası Venüs Akrep burcunda hareket edeceği için yatırım, para kazanma, alım-satım yapma fırsatını sizlere veriyor olacak. Yıl içerisindeki çabalarınızın karşılığını, maddi olarak yılın sonunda çok güçlü bir şekilde alacaksınız.

 31 Ekim-14 Aralık arasında Mars burcunuzda hareket edeceği için kazalara, hastalıklara biraz daha açık olacaksınız. Bu dönemde bir operasyon geçirebilirsiniz. Fakat yıl sonunda Balık burcuna geçecek olan Jüpiter sizi 2022 yılı boyunca destekleyecek. Bu sene ailenizdeki yaşlıların bakımlarına özen göstermelisiniz, sağlık kontrollerini yaptırmayı ihmal etmeyin. 

2021 yılı sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ