Yayınlanma Tarihi: 02.01.2020 | Değiştirme Tarihi: 02.01.2020

2020 yılında Terazi burcunu neler bekliyor?

2020 Terazi burcu yıllık burç yorumu sizlere ne gibi işaretler veriyor? Aşk, ekonomi, aile ve sağlık gibi konularda burcunuz ne diyor, hangi dönemlerde dikkatli olmanız gerekli? İşte, Astroloji ile 2020 Terazi burcu yıllık yorumu.2020 yılında Terazi ve yükselen Terazi burçlarını neler bekliyor?

Yengeç ve Oğlak burçlarında gerçekleşen güneş ve ay tutulmalarının etkisinde zorlayıcı bir yılı geride bırakıyorsunuz. Özellikle ailesel konularla ilgili yaşadığınız problemler, aile içindeki düzen değişiklikleri sizi psikolojik olarak yormuş olabilir. Bu sene de Satürn aile ve evinizi ifade eden alanda seyahat edecek. Fakat bu yıl Jüpiter size destek vermeye geliyor. Geçen yıl aile büyüklerinizin sağlık problemleriyle ilgilenmiş olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmanız, yeni düzene alışabilmek adına sizi zorlamış olabilir. Bu yıl ise rahatladığınızı fark edeceksiniz. Ev sahibi olabilirsiniz. Elinize geçecek bir miras parasını gayrimenkule yatırarak değerlendirebilirsiniz. Geçen yıl başlamış olduğunuz ev tadilatınız bu yıl bitebilir ve yeni evinize taşınabilirsiniz. 2 yıl önce borçlanma yaşadıysanız bu yıl borcunuz bitebilir. Maddi açıdan da bir rahatlama hissedebilirsiniz. Fakat unutmayın Uranüs sizin maddi kaynaklar alanınızda hareket ediyor. Kredi çekmek, borçlanmak yine gündeminizde olabilir. Aralık ayında gerçekleşen şanslı tutulma size bir destekle mülk edinme fırsatı verebilir.

Kariyer alanınızdaki önemli etkiler devam ediyor. Yeni bir işe başlamak ya da bulunduğunuz işi değiştirmek istiyorsanız yılın ilk aylarında  fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Kiminiz evdeki sorunlardan uzaklaşmak için kendinizi daha fazla iş hayatınıza odaklamış olabilirsiniz. İsteklerinizi hayallerinizi gerçekleştirmek adına bu yıl çok çalışmalısınız. Bu yıl hiçbir emek karşılıksız kalmayacak. Bundan emin olabilirsiniz.

Yükselen terazi burçları için son yıllarda ani başlayan ve biten evlilikler, ortaklıklar gündeme geldi. Artık Uranüs sizin hayatınızda yaşadığınız bu dengesizliğe son veriyor. Boşanmış ve yeniden evliliği düşünüyorsanız bu yıl bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yıl hayatınızda yeni bir düzen kurmak isteyeceksiniz. Yaptığınız evlilik sonrasında tayin isteyebilir, şehir değiştirebilirsiniz. Bu yıl Eylül-Ekim-Kasım aylarında ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda yaşayabileceğiniz sıkıntılara dikkat etmelisiniz. Eski sevgiliniz size geri dönebilir. Aman dikkat! Mars retrosunda başlayacağınız yeni bir ilişki size sorunlarıyla gelecektir. Eski ortaklarınızdan düşmanlıklar görebilirsiniz.

Sağlık kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz. Zehirlenmelere açık bir dönem içerisinde olacaksınız. Özellikle seyahatlerinizde yeme-içme konusunda temkinli olmalısınız. Bazı şeylere bağımlılıklarınız artabilir. Sindirim ve mide problemleri gündeminize gelebilir. Bazı rahatsızlıkların teşhis edilmesi konusunda problemler yaşanabilir.

Mayıs Haziran aylarında hukuki davalar, yurtdışı ticareti, eğitimler, akademik çalışmalar konusunda problemler çıkabilir. Bir kitap yayınlamayı, reklam faaliyeti yapmayı, yurtdışına çalışma veya oturma vizesi için başvurmayı düşünüyorsanız bu aylarda yapmamalısınız. Çeşitli engellerle karşılaşabilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın çevreniz bu yıl gündeminizde olacak. Zaman zaman iletişim problemleri yaşasanız da çevrenize destek olmanız gereken bir dönemdesiniz. 2020 yılı hayatınızda unutmayacağınız yıllar içerisinde yer alacak. Ticaretle uğraşıyorsanız yurtdışında yeni projeler başlatabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında bu konularda daha çok fırsatlarla karşılaşacaksınız. 2020 yılı size şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ