2020 yılında Oğlak ve yükselen Oğlak burçlarını neler bekliyor? | Yıllık burç yorumları

Sevgili Oğlak burçları bir buçuk yıldır hayatınızda çok önemli gelişmeler oluyor. Artık yorulduk dediğinizi duyar gibiyim. 2019 Ocak ayı itibariyle burcunuzda yaşanan güneş ve ay tutulmaları hayatınızda bir şeyleri değiştirmeniz, dönüştürmeniz adına size fırsatlar veriyor.

Yayınlanma Tarihi: 09.01.2020 11:25
Değiştirme Tarihi: 09.01.2020 11:25

Tutulmalar yaşamımızdaki önemli olayların tetik noktalarıdır. 26 Aralık günü burcunuzda gerçekleşen yılın en şanslı güneş tutulmasıyla 2020 yılına bomba gibi giriyorsunuz. Özellikle Aralık doğumlu olan Oğlak burçları bu tutulmadan çok güzel etkiler alacak. Hiç ummadığınız fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yükselen Oğlak burçları 2018 yılının sonlarına doğru başlayan hem fiziki, hem de ruhsal olarak değişiminiz bu yıl Jüpiter’le birlikte taçlanıyor. Kişisel anlamda geçirdiğiniz bu dönüşüm çevreniz tarafından da fark ediliyordur. Uzun zamandır Satürn ve Pluto transitinin etkisi altındasınız. Jüpiter’in Oğlak burcunda geçişi sizi bir nebze rahatlatacak. Son yıllarda yaşadığınız cilt, diş ve eklemlerle ilgili rahatsızlıklarınıza bu yıl bir çözüm bulabilirsiniz. 2018 yılında başlamış olduğunuz bir diş tedavisi bu yıl son bulabilir. . Yükselenden Jüpiter geçişinde kilo alımı da meydana gelebilir. Bunu dikkate almazsanız yılı fazla kilolarınızla kapatabilirsiniz.

Hayatınızda çok ciddi bir kırılma döngüsündesiniz. Sorumluluklarınız son yıllarda çok fazla arttı. Belki hayallerinizden çok farklı bir noktadasınız. Olgun ve mantıklı davranmak adına hayat planınızda zorlansanız da doğru olduğunu düşündüğünüz kararları veriyorsunuz. Jüpiter size içinde bulunduğunuz çıkmazdan rahatlama imkanı verecek. Bunu iyi değerlendirmelisiniz. Amaçlarınıza yönelik hareket edin. Bu sene yakaladığınız fırsatlarla kendinize daha fazla güveneceksiniz. Ufkunuzun genişlediğini hissedeceksiniz. Siz sabretmeyi en iyi bilen burçsunuz. Ama endişelenmeyin bu yıl emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alacaksınız.   

17 Şubatta Mars’ın burcuna geçişiyle birlikte çok güçlü bir motivasyona sahip olacaksınız. Aralık ayında gerçekleşen şanslı güneş tutulmasının etkilerini şubat mart aylarında da hissedebilirsiniz. Mayıs Haziran ayları sizin için hem ev hem de ofis ortamınızı düzenleme zamanı olacak. Sizinle birlikte olan çalışanlarınızla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Çocuğunuzun bakıcısı ya da evde size yardımcı olan kişilerde değişimler olabilir. Bu dönemde dekorasyon yapmak da isteyebilirsiniz. Fakat güzellik ve estetiğin gezegeni Venüs Retro pozisyonda olacağınız için tam istediğiniz gibi olmayabilir. Kadınsal rahatsızlıklarınız da gündeme gelebilir. 

Aşk hayatınıza gelince birçoğunuz 2019 yılında ciddi bir ilişkiye başladınız ya da evlilik kararı aldınız. 2020 yılında evlenecekseniz sizlere Mayıs ve Haziran ayında evlenmemenizi tavsiye diyorum. 25 Haziran’a kadar sürecek olan Venüs retrosu evlilik sürecinizde size problem çıkarabilir. Evlilik hazırlıklarının olduğu süreç herkes işçin çok yorucudur. Bir de göksel enerjilerde yaşanan huzursuzluk sizi daha fazla yorabilir. Eylül-Ekim-Kasım aylarında aile içinde yaşanacak huzursuzluklarla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Aile büyüklerinizin yaşayacağı sağlık sorunları, hastanede kendilerine refakat etmenizi gerektirebilir. Mars’ın retro olduğu bu aylar yaralanmalara ve kazalara açık olunan zamanlardır. Dikkatli olmakta fayda var. Bazılarınız haziran ayından sonra bir taşınma sürecine gireceksiniz. 2019 yılında bir çok karar aldınız, 2020 yılı sizi bu kararları hayata geçirmek için adım atacağınız bir yıl olacak. Oğlak burcu önünü görebilmek ister, risklerden çok hoşlanmaz. Yılın ikinci yarısı acaba başarılı olacak mıyım diye bir endişe içerisinde olabilirsiniz. Ama stres yapmayın ve hedefiniz doğrultusunda sağlam adımlarla ilerlemeye devam edin. 2020 yılı sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ