2020 yılında Aslan ve yükselen Aslan burçlarını neler bekliyor?

Yayınlanma Tarihi: 27.12.2019 15:05
Değiştirme Tarihi: 27.12.2019 15:29

2019 yılından itibaren kariyer hayatında büyük bir değişim döngüsünden geçiyorsunuz. Uranüs etkisiyle hiç beklenmedik, öngörülemez değişiklikler yaşamış olabilir. 2020 yılında da bu etki devam edecek. Öncesinde hayal bile edemeyeceğiniz gelişmeler olabilir.

Yıllardır hapsolduğunuzu düşündüğünüz, ama değiştirmekten de korktuğunuz işinizi 2020 yılında değiştirme kararı alabilirsiniz. Doğum haritanızdaki aldığınız etkiye göre bazılarınız işten uzaklaştırılma, çıkarılma gibi sorunlar yaşayabilir. Ama endişelenmeyin. Bu dönüşümler size iyi gelecek. Hayata karşı bakış açınız değişecek. Daha önce farkında bile olmadığınız yeteneklerinizi fark edeceksiniz. Hayatta gerçekten keyif alacağınız bir işiniz olsun istiyorsanız, şuana kadar denemediğiniz şeyleri deneyimlemeye, öğrenmeye çalışmalısınız. 2020 yılının ikinci yarında ay düğümlerinin İkizler ve Yay hattına geçişiyle bilgi ve deneyim çok önemli olacak. Ve siz İkizler-Yay hattı tutulmalarından iyicil etkiler alacaksınız.

İş hayatınızda yaşayacağınız bir değişiklik ya da evlilik kararı almanız sizin sorumluluklarınızı arttırabilir. Çok çalışacağınız bir yıl kapıda! İş yükünüzün çok fazla artacağı bir yıl olacak. Uzun süredir üzerinde çalıştığınız projelerinizi sunma, sonlardırma fırsatı bulacaksınız. Jüpiter’in getireceği iş yükü dolayısıyla sağlık açısından zorlanabilirsiniz. Kendinizi çok fazla yorduğunuz için desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz. Beslenme düzeninizi, spor aktivitelerinizi gözden geçirmelisiniz. Çalışma ortamınızda, evinizde, gün içerisinde zaman geçirdiğiniz yerlerde değişimler olabilir. Yeni bir düzenleme yapabilirsiniz. Bu alan aynı zamanda hizmet evidir. Başkalarına hizmet de söz konusu olabilir. Ailenizdeki büyüklerinizin sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz. Özellikle eklem bölgelerinizle, kemiklerinizle, cilt ve derinizle ilgili sağlık problemleri gündeme gelebilir. Sağlığını ihmal etmeyin. İyi bir şekilde çalışabilmeniz için sağlıklı bir bedene ihtiyacınız olacak.

Mayıs-Haziran aylarında yaşanacak olan Venüs retrosu size eski arkadaşlarınızdan haberler getirebilir. Arkadaşlıkla başlayan bazı ilişkiler aşka dönüşebilir. Bu aylar kadın arkadaşlarınızla aranızda tatsızlıklar olabilir. Uzun süredir gitmediğiniz yerlere seyahat edebilirsiniz. Hem yurtdışı seyahatleri hem de kısa mesafeli yolculuklar bu yılın ikinci yarısından itibaren çok fazla gündeminizde olacak. Yolculuklarınız esnasında çok farklı kişilerle tanışabilir, fikir alışverişi yapabilirsiniz. Bu yıl hayata bakış açınızda farklılıklar olduğunu görecekseniz. Vizyonunuz genişleyecek. Hem akademik, hem de sizi besleyici alanlarda eğitimler almak isteyebilirsiniz. Bu eğitimler ilerleyen yıllarda sizin kariyerinizi de dönüştürecek.

Venüs retrosu döneminde parasal anlamda önemli kararlar vermemeye dikkat etmelisiniz. Güzelliğine, bakımına düşkün olan Aslanlar Venüs’ün Retro olduğu dönemler imaj değişimi, estetik uygulamaları yapmak için uygun değildir. Aman dikkat! Bu dönemde yaptıracağınız işlemler pişmanlık yaratabilir. 

Aşk hayatınızda hareketlilik bekleyen Aslanlar 2020 yılında bol bol çalışmaktan aşka vakit bulamayacak olabilirsiniz. Çünkü 2020 yılı hayatınıza düzene sokacağınız, kariyer planlaması yapacağınız bir yıl olacak. Ama üzülmeyin 2021 yılında şans gezegeni Jüpiter sizi uzun süreli birliktelikler ve evlilik açısından güldürecek. Mars gezegeni altı ay boyunca sizin 9. Evinizde seyredecek. Bazılarınız tekrar akademik hayata geri dönmek isteyebilir. Yayıncılık, medya, haberleşme, uluslararası ticaret, turizm alanlarında çalışıyorsanız gündeminiz çok yoğun olacak. Eylül-Ekim-Kasım aylarında Mars’ın Retro pozisyonunda olması biraz zorluk yaşatabilir. Eğer bir vize başvurusu yaptıysanız bu dönemde red cevabı alabilirsiniz. Retro dönemleri eski işleri bitirmek, çalışmak için iyi zamanlardır. Yeni bir işe başlamak açısında bu dönemlerde adım atmamalısınız. Bu dönemde hukuki işlemler, eski davalar, borçlar gündeme gelebilir. Yılın son çeyreğinde bütçe planlamanızı iyi yapmaya özen göstermelisiniz. 2020 sizlere şans ve güzellikler getirsin. 

Karma Astrolog Kübra DENİZCİ