2019 yılında Yengeç ve yükselen Yengeç burçlarını neler bekliyor?

Yengeç burçları 2019 yılının baş aktörleri olacak. 2019-2020 yıllarında gerçekleşecek olan güneş ve ay tutulmaları Yengeç ve Oğlak burçlarında gerçekleşecek.

Yayınlanma Tarihi: 29.12.2018 23:03
Değiştirme Tarihi: 29.12.2018 23:03
2019 yılında Yengeç ve yükselen Yengeç burçlarını neler bekliyor?

Güneş burcu, ay burcu, yükselen burcu ve ay düğümleri yengeç burcunda olan kişiler için hayatlarında kadersel değişimlerin olacağı bir dönem başlıyor. 2000-2001 ve 2009-2010 yıllarında neler yaşadığınızı düşünmeye çalışın. Bu sene hayatınızda bu iki dönemle benzer değişiklikler ve gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yükselen burcu yengeç olanlar; Jüpiter sizi iş ve çalışma ortamınız konusunda destekleyecek. Yeni iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Mevcut işinizde ofis ve çalışma arkadaşlarınızı değiştirme şansınız olabilir. Ekibinize size faydalı olacak kişiler katılabilir. Bu sizin işiniz ile ilgili yeteneklerinizi ve koşullarınız geliştirmeniz için iyi bir fırsattır. Sorumluluklarınızın altından kalkabilirsiniz. Aynı zamanda yaşam alanınızı düzenleyeceğiniz bir yıl olacak. Çalışma ortamınızda, evinizde, gün içerisinde zaman geçirdiğiniz yerlerde değişimler olabilir. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Beslenme düzeninizi, spor aktivitelerinizi gözden geçirmelisiniz. Kilo almaya meyilli olacaksınız. Eğer bir kronik rahatsızlığınız varsa Jüpiter geçişi şifa bulmanıza yardımcı olabilir.  Temmuz ayında gerçekleşecek tutulma ile estetiksel uygulamalar, saç değişimi vb. dış görünüşünüzde bir değişim yapmak isteyebilirsiniz.

Uranüs sizin sosyal çevrenizde çok büyük değişiklikler olmasına sebebiyet verecek. Arkadaşlıklarınızı sorgulayacağınız bu süreçte size faydalı olan, aynı ideali paylaştığınız kişilerin hayatınızda kalmasını isteyeceksiniz. Uzun süredir birlikte vakit geçirdiğiniz, ama eskisi kadar birbirinize iyi gelmediğinizi düşündüğünüz kişilerle ani kopuşlar yaşayabilirsiniz. Yeni insanlar tanımak isteyeceksiniz. Bu süreç bir kulübe üye olmak, ortak bir amaç uğruna çalışmak için çok uygundur. İdealleriniz ve hayattan beklentilerinizin gözden geçirileceği, değişime uğrayacağı bu dönemi yaratıcı çalışmalar yaparak sizin için bir fırsata dönüştürebilirsiniz.

Bu yıl zorlanacağınız ya da ciddiye almanız gerekecek alan ise ilişkiler, evlilik ve ortaklıklar olacak. Satürn’ün bu alandan geçişi ilişkileriniz konusunda sınanmanıza sebep olabilir. İlişkilerinizi dengeleyebilmek adına daha şefkatli ve sabırlı olmanız gerekiyor. İlişkinizin olumlu ve olumsuz yönleriyle yüzleşeceksiniz. Size iyi gelmediğini düşündüğünüz ilişkilerde kopuşlar yaşanacak. Bu dönem yaşanılan olaylar hayat dersi kıvamında olacak ve size çok şey öğretecek. Bu dönemi atlatabilen ilişkiler güçlenecek. Doğum haritasının aldığı etkiye göre eşinizin hayatınızda çok olumlu gelişmeler de olabilir. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Bekarsanız evlilik evinde gerçekleşecek tutulmalarla evlenme kararı alabilirsiniz. Tutulmaların etkisi iş ortaklıkları içinde geçerlidir. Bu konuda da gelişmeler yaşanabilir. Yeni bir iş ortaklığı başlayabilir. Kadersel süreçleri yaşayacağınız 2019 sizlere şans ve güzellikler getirsin.

 Kübra DENİZCİ