2019 yılında Yay ve yükselen Yay burçlarını neler bekliyor?

2019 yılında Yay ve yükselen Yay burçlarını neler bekliyor? Bu yıl sizin için çok şanslı bir dönem olacak. Bu fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Şans gezegeni Jüpiter Yay burcundaki seyrine devam ediyor. İstediğiniz, hayal ettiğiniz ne varsa bu sene bir adım atın. Amaçlarınıza yönelik hareket edin.

Yayınlanma Tarihi: 08.01.2019 13:14
Değiştirme Tarihi: 08.01.2019 13:14
2019 yılında Yay ve yükselen Yay burçlarını neler bekliyor?

Bu sene yakaladığınız fırsatlarla kendinize daha fazla güveneceksiniz. Ufkunuzun genişlediğini hissedeceksiniz. On iki yılda bir yaşadığınız bu şanslı dönem hayatınızda eksikliğini hissettiğiniz şeyleri sizlere ödül olarak getirecek. Birçok seyahat yapacaksınız. Sosyal çevrenizin genişlediğini hissedeceksiniz. Aşkı arayan birçok yay bu sene duygusal anlamda mutluluğu ve doyumu yaşayacak.

Yükselen Yaylar; Satürn bir süredir sizi maddi olarak sınıyor. Gelirlerinizde kısıtlamalar olmuş olabilir. Beklediğiniz maddi kaynaklar henüz size ulaşmamış olabilir. Ama bu yıl içerisinde gerçekleşecek olan Yengeç ve Oğlak tutulması sizin maddi kaynaklar evinizde gerçekleşecek. Yeni gelir kaynakları yakalayacaksınız. Doğum haritanızdaki etkiye göre hiç beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında sadece sizin kaynaklarınızda değil, eşinizin ve ortağınızın kaynaklarında da değişimler olabilir. Miras alabilirsiniz. Tutulma etkisiyle yaşayacağınız gelişmeleri doğru fırsatlara çevirmek ise sizin elinizde olacak. Satürn bulunduğu alanda mantıklı kararlar alınmasını, sorumluluğu ve ciddiyeti ister. Eğer gelirleriniz ile ilgili ileriye yönelik doğru kararlar verirseniz, bunun karşılığını çok güzel alacaksınız.

Uranüs sizi günlük alışkanlıklarınız, çalışma hayatınız üzerinden etkileyecek. Çalıştığınız yerin fiziki koşullarında değişimler olabilir, iş yükünüz değişebilir. Yeni bir pozisyona hiç beklemediğiniz bir anda geçiş yapabilirsiniz. İşinizi her zaman yaptığınız metodun dışına çıkarak yapabilir, yeni yöntemler keşfedebilirsiniz. Tasarım, reklamcılık vb konularda çalışıyorsanız büyük fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönemde özellikle sağlığınıza çok dikkat etmelisiniz.  Kontrollerinizi aksatmamanız bu süreçte önemlidir. Geçen sen belirtilerini hissettiğiniz, ama çok üzerinde durmadığınız bir sağlık sorununuz varsa bu yıl hastalığınız tekrarlayabilir.  Yükselenden Jüpiter geçişinde kilo alımı da meydana gelebilir. Bunu dikkate almazsanız yılı fazla kilolarınızla kapatabilirsiniz. 2019 sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Kübra DENİZCİ