2019 yılında Terazi ve yükselen Terazi burçlarını neler bekliyor?

Büyük şans gezegeni Jüpiter bu yıl size destek verecek. Yükselen Teraziler; Yolculuklarınız artıyor. Kısa mesafelerde sık sık yolculuk yapabilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 03.01.2019 11:11
Değiştirme Tarihi: 03.01.2019 11:11
2019 yılında Terazi ve yükselen Terazi burçlarını neler bekliyor?

Bu süreçte yakınlarınız, kardeşleriniz ile daha sık vakit geçirmek isteyeceksiniz. Kardeşinizin hayatında güzel dokunuşlar yapabilir, çevrenizden destek alabilirsiniz. İletişim, eğitim, danışmanlık, yayıncılık alanlarında çalışıyorsanız işinizle ilgili gelişmeler olabilir. Eğitim vermek, seminerlere katılmak, projelerinizi paylaşmak için şanslı bir döneme giriyorsunuz.

Hayatımızdaki gelişmeler ve önemli olaylar tutulmaların etkisi ile yaşanmaktadır. Yengeç-Oğlak aksındaki tutulmalar  hayatınızı çok önemli derecede değiştirmenize sebep olacak. Geleceğinizi etkileyen hayati kararlar alacaksınız. Bu sene aile ve iş hayatınız arasındaki dengeyi kurmaya çalışmak sizi biraz olsun zorlayabilir. Ama emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Kimileriniz için yepyeni bir kariyer fırsatı ortaya çıkacak. Mevcut işinizden ayrılma kararı alacaksınız. Kiminiz toplumsal anlamda statü değişimi yaşayacak ve terfi alacak. Satürn aile evinizden geçtiği için hayatınızda değişimler yaşanırken evinizdeki sorumluluğu üstlenmek durumunda kalabilirsiniz. Ailenizin sizden şefkat ve merhamet beklediğine şahit olacaksınız. Taşınmalarınızdan kaynaklı giderlerinizde artışlar olabilir. Ama unutmamanız gereken bu yıl geleceğinizin temellerini atıyor olmanızdır. Satürn geçişi aile büyükleri ile ilgili sağlık problemlerini de gündeme getirebilir. Bu konuda temkinli olmalısınız.

Uranüs transiti boyunca hayatınızı kadersel olarak değiştirecek olaylar ile karşı karşıya geleceksiniz. Bu değişimler kriz ve zorlanmalar şeklinde hayatınızda var olabilir.  Önemli olan yaşanılan kayıpları, fırsat haline getirebilmeyi başarmaktır. Bu transit ortak kazançlar ve miras konularıyla da ilgilidir. Eşiniz veya ortağınızın yaşadığı maddi kayıplarla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kredi ve borçlanma konularına özellikle dikkat etmeniz gereken bir sürece giriyorsunuz. Boyunuza aşan yatırımlar yapmanız içinden çıkamayacağınız durumlara sebebiyet verebilir. Uranüs’ün bu geçiş doğum haritanıza göre size maddi anlamda çok fırsat da sağlayabilir. Bu yıl kemik kırıkları, dişler ve üreme organlarınız konusunda ufak rahatsızlıklar geçirebilir ve ameliyat olabilirsiniz. 2019 sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Kübra DENİZCİ