2019 yılında Oğlak ve yükselen Oğlak burçlarını neler bekliyor?

2019 yılı Oğlaklar için hayatları ile ilgili radikal kararlar alacağı ve büyük dönüşümler yaşayacağı bir yıl olacak.

Yayınlanma Tarihi: 09.01.2019 16:02
Değiştirme Tarihi: 09.01.2019 16:02
2019 yılında Oğlak ve yükselen Oğlak burçlarını neler bekliyor?

Uzun süredir hem Satürn, hem Pluto Oğlak burcunda seyrediyor. Sınandığınızı hissediyorsunuz. Bu transitlerde oldukça yoruldunuz ve çok fazla sorumluluk almak zorunda kaldınız. Oğlak ve Yengeç burcunda gerçekleşecek olan tutulmalarla birlikte hayatınızda önemli değişiklikler olacak. Evlenmek, yeni iş kurmak, çocuk sahibi olmak gibi hayatınızın gidişatını değiştiren yenilikler yaşayacaksınız. Her zaman azim ve kararlılıkla çalışıyor ve sabrediyorsunuz. Artık ektiklerinizi biçme zamanı olacak. Ama tabiki hayatımızdaki değişiklikler ve dönüşümler sancılı süreçler sonucunda meydana geliyor. Düzeninizin değişmesi, beklenmedik olaylar panik yapmanıza sebep olabilir. 2009-2010 yıllarında hayatınızda neler yaşadığınızı düşünmelisiniz. Bu dönemde başlattığınız bazı şeylerin sonucunu alabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili önemli başlangıçlar olabilir. Yeni ortaklıklar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. Doğum haritanızdaki olumlu etkiye göre bu sene kariyerinizde parlama yılınız olabilir.

Yükselen Oğlaklar; Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle dişleriniz ve kemikleriniz ile ilgili ufak operasyonlar geçirebilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak istiyorsanız bu seneki tutulmaları değerlendirebilirsiniz. Diyet yapmak, beslenme düzeni değiştirmek, spor yapmak için uygun bir zamandan geçiyorsunuz. Satürn birinci evinizden geçtiği için yeni bir kimlik kazanma fırsatınız olacak. Kendinizde yeni yetenekler keşfedebilirsiniz.

2019 yılında içsel dünyanızda şifalanma şansı yakalayacaksınız. Kendinizi ne kadar fazla gözlemlerseniz, bu süreci o kadar faydalı değerlendirirsiniz. Zihinsel olarak sizi meşgul eden takıntılarınız, korkularınız, çözemeyeceğinizi düşündüğünüz problemlerinizden sıyrılma ve onları geride bırakma imkanınız olacak. Hayatınızdaki büyük değişimlere kendinizi psikolojik olarak hazırlayabilmeniz içim zihninizdeki ve hayatınızdaki fazlalıklardan kurtulmalısınız. Geçmiş ile ilgili hesaplaşmalarınızı bitirmeli ve kendinize yeni bir sayfa açmalısınız.

Uranüs aşk hayatınızı hareketlendirecek. Bu süreçte ilk görüşte aşk, yıldırım aşkı gerçekleşebilir. Heyecan arayışında olmanız farklı deneyimler yaşamanıza sebebiyet verebilir. Düzenli ilişkiniz varsa, ilişkinizde değişim arayışında olacaksınız. Macera isteğiniz sadık kalmak konusunda sizi zorlayabilir. Uranüs’ün bulunduğu yerde kalıcılığı yakalamak zordur. Hayatınıza giren insanlar ile geçici ilişkiler yaşayabilirsiniz. Kiminiz çocuk sahibi olmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilişkinizde değişimler yaşanabilir. Çocuğunuz eğitim veya evlilik durumundan dolayı evden ayrılabilir. 2019 sizlere şans ve güzellikler getirsin.

Kübra DENİZCİ